» »

Inno Geforce 4 Ti4200 in zmrzovanje

Inno Geforce 4 Ti4200 in zmrzovanje

LeQuack ::

Torej pred nekaj dnevi sem nabavil to kartico in skoraj z vsakim spilom je problem isti. Po priblizno 20 min do najvec ene ure spil zmeraj zmrzne na isti nancin (monitor izgubi signal, zvok loopa, potrebn restart). Nekej sem bral okoli po forumih in ugotovil de majo tud drugi iste probleme z isto znamko, pa tud z nekaj drugimi (Asus...) ampak noben nima neke konkretne resitve, eni trdijo da je treba zamenjat napajalnik, drugi da maticno plosco, nenazadnje pa je lahko problem tudi v graficni kartici.
Aja pa prej z Gf2mx nisem imel nobenih problemov. Problemov s pregrevanjem tudi ni, tako CPU kot graficne.
Pa vse je nenavit.

Masina pa je:
INNO3D Geforce 4 Ti-4200 64mb
Athlon 1333Mhz
Lucky-Star Via Apollo 133 Pro
SB Live Value
Windows 2000 + SP3
300W PSU (Macase)
-3.3V is 3.33V
-5V is 4,58V (used to be 4.7V with MX) Je to slabo ?
-12V is 12.07V
Quack !

StarY ::

prešvoh napajalnik...

Sydk ::

Imam podoben računalnik kot ti in popolnoma isto grafo, pri meni deluje vse ok, problem ki ga imaš ti nastopi šele ko poskusim grafo mal navit, tuki takoj odpove, verjetno res zaradi napajalnika, sam drugač če praviš da imaš vse nenavito bi ti MORAL delat:)

freakolowsky ::

imam isti problem. Če najdete rešitev bi jo zelo rad vedel. Mislim da ni napajalnik problem, vsaj ne v mojem primeru.

Dami ::

Zelo možno da se ti grafa pregreva. Tudi meni se je. Pol sem pa zamenjal cooler kr mi je vent crknu (tud tebi bo ali bo pa samo tulil). Zaj lepo dela.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Golden eye ::

Probej si napajalnik sposodit pa probej je če je napajalnik kriv. Drgač se ti ne splača novga kupovat pol boš pa ugotovil da napajalink sploh ni kriv pa se boš po glavi tolku:D

Probej driverje zamenjat, odprt kišto, poskrbet za malo bolše hlajenje ali pa celo malo grafično odvit:D

StarY ::

Zna bit napajanje AGP.
Starejse plate enostavno ne zmorejo dovajat dovolj W za potrebe grafičnih kartic.

Boško ::

Tle mate moje napetosti pri katerih pa računalnik deluje bp!!!
Glejte in jokajte z mano!!!

Ajd zdej pa vsi v lajf!!:P :P

L:p.

jos81 ::

zamenjaj grafično enaka zadeva je bila pri meni na ge force 2 TI mislim da je to pokvarjen ram na grafični če bi se grafična pregrevala bi imel anomalije na sliki:\
jos


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zamrznitev iger pri Radeonih HD4850 / 4870 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
39127791 (11671) erzy
»

RADEON 9600XT pri igranju igric se resetira računalnik ali zmrzne

Oddelek: Pomoč in nasveti
161990 (1688) Jochaan
»

7800GT se ne navija

Oddelek: Navijanje
352135 (984) macgajver
»

rabljena graficna mx400 - zakaj ne dela?

Oddelek: Strojna oprema
111218 (1017) dexter_II
»

Škart Inno GF 4 Ti 4200?

Oddelek: Strojna oprema
432369 (1313) LeQuack

Več podobnih tem