» »

xbox,ps2,ps3???

xbox,ps2,ps3???

simone ::

Študiram neki o nakupu konzole in ne vem kaj bi kupil ali bi kupil novo ali rabljeno.Študiram malo o xboxu, ps2 ali ps3 sedaj pa ne vem kaj bi blo boljše...kaj mi predlagate???Pa tudi ali bi kupil novo ali rabljeno recimo na bolhi...

PINki ::

Daj malo več podatkov... Kolikšen je budget, ali bi novo ali rabljeno se moraš sam odločiti, kakšne igre bi rad igral,... ti grafika kaj pomeni? Boš igral na TVju z hdmi priklopom?

simone ::

ja ne bi zdj glih rad neki velik dal vem da je recimo ps3 al pa xbox tam okol 250 evrov mogoč kej cenej bi rad mel ja igral bi rad recimo kake streljačine pa kak fuzbal pa kake dirkalne igre...tak čist neki običajnega bi rad mel...rad bi samo vedel kakšna je sploh razlika med play stationom in xbox da se je potem lažje odločit kaj za kupit...Zdj sm recimo igral igre prek računalnika in mi je bla grafika recimo čist ok in je blo dobr igrat sam skor raj bi mel konzolo...

LuGi ::

Eh xbox 360 dobis ze za 120E le redno spremljaj oglase (bolha);)

Glavno je le da kupis taksnega kjer je datum proizvodnje 2009+ (MFG Date)

simone ::

Ja pa tak je na bolhi tud?

XsenO ::

Če imaš vsaj dual core mašino in kolkor sposobno grafiko lahko večino PS2 iger igraš preko emulatorja kar na PCju
Med Ps3 in xboxom 360 ni večjih razlik v zmogljivosti za oboje je skorajda obvezno posedovati televizijo ali monitor, ki podpira HD resulucije (HD ready ali full HD)
Tako da nakup enega ali drugega te bo zadovoljiv. Seveda ti priporočam, da si pogledaš listo ekskluzivnih naslovov na eni in drugi konzoli, ter se odločiš za tisto, ki ima zate več zanimivih naslovov.
1 + 1 = 1

fabax77 ::

Pomoje je PS3 najboljši.. kar se grafike tiče premaga ps2 in xbox... pa tudi joystick mi gre na kura* od xboxa

shinko ::

bistvena razlika je ta da ps3 bere blueray - tudi 3d, xbox pa samo dvd in cd, tako da če iščeš multimedijski predvajalnik na katerem boš igral tudi igre potem definitivno ps3.

lp

PINki ::

fabax77 je izjavil:

Pomoje je PS3 najboljši.. kar se grafike tiče premaga ps2 in xbox... pa tudi joystick mi gre na kura* od xboxa

Meni pa ravno PSjev đojstik ne odgovarja, premajhen, oziroma preveč prste upogibam in za dolgotrajnejše igranje je prava muka zame.

Zoro3 ::

Meni osebno Xbox 360 :)

JayKay ::

ravno danes kupil xbox s kinectom. forza 4 in kinect za fitnes :)

simone ::

Torej mi priporočate da kupim raj ps3 kot xbox?Kaj pa recimo rabljen ps3?

XsenO ::

Jaz in verjetno večina nefanboiziranega folka ti priporoča, da si pogledaš katere igre ti ponuje ena konzola in katere ti druga in se glede tega odločiš.
Pomagaj si s tem seznamom List of video games exclusives (seventh generation) @ Wikipedia

Računaj tudi, da online igranje na xboxu 360 je plačljivo (približno 3-4 EUR na mesec odvisno od trgovine kjer kupiš) a tudi rahlo kvalitetnejši. PS3 online igranje je zastonj
1 + 1 = 1

simone ::

jst bi rad mel neki takega kjer bi lahko poleg igranja iger lahk tud gledal filme recimo z usb ključa pa tud musko poslušal...zdj ne vem katera konzola to omogoča...

XsenO ::

Okoli USB ključa se nisem nič igral. Obe pa podpirajo streamanje preko LANa
1 + 1 = 1

simone ::

jst bi razen igranja iger uporabljal še za filme gledat to me zanima katera to podpira takih filmov ki so iz neta presneti...

XsenO ::

Obe lahko edino določene filme zna bit, da boš rabil konvertirati v kakšen drug format.
1 + 1 = 1

simone ::

To se pravi da xbox in ps3 lahko filme predvajata?

opeter ::

simone je izjavil:

To se pravi da xbox in ps3 lahko filme predvajata?


Ja. PS3 ima to prednost, da lahko direktno predvaja Blu-Ray filme. Seveda pa lahko filme predvajaš tudi preko mreže (streaming).
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

sulicar ::

XsenO je izjavil:

Obe lahko edino določene filme zna bit, da boš rabil konvertirati v kakšen drug format.



Katere to?Katere predvaja brezproblema?Ker meni nekateri filmi "štekajo" predvsem HD in tudi nekateri xvidi.ki so Brip!

simone ::

Pa baje je tud pomembno na kateri napetosti laufa baje da je najbojš na 150 watov...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988202383 (79556) radovednik
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10534640 (23835) Pesimist
»

PS3 vs. XBOX 360 (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Konzole
110994300 (41043) XsenO
»

Xbox (prosim za nasvete)

Oddelek: Konzole
324216 (3956) Mojchy_3_
»

Kaj kupiti?

Oddelek: Konzole
142318 (1919) St235

Več podobnih tem