» »

Monster Beats Solo/Studio HD

Monster Beats Solo/Studio HD

ziga911 ::

Kdo ve, kje bi se dalo preskusit in videt stvar v živo? zanimam se za nakup, vendar bi prej raje dal slušalke na glavo, ker so mal predrage za na blef. :)

ima kdo kakšne izkušnje s temi slušalkami, kako igrajo itd.?

Tim55 ::

dosti uporabna stran:

http://www.whathifi.com/review/monster-...

P.S.: če daš dosti na kvaliteto poglej še za sennheiser v tem cenovnem rangu

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tim55 ()

zagi123 ::

Če bi malo pogooglal, bi ugotovil da so uporabne le, če želiš biti nek moderen najstnik z to sijočo plastiko na glavi.

Pa ne mi z whathifi prosim, ker so njihovi "expert reviewi" tolk smešni, da ne vem kdo lahko bere to izgubo časa.

Tim55 ::

zagi123 je izjavil:

Pa ne mi z whathifi prosim, ker so njihovi "expert reviewi" tolk smešni, da ne vem kdo lahko bere to izgubo časa.


ampak še zmeraj dost dobri da povejo da te slušalke niso vredne svojga dnarja ampak so "lepe" (na tej točki se strinjam)

ziga911 ::

ma sem googlal... zanima me pač kakovost v živo. in ja, so mi lepe hah :) mam za domačo rabo neke ogromne pioneerke, pa pač iščemneki lepga za vn ;) ampak nej bi blo tut kakovostno valda.

zos ::

Tako kot so ti rekli, nabavi ce hoces bit moderen najstnik.

Ce te zanima kvaliteta pa Sennheiser, AKG, Beyer-Dynamics, Grado, Shure, Audio-Technica...

amacar ::

Ima kdo samo za posodit solo hd, da se testira zvok, preden se jih naroči?

Če imaš, piši prosim na amadej.pevec@gmail.com

DarkSensei ::

Te slušalke so za tak denar en velik bull... Raje vzemi nekaj od tega kar ti je priporočal zos + en dober ojačevalec za slušalke.

EDIT: npr.:
Shure
Audio Technica
Beyerdynamic

Zgodovina sprememb…

amacar ::

Poslusalo se bo na iphonu, zato se noce visoke impendance. Trenutno imam akg k518dj, in so cisto ok, moti me predolg kabel, rahlo neudobne, ni remota, bassi so sicer dobri, poslusam samo elektroniko. Mislim da od akg bodo te beats boljse. Za beats bom dal 140€.

DarkSensei ::

Audio Technica ATH M50 imajo impedance 38 ohmov tako, da jih lahko brez problema poganjaš z iPhonom. Preglej malo forume (head-fi etc.) pa boš videl, da praktično vsi preferirajo druge slušalke, v istem cenovnem rangu, nad Beatsi. M50 so mogoče malo dražje od beatsov ampak zvok je garantirano boljši.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere slušalke in kje kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
30171132 (14097) Banza
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727044 (16839) jaot
»

Naglavne slušalke

Oddelek: Zvok in slika
244432 (3929) D3m0r4l1z3d
»

Slušalke Monster Beats By Dr. Dre Solo Hd

Oddelek: Zvok in slika
254353 (2974) cactus
»

Katere studijske sluŠalke do 200eur

Oddelek: Zvok in slika
92918 (2202) xerror

Več podobnih tem