» »

Dlančnik WiFi problem ?

Dlančnik WiFi problem ?

power12 ::

Živjo !

Kupil sem HP ipaq pocket pc dlančnik. Problem je ker mi WiFi noče povezat z mojim routerjem. Ga zazna kot razpoložljivega, ampak povezat noče ! Ker tm pod navodili piše takoj ko ga zazna, naj bi internet delal ampak ne. In tudi če kliknem recimo naj najde www.google.com se začne povezovati na kr eno omrežje ki ni dosegljivo, na tega ki pa je pa noče ZAKAJ ? A veste vsaj kako se zbriše ostala omrežja ki jih nočem imet ?

Upam da ste kej razumeli 8-O

Frenckie ::

Ti verjetno imaš router z b/g mod. Dlančnik pa se povezuje z n mod. Na dlančniku ponastavi v g povezljivost.
Lahko je pa tudi router nastavljen, da ne oddaja SSID-a in nekatere naprave se težje povezujejo na tako nastavljene routerje. Se hočejo povezati z naslednjim močnejšim signalom. Pa zakleni svoje omrežje z geslom.
Ni potrebe po brisanju ostalih omrežij, saj verjetno poznaš nastavitve svojega.

power12 ::

Mene še nekaj zanima ! Ali kdo od vas ve kje bi dobil kakšen program podoben google mapsu, da bi imel na dlančniku navigacijo gre za model ( HP iPAQ Pocket PC HX2790 ).
Sem gledal po netu ampak najdem samo za telefone ?

Za odgovore bom zelo hvaležen !

Frenckie ::

Kako si uredil z WiFi-jem?
Glede GPS-a pa poglej spodnji link, če je tvoja naprava s temi karakteristikami:
http://h18000.www1.hp.com/products/quic...
Na hitro sem preletel link in nisem nikjer zasledil, da bi imel vgrajen GPS sprejemnik. Če ga nima, je mogoče uporabiti zunanji GPS sprejemnik z BT povezljivostjo. Potem bi bilo možno na SD kartico naložiti kak iGO ali pa kaj podobnega.
Za bolj natančno pomoč pa se obrni na specializirane forume za Navigacijo.

power12 ::

Glede Wifi nisem naredil še nič. Bom enkrat šel z dlančnikom v enga kofiča, ki ima na voljo prost dostop pa bom probal tm gor se priključit.

No sej ni lih potrebno da je GPS verzija, lahko je tudi samo mapa kokr recimo ( http://maps.google.com/ ). Da recimo če sem v nemčiji samo v dlančnik pogledam kje je kakšna ulca ? Bi bil pa vesel če bi bilo tudi mapa za ZDA, ker grem tja tudi naslednje lepo in bi mi bilo to v veliko pomoč !
Skratka rabil bi mapo sveta v digitatlni obliki za dlančnik :|

Upam da sem razumljivo napisal :D

Frenckie ::

Poglej spodnji link, če ti kaj opomaga.
http://code.google.com/p/gmapcatcher/
Prenesi si program, kateri ti potem omogoča prenos kart (pa smo spet pri Googl-u).Nisem preverjal,če bi to tvaja naprava prebavila. Na prenosnikih deluje lepo brez internetne povezave.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dlančnik + GPS

Oddelek: Kaj kupiti
203357 (2863) krneki0001
»

Kaj je dobro vedeti pred nakupom GPS naprave? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5412111 (8801) AtaStrumf
»

dlančnik za navigacijo

Oddelek: Mobilne tehnologije
122377 (2271) gregaster
»

Kateri dlančnik...

Oddelek: Kaj kupiti
282156 (1611) sequAn
»

Dlančniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
904995 (4187) Caligula

Več podobnih tem