» »

IPAD 2 Wi-Fi 16GB

IPAD 2 Wi-Fi 16GB

watermelon ::

Lep pozdrav! Odločam se za nakup Ipada 2 wi-fi 16 gb. Vem, da je bilo na to temo načetih že ogromno debat ampak imam nekaj vprašanj:

1. Doma imam žični internet. Ipad pa kakor vem deluje preko wi-fija (internetna povezava). Rabim za to kakšen pretvornik? Da mi bo pač lovilo wi-fi. Kje se to dobi in kakšna je cena?

2. Nalaganje filmov: Prijatelj mi je rekel, da naložim film na računalnik, ga dam v Itunes in nato prenesem na Ipad. Je še kakšna preprostejša možnost?

3. Je možno dajat iz Ipada na USB dokumente? Prijatelj mi je rekle, da se da dobit nek prikluček za USB.

4. Kakšne so vaše izkušnje z Ipadom? Je vreden svoje cene?

5. Kaj je jailbreaking?

6. So knjige v Ibooku plačljive?

7. Se Ipad brezžično poveže z tiskalnikom?
Najlepša hvala za pomoč in odgovore!

KoMar- ::

para! ::

1. ... Rabim za to kakšen pretvornik? Da mi bo pač lovilo wi-fi. Kje se to dobi in kakšna je cena?

Ne rabiš pretvornika, zadeva deluje out-of-the-box.

2. Nalaganje filmov: Prijatelj mi je rekel, da naložim film na računalnik, ga dam v Itunes in nato prenesem na Ipad. Je še kakšna preprostejša možnost?

Prvo povej kako bi lahko bilo še bolj preprosto (iTunes zbirka in iPad se sinhronizirata brezžično)? Če želiš vse upravljat preko iPada, potem lahko, če se ne motim, filme kupuješ direktno iz iTunes trgovine na iPadu. To je po mojem najenostavnejša možnost.

Je možno dajat iz Ipada na USB dokumente? Prijatelj mi je rekle, da se da dobit nek prikluček za USB.

Zakaj bi hotel v iPad, ki je že tako ali tako med drugim tudi USB ključ, vtaknit še en USB ključ? Čudne fetiše mate nekateri. Dokumente lahko hraniš v oblaku, pošiljaš po mejlu, deliš po mreži, vse brez uporabe dodatnih fizičnih medijev.

lp
Death before dishonor!

watermelon ::

1. ... Rabim za to kakšen pretvornik? Da mi bo pač lovilo wi-fi. Kje se to dobi in kakšna je cena?

Ne rabiš pretvornika, zadeva deluje out-of-the-box.

Sepravi če mam doma siol žični internet ne rabim nič drugega?

2. Nalaganje filmov: Prijatelj mi je rekel, da naložim film na računalnik, ga dam v Itunes in nato prenesem na Ipad. Je še kakšna preprostejša možnost?

Prvo povej kako bi lahko bilo še bolj preprosto (iTunes zbirka in iPad se sinhronizirata brezžično)? Če želiš vse upravljat preko iPada, potem lahko, če se ne motim, filme kupuješ direktno iz iTunes trgovine na iPadu. To je po mojem najenostavnejša možnost.

Nevem kaj bi bilo bol preprosto, ker z tem nimam izkušenj in zato sprašujem. In nisem vedela, da se povežeta brezžično.

Je možno dajat iz Ipada na USB dokumente? Prijatelj mi je rekle, da se da dobit nek prikluček za USB.

Zakaj bi hotel v iPad, ki je že tako ali tako med drugim tudi USB ključ, vtaknit še en USB ključ? Čudne fetiše mate nekateri. Dokumente lahko hraniš v oblaku, pošiljaš po mejlu, deliš po mreži, vse brez uporabe dodatnih fizičnih medijev.

Če bi na Ipadu pisala dokumente in bi jih potem morala nekomu dat na USB ključek ampak bom delala pač tako kot ste napisali. Drugače pa hvala za odgovore
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

para! ::

Sepravi če mam doma siol žični internet ne rabim nič drugega?


Pardon, tu sem narobe prebral. Če še nimaš brezžičnega interneta doma, potem moraš prvo kupiti brezžični (Wi-Fi) router (cca 50 EUR, tudi manj). Svetujem, da glede tega pokličeš SiOL in se pozanimaš, če je možno, da ti to uredijo oni (včasih vem, da so ponujali antene za nekatere njihove naprave), če ne pa prosi kakšnega prijatelja, da ti to postavi (gre za 10 min dela).

lp
Death before dishonor!

watermelon ::

para! je izjavil:

Sepravi če mam doma siol žični internet ne rabim nič drugega?


Pardon, tu sem narobe prebral. Če še nimaš brezžičnega interneta doma, potem moraš prvo kupiti brezžični (Wi-Fi) router (cca 50 EUR, tudi manj). Svetujem, da glede tega pokličeš SiOL in se pozanimaš, če je možno, da ti to uredijo oni (včasih vem, da so ponujali antene za nekatere njihove naprave), če ne pa prosi kakšnega prijatelja, da ti to postavi (gre za 10 min dela).

lp

Okej najlepša hvala!

Yohan del Sud ::



1. Doma imam žični internet. Ipad pa kakor vem deluje preko wi-fija (internetna povezava). Rabim za to kakšen pretvornik? Da mi bo pač lovilo wi-fi. Kje se to dobi in kakšna je cena?

2. Nalaganje filmov: Prijatelj mi je rekel, da naložim film na računalnik, ga dam v Itunes in nato prenesem na Ipad. Je še kakšna preprostejša možnost?

3. Je možno dajat iz Ipada na USB dokumente? Prijatelj mi je rekle, da se da dobit nek prikluček za USB.

4. Kakšne so vaše izkušnje z Ipadom? Je vreden svoje cene?

5. Kaj je jailbreaking?

6. So knjige v Ibooku plačljive?

7. Se Ipad brezžično poveže z tiskalnikom?


1. Rabiš vsaj osnoven wifi ruter, ki ga vtakneš nekam med modem in stacionarni računalnik. Cena? Mislim od palca, da že od 20 eur navzgor. Ampak ne svetujem najcenejšega.
2. Ja pošlješ si ga na email, če ni predolg. Ali na FTP. Ali javni strežnik. Rabil boš še ustrezne appse. So zastojn. Žal je iTunes še vedno najboljša alternativa, neglede na to koliko je štorast. BTW. A je že kdo kaj orenk testiral iCloud v tej smeri?
3. Možno, ampak nimam izkušenj. Sicer uporabi prvo rešitev iz točke 2.
4. Odvisno, zakaj in koliko ga rabiš. Kot vsako drugo stvar.
5. Google. Ampak ti tega ne svetujem, dokler izdatno ne uporabljaš in raziščeš te zadeve.
6. Tiste s pretečenim rokom so. Ostale pa so večinoma poceni. Svoje prodajam v knjigarnah za 20 eur, tu pa za 2.
7. Če tiskalnik obvlada AirPrint načeloma lahko. Ali pa spet, če za določen tiskalnik obstaja določen app, potem tudi.

To so rešitve za original in ne jailbreakan ipad, tak za info.
www.strancar.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

File manager za IOS

Oddelek: Programska oprema
7819 (640)          
»

iPad 2 ali Transformer (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6317346 (14238) Mavrik
»

Kupil bi tablico a sem v dvomih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6821092 (19641) Keyser Soze
»

Cene Xooma v Veliki Britaniji določene (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
10027375 (25137) JayKay
»

Apple iPad - povzetek (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
34533543 (21791) Bor H

Več podobnih tem