» »

Prenosnik Dell Inspiron Q17R

Prenosnik Dell Inspiron Q17R

Toxic ::

Lp!

Kolega kupuje laptop za študij in me je vprašal za mnenje o tem prenosniku:
http://www.computercenter.si/computerce...

Ker že precej časa nisem spremljal dogajanje na trgu bi vas prosil da poveste svoje mnenje in če se kaj splača bolj v tem cenovnem razredu kupit.

Hvala
  • poskusil klonirati: Toxic ()

bajsibajsi ::

V Hoferju bi dobil precej vec, za precej manj denarja. V oci me je zbodla avtonomija baterije, ki skoraj sigurno ne drzi (6 celicna pri taki konfiguraciji do 4.5h my ass) in pa teza. Vlaciti naokoli 17" pri 3.3 kilah je za moje pojme cist prevec. Tudi zgolj 5400 RPM HDD ni ravno fino, glossy zaslon bljak...

Zagotovo bo kdo drug svetoval "boljsi" prenosnik za 830 evrov. :)

Zgodovina sprememb…

vergil ::

V Hoferju med solato bi res mogoče zasledil kakega MEDIONA. Ker drugače je MEDION sicer zanesljiv kot je Ljubljanica bistra. NOT. Primerjava MEDIONA in DELL-a ni na mestu.

Toxic ::

Bi pol prosim priporočali kaj dobrega? :D

klinker ::

vergil je izjavil:

V Hoferju med solato bi res mogoče zasledil kakega MEDIONA. Ker drugače je MEDION sicer zanesljiv kot je Ljubljanica bistra. NOT. Primerjava MEDIONA in DELL-a ni na mestu.


Kar sem jst vidu vsi kar hvalijo medionove racunalnike, tako da...za Dell pa lahko povem da ze nekaj casa je kvaliteta boga. Sploh majo v Hoferju super odnos kar se garancije tice.

bajsibajsi ::

vergil je izjavil:

V Hoferju med solato bi res mogoče zasledil kakega MEDIONA. Ker drugače je MEDION sicer zanesljiv kot je Ljubljanica bistra. NOT. Primerjava MEDIONA in DELL-a ni na mestu.


Ocitno nimas pojma. Saj ne da je omenjeni DELL slab, dalec od tega, ampak bi podobno zadevo najverjetneje lahko dobil za kak stotak ali dva manj (i5 cpu). Tisti Medion, ki se je prodajal za 499 oz. 549 evrov (neda se mi sedaj iskati linka) se lahko po moci skoraj kosa s tem DELLom; v igrah ga z GTX550 zmelje za salo. In to za cca. 300 evrov manj.

BTW, sam si lastim "gamerski" DELL 1720 prenosnik za katerega sem dal skoraj 1200 evrov (lahko preberes vec o tem v kaksni starejsi temi, kjer sem pisal). Ampak ce bi se sedaj odlocal med omenjenima dvema, bi zagotovo raje kupil Medionovega; pa tudi ce bi imel "prevec" denarja. V bistvu bi za ENAKO ali celo nizjo ceno lahko kupil tisti Medion prenosnik + netbook Lenovo s205. Se za sladoled bi mi ostalo...

edit/ sem opazil da so omenjenemu DELLu medtem znizali ceno. Najbrz je kdo bral forum :)

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hofer-> Medion-> Garancija (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Strojna oprema
42289361 (46494) joze67
»

Ultimativni prenosnik za cca 600eur

Oddelek: Kaj kupiti
262932 (2106) Dromar
»

Medion akoya e7330 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
929019 (5610) Vorlon
»

Medion prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
135869 (5135) Leks
»

Kateri prenosnik - želje so take: (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
637999 (6684) billy

Več podobnih tem