» »

File manager za IOS

File manager za IOS

bauci ::

Imam Ipad. Narocen sem na digitalno izdajo revije, ki jo prenesem na Ipad preko aplikacije te revije. Posamezni izvod revije (verjetno je to pdf ampak za sigurno ne vem) bi rad prenesel na prenosni racunalnik. Iz Apple store sem prenesel ze kar nekaj file manager aplikacij vendar nobena ne najde mojih revij na Ipadu. Poskusil sem tudi z Itunes pa jih tudi ni nasel.
Ali kdo pozna kaksen nacin, da bi na Ipodu nasel te datoteke in jih prenesel na prenosnik z Windowsi?

popster ::

preko bluetootha bi jih verjetno moral poslat..

zee ::

Ne bo slo. iOS ne pozna File Managerja.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

shadeX ::

V obratni smeri bi se dalo (iz windowsov na ipad), ampak iz ipada na windows...to bo pa res težka.

perci ::

Ne da se, ker to ni kul. Apple je pa kul.

bauci ::

Našel sem kar nekaj aplikacij, ki jih predstavljajo kot File manager za IOS. Med njimi so se mi zdele kot najboljši približek Iexplorer, AnyTrans in Appandora. Ostale so bolj tako tako. Upravljanje z datotekami je enostavno, vendar ti programi ne najdejo vseh datotek. Po IOS verziji 8 in še nekaj imajo nekateri programi "zakodirane" svoje podirektorije, kjer imajo datoteke, da se jih s "file managerji" ne vidi (tako sem jaz razumel).

Dosan ::

"This is not possible. Apple Newsstand is only designed for iOS devices meaning you can read your magazines on an iPad, iPhone or iPod Touch device only."

Šanse, da ti bo katerikoli resen ponudnik pustil (popolnoma) prost dostop do datotek s tvojimi kupljenimi in zaščitenimi vsebinami, so nekje okoli 0. Apple pa sploh ne.

          ::

Ena aplikacija (Fila Manager) ne more dostopati do podatkov drugih aplikacij. Mogoče bi se to dalo z jailbreakano napravo, mogoče pa lahko napravo backupiraš preko iTunesa na računalnik in pogledaš tam. Sicer v to dvomim, ker se mi zdi da pri Applu niso tako glupi kakor sistemc na naši šoli, ki MS SQL bazo od informacijskega sistema (plače in vse ostalo) backupira na nezaščiten disk.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple sklenil najuspešnejši prvi kvartal (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7118022 (14685) zmaugy
»

iTunes zacetniske tegobe, ali bi jailbreak

Oddelek: Mobilne tehnologije
465880 (4560) next3steps
»

Kdaj bo tu Applova iUra? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
11730522 (25547) bluefish
»

Kupil bi tablico a sem v dvomih? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6821108 (19657) Keyser Soze
»

Cene Xooma v Veliki Britaniji določene (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
10027410 (25172) JayKay

Več podobnih tem