» »

Prehitevanje podnapisov?

Prehitevanje podnapisov?

Hux ::

Mam en problem in sicer podnapisi na CDju dva prehitevajo. Z katerim programom bi jih lahko sinhroniziral?
Probal sem CVstudio15. ampak nikakor mi ne uspe. Ce shiftam frame za nekaj tock recimo 5 se vedno zapostajajo. Mora ta vrednost biti velika ce prehitevajo za 2 sekundi? Probo sem tudi koeficent 1.5 in te dobim prvih par vredu noter smao gre proti koncu vedno bolj navskriz. Vse bi nekah mogo premaknit za 2 sekundi nazaj.

Thx

sidney ::

probej tole stran, tukej imas zelo pestro izbiro programow. na iskalniku vpisi: podnapisi in izberi.... BTW: meni se to pogosto dogaja. Ti povem, da je kar precej dela in zaj*** da zrihtas podnapise. Poizkusi vec programov, saj jih je kar precej, pa niti eden, ki bi imel vse moznosti. se nasvet. vedno uporabljaj cas in ne frame, saj je lazje...
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

manijakk ::

Če uporabljaš BS player lahko sinhroniziraš tako da pritisneš CTRL in smerne puščice v željeno smer naprej ali nazaj res pa je da morš to delat vskič k zaženeš film.

Paramedic ::

Kaj pa naredit, če preprosto fps-ji niso enaki, pa ti zaradi tega, potem ko nastaviš, spet zaostanejo ali prehitijo?
End transmission.

Hux ::

Zaj mi je vseeno uspelo z CV programom. Vse em premakno za cirka 180 framov visje ter malo editov na prvih dveh stavkah in ze je vse sinhronsko. windtalkers here i come :P

TheD ::

Vse to ya Windtalkers ... eh. >:D
TheD or not TheD?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[DivXviD] Subtitle Workshop urejevalnik podnapisov

Oddelek: Zvok in slika
4212574 (1232) KiNgKoNgX
»

Dober film s tematiko 2. sv. vojne (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6011603 (10385) Zero0ne
»

Prevajanje podnapisov [problem]

Oddelek: Pomoč in nasveti
102240 (2052) T-h-o-r
»

[DivXviD] Yamakawa predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
30235966 (14755) aco111
»

Kako sinhronizirati zvok s sliko v filmu?

Oddelek: Zvok in slika
101804 (1433) sleser

Več podobnih tem