» »

opravičilo .... :)

opravičilo .... :)

«
1
2

Klemenn ::

no opravičujem se ker sem počel karkoli že da sem dobil ta naziv...

ampak še vedno sploh ne vem zakaj sem ga dobil

Matek ::

Zakaj se pa potem opravičuješ za nekaj kar po svoje sploh nisi oz ne veš če si naredil?:\
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Odin ::

Po moje je to razlog

Tr0n ::

Haha, a zdaj se bodo nazivi podeljevali ze, ce bo kdo postavil podvojeno vprasanje?

Lol!

Sergio ::

Ne, to ni razlog.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Klemenn ::

kaj pa je potem? kr za zabavo podeljujete napise? :D

Sergio ::

Ne.

Ti bom odstranil naziv, sicer ti je bil pa podeljen zaradi ponujanja zaščitene vsebine.

Pa prosim, skrajšaj si podpis.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tr0n ::

Podpis si mora skrajsat? Hmm, WTF? :)

Ravno na taksnem forumu kot je ST, ki je namenjen overclockanju, je izpis konfiguracije v podpisu zazeljen. Sicer pa, ce vas motijo daljsi podpisi, njihovo dolzino pac omejite s strani skripte.

Lol. :\

Sergio ::

Tr0n:

Jebediah je eden redkih, katerega podpis je daljši od posta, kar postane neestetsko.

Naj kar obdrži konfiguracijo, ampak potem BR, url, še en BR ter še en url, malo pokvarijo vse. Naj malo skrči zadevo.

Kot vidiš, pa to ni bil nek "neposreden ukaz", ampak prošnja. Enostavna prošnja.

Sicer sem pa zelo vesel, da se ti zdi vse to tako smešno.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Matek ::

Pa iz tega:

AMD 1800+, Vulcano7+, Gigabyte 7vrxp rev. 2.0, 256mb DDR pc 266mhz working on 333mhz cl2.5, Leadtek Winfast Titanium 4600, Teac 40x CDRW, Pioneer 106s, Wd 80gb 7200rpm 8mb cache ata 100, Sb Live 5.1, Leadtek winfast tv 2000 xp - tv tuner, U.S. Robotics 56k, Hdd cooler, 4 system went + 1 on my ti 4600 ribbs, blue neon - in this case :



www.jebediah.gajba.net



Lahko rata tole:

AXP 1800+, Vulcano7+, Gigabyte 7vrxp, 256mb DDR 266@333 cl2.5, WinFast GF4 Ti4600, Teac 40x, Pioneer 106s, WD800JB, SB Live 5.1, WinFast TV2000 XP, USR 56k, Hdd cooler, 4 sys fans + 1 on GF4, blue neon


Prej je 8 vrstic, potem pa 3.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

Firebat ::

kaj pa moj podpis :)

Tomi ::

Firebat: bp za tvoj podpis..
Za Jebediaha pa itak ne bo nikoli nič tako, kot mora biti.. Vsaj ne izgleda, da bi se lahko prilagdil večini..
metrodusa.blogspot.com

Tr0n ::

Zakaj bi se moral? Doh.

Klemenn ::

tomi: sej nisem konj™

če vm kej ni všeč povejte..sicer pa mi do zdej ni nihče nix rekel...sploh pa kaj bi pa bilo če bi blo vse/vsi enako?

sergio: katere vsebine? dej mi link! :\

je podpis zdej bolj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Klemenn ()

DrSergioDJ ::

Ne. >:D
...

Tomi ::

Jebediah: karkoli, samo če se ti določene stvari povedo nekajkrat, in jih še vedno ne razumeš, potem ti ne morem pomagati.
Sicer pa verjetno veš, da nimam nič osebno proti tebi.
metrodusa.blogspot.com

Klemenn ::

grr >:D

eh se mi ne da s tomijem več prerekat k bo to vedlo v večletno vojno :) ;((

Tomi ::

Vojno? Kako lahko lose:win zate situaciji rečeš vojna?
Sicer pa, meni je vseeno.
metrodusa.blogspot.com

Klemenn ::

še zdej ne vem zakaj sem dobil naziv!

Tomi ::

Jebediah: če ti pa ni jasno, zakaj, potem pa ti pa še nekaj časa ne bo.
metrodusa.blogspot.com

sidney ::

BTW: moj podpis powe wse :D
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

MadMicka ::

Jebediah je car :))

Klemenn ::

končno učen človek :)

MadMicka ::

Po novem letu, k boš dobu Adsl, boš moral spremeniti podpis :D

Klemenn ::

ej..telekomovi bodo prišli še pred novim leto :D

Tomi ::

To ni tema, namenjena govorjenju o bedarijah..
Jebediah: tebi pa očitno ni nič jasno. končno učen človek :)
metrodusa.blogspot.com

Ziga Dolhar ::

Tegale sem se sicer mislil vzdržat, pa bom očitno vseeno mogu napisat. Jebediah, naziv si dobil zaradi:

a) petard
b) siol adsl pogodbe
c) siol adsl pogodbe
d) siol adsl pogodbe
e) velike količine brisanja potrebnih postov
f) ker ti NE pride/kapne, ko ti folk ODGOVORI, ti greš pa še naprej spraševat ISTO stvar, po možnosti v NOVI temi.

MadMicka ::

Vi razno razni pisuni in člani tajne policije mal upoštevite kok je kdo star. Mal več občutka, pa bo.

btw: Jebediah, dobr si prenovu svojo stran :)

Gandalfar ::

MadMicka: to je sicer morda opravicilo za prvo napako toda jaz verjamem da je fant na koncu 8. razreda vsaj delno pismen in da je sposoben dojet, ko ga enkrat opozoris.

oziroma naj bi bil...

Tr0n ::

Jaz sem pa mnenja, da imate admini malce prevec casa in malce premalo pameti :).

PaJo ::

To je sedaj bila pa nesramna;(

Ce bi bilo tako potem slo-tech ne bi bil to kar je danes, zagotovo;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Elemen_T ::

To temo bi blo treba zaklent |O

San ::

Men se ne zdi nič nesramnega od Trona, je pač povedal kar misli in delno se kar strinjam z njim. Sploh ko nekateri tako radi citirate tale del Na Slo-Techu ni demokracije! in se potem obnašate kot petelini. Ni korenčka brez palice, tudi za vas, dragi moji.

Tr0n ::

PaJo: se ne strinjam :)

Sicer pa je to moje osebno mnenje. Please don't kill me! :\

PaJo ::

Ja ze mogoce res da tako mislite, ampak morate stvar razumet tudi tako, da se v obisrnem svetu interneta morajo najti tudi otoki kjer ni popolne svobode in nekaj takega je slo-teh. Pac treba bit nek nadzor, da se stvar drzi na novoju, mi pac pokazemo kaj smo storili, kaksen druge strani kar brisejo taksne in podobne zadeve;(
In s tem se je treba sprijaznit, na zalost:\
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

San ::

Kar je popolnoma pravilno, samo včasih bi lahko nekateri malce manj mahali s tem pod nosom drugim.

Še posebne pohvale grejo Tomiju - bolj korektnega admina ni daleč na okoli.

perci ::

Tr0n:
Jaz pa mislim, da imaš ti veliko premalo pameti in zelo predolg jezik. Prav tako mislim, da si sposoben samo neutemeljenega in nekonstruktivnega kritiziranja, nisi pa sposoben kaj narediti, da bi situacijo izboljsal.
Sicer pa je to moje osebno mnenje. Please don't kill me!

Tr0n ::

PaJo: ze ze, ampak nekateri admini pri tem krepko pretiravajo. Npr. sploh v primeru novega obiskovalca oz. zacetnika. Dokaj hitro ga ozigosajo in mu zacnejo vrivat svoja pravila (da o tem, da si naj svoj podpis priredi njihovim idejam ne govorim).

In tako "ozigosanje" uporabnikov, ki so iz te strani naredili to, kar je danes, skodi prav vasi strani. Odnos admin - uporabnik je potreben graje, in zato to tudi omenjam.

darh ::

trainin' them young... seveda...

itak da jim je treba "vsiljevat" pravila... dej no... pokaži mi 5 userjev k so šli prebrat Pravila v času od registracije do prve graje ali opozorila naj jih grejo prebrat. Pa še po tem marsikdo ne gre...

Obstajajo pa tudi uporabniki, ki, če že ne poznajo slo-techovega pravilnika se vsaj znajo držati pravil lepega obnašanja in sem ne spada odpiranje N brezveznih tem (Jordan59 style) in se jim tudi kaj kmalo posveti če jih nekdo okara da nekaj narobe počnejo (glej Žigov post...)

In mladost tukaj NI izgovor.. saj uporaba foruma ni primerjliva z nevem.. vožnjo avtomobila naprimer... zelo cenjen in pridn user na slo-techu - nabrž si že masikako njegovo novico prebral - McHusch, je Jebedajova generacija.. pa si že opazil kake izpade z njegove strani?

Mislm.. TrOn nehej tukej z glavo v zid tolčt in bit wonna-be... ker le sebe smešiš...
Excuses are useless! Results are priceless!

morphling1 ::

Tr0n, kot prvo Jebediah ni noben začetnik, zna bit pa izredno tečen...
Kar se pa tiče začetnika, ne verjamem da so kakega ožigosali samo zaradi tega ker bi bil nov in še neseznanjen z obnašanjem po forumih, samo če se določenega osebka tudi po nekajkratnem lepem opozarjanju nič ne prime, potem zame tak uporabnik nič ne prinese k izboljšanju foruma. Pa še to vsak nov normalen uporabnik ima v glavi toliko razuma, da mu je jasno, da ne more pričakovati takojšen vklop v neko skupnost, zato je potreben nek čas da se on navadi na navade starih uporabnikov, oni pa na njega. Tako je povsod po kvalitenih forumih, nihče ne bo toleriral nekoga, ki non stop teži, sprašuje neumnosti ali se kako drugače neprimerno obnaša, raje imam manj kvalitetnih uporabnikov, s katerimi se lahko normalno pogovoriš, kot pa cel kup smrkavcev, ki mislijo, da se svet vrti okrog njih. Seveda ne rečem da niso bile narejene napake s strani s-t teama, samo jih je v primerjavi s pravilnim ukrepanjem neprimerno manj. Ti pa kot starejši uporbnik bi to lahko dojel, ampak so ti bolj všeč non-stop sarkastične pripombe na skoraj vsako potezo admninov...
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Zgodovina sprememb…

darh ::

še nekej.,.. Tr0n... a nisi reku da ti je vseeno če maš naziv ?
Zakaj si pa pol šel novega userja kreirat, ker AFAIK si ti na ST že mnogo dlje kot pa od 04.11.2002... ccc... ego trpi ane?
Excuses are useless! Results are priceless!

Klemenn ::

ej..zigga..člena a pa e nerazumem...razlož!


Tr0n, kot prvo Jebediah ni noben začetnik, zna bit pa izredno tečen...

približno tako kot sem pričakoval.. :D

darh ::

Jebediah... dej pejd nazaj v peskovnik...
Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • odbrisal: Primoz ()

Tr0n ::

Heh, a takoj ko zelim svoje kriticno mnenje do adminov napisat, sem pa ze wanna-be, ki tolce z glavo skozi zid? Lepo imate tole nastudirano. ST dream team :).

Ce niste pripravljeni poslusati kritike uporabnikov, potem tudi uporabniki le-te ne rabijo slisati od vas. In mislim da gre v tem primeru za opraviceno kritiko.

Dejsto je, da se da nekemu cloveku na drug, bolj spostljiv nacin razlozit, da je naredil nekaj narobe, ne pa da se ga "ozigosa". Dober primer je tale post. Uporabnik se opravici in zahteva razlog za podelitev naziva, odgovor pa dobi sele po nekaj dodatnih postih in kritikah s strani adminov, ces, kaj se opravicujes in potem sprasujes.

"Jebediah... dej pejd nazaj v peskovnik..."

Se ena taksna izjava, ki ni vredna komentiranja.

xbite: da, sem si ustvaril nov username iz vec razlogov. Eden je bil predvsem ta, da se nisem strinjal z vasim pojasnilom, zakaj sem ga sploh dobil, ker ni krsil nobenih "vasih svetih" pravil.

bradek ::

Tron kolega... dej mal se brzdej. Ne gre za to da kritiziras admine, gre za to da v vsakem threadu k se kej govori o adminih na vsake 5 postov vrzes ven neumestno pripombo k bi jo pricakoval od 14letnega pubertetnika ne pa od tebe. Ce imas res kej povedat - imas temo Pripombe.
Kar se tice odpiranja novih accjev itd... ce ti gre tok v nos kaksni smo, ce ti gre tok v nos te nazivi, pravila itd... zakaj pol smetis tukaj? Pojdi drugam izlivat zolc! Noben ti tega ne brani, ni pa treba zarad tega poskusat nas forum na vsak nacin degradirat z neutemeljenimi pripombami in opazkami. Ostali uporabniki se bojo ze znal zase postavit in vsaka krivica bo popravljena, ce je le-ta res krivica. Seveda vedno pa ne more bit vse brez problemov, sej je ni stvari kjer bi slo vse gladko. Ce pa tega ne mors sprejet...obstaja gumb Odjavi me.

Pa srecn bozic!
lp
Brad3K

McHusch ::

Da, Tr0n, na Slo-Techu se zbira peščica zakompleksanih ljudi, nezadovoljnih s svojim življenjem, ki jim je glavni življenjski cilj podjebavanje drugih userjev in so neizmirno srečni ob vsaki podelitvi PR.

Ja pomoje tut.

darh ::

TrOn ... dej si naredi uslugo pa pejdi od začetka brat tale post... mimogrede odpri podatke o Jebedaju pa njegove teme primerjaj z pravili...

sicer sta ti pa že Brad3k in McHusch povedala svoje in ne mislm ponavljat...


p.s.: moja izjava ni bila namenjna nadaljnim komentarjem v tej smeri...:|


Heh, a takoj ko zelim svoje kriticno mnenje do adminov napisat, sem pa ze wanna-be, ki tolce z glavo skozi zid? Lepo imate tole nastudirano. ST dream team :).


AFAIK do sedaj nobena konstruktivna in z argumenti podprta kritika ni bila brisana ali ignorirana... ostalim se pa itak poleg "ST dream teama" smeji še pol ostalih userjev...

tvoje bluzenje samo v telem postu:
  • Haha, a zdaj se bodo nazivi podeljevali ze, ce bo kdo postavil podvojeno vprasanje?
    Lol!
  • Jaz sem pa mnenja, da imate admini malce prevec casa in malce premalo pameti :).

da v druge threade sploh ne grem gledat.. !!


wonnabe si pa zato ker tukejle samo mešaš zrak in ne outputaš nič pametnega zraven pa upaš da boš kak prepir zanetil... brzeveze... šimfanje ali podjebavanje jest rečem temu...

Excuses are useless! Results are priceless!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darh ()

Tr0n ::

Brad3K: heh, sploh ne smetim po forumu, le svoje mnenje povem oz. napisem, zakar forum tudi obstaja.

xbite: kritika, kakrsnakoli ze je, je koristen output.

Tudi vam vesel bozic! :)

Sergio ::

Tr0n, enostavno obstaja velika razlika med "kritiziranjem", (kitiziranje -a s (i) glagolnik od kritizirati; kritizirati -am nedov. (i) ugotavljati in (javno) razlagati negativne sestavine česa; negativno ocenjevati kaj) ter tem, kar na čase počneš ti.

Neargumentirano navajanje dejstev s pripopanim ":\" na koncu je zame, enostavno, flamanje.

Ko te naslednjič prime, da bi izlil svoj žolč černi, zberi še toliko energije, da poveš, zakaj misliš tako.

Primer: Ko smo zamenjali stil na božičnega, si ti, v svojem vsesplošnem slogu, dodal komentar "da imamo preveč časa". Tr0n, z vsem spoštovanjem, ti si le ena pettisočina populacije tega foruma, da ne govorimo o številu neprijavljenih bralcev! večina je to vzela pozitivno ter razumela bistvo za našo potezo, ter ga pozdrarvila.

Zato sem tvojo pripombo vzel enostavno kot žalitev.

Vidiš, kje je težava? V tvoji nepripravljenosti do diskusije. Oprosti mi, ampak tudi _ti_ jo kdaj pošteno pobiksaš.

Pa srečen božič.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tomi ::

Tr0n: na heh, sploh ne smetim po forumu, le svoje mnenje povem oz. napisem, zakar forum tudi obstaja. bi imel samo eno konstruktivno pripombo. Si že kdaj šel malo gledati, kaj in kako pišeš po forumu. Po moje sicer ne, samo če bi pa, bi pa po moje sam pri sebi ugotovil, da bi lahko malo obrusil svoj slog.


Pa vesel božič tudi od mene.
metrodusa.blogspot.com
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pritožbe (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Slo-Tech
96844221 (23734) kuglvinkl

Se en sporen moderator

Oddelek: Slo-Tech
371821 (1306) Gandalfar

Več podobnih tem