» »

Kaj poleg Downset in RATM?

Kaj poleg Downset in RATM?

Evil Empire ::

Ali mi lahko svetujete še kakšen bend, ki ima stil Downsetov in Rage against the machine?

BaRtMaN ::

I like your taste. :))
Ja ostanek RATM (brez Zacka) so se združl s Chrisom Cornellom (ex-Soundgarden) in so formiral Audioslave, izšel je tud istoimenski album. Če mene vprašaš, ma Chris čuden glas.
Audioslave

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaRtMaN ()

Evil Empire ::

Audislave:)) Sej začetki komadov so kr ubijalski(stara šola RATM-ov), sam ko pa Chris zapoje se pa zmer nasmejim.
Zack je bil pač duša skupine, in nobeden pevec ga ne more zamenjat.
Kaj še poslušaš poleg RATMov?

BaRtMaN ::

No ja, pol jst zajadram v bol komercialne vode. Zadnje čase poslušam poleg RATM še Papa Roach, kdaj pa kdaj pa še mal rapa (Murat & Jose, Eminem). To je vse! Prej sem pa poslušal Limp Bizkit, Linkin Park. *naj prvi vrže kamen tisti, ki je brez greha!* :D

ilanium ::

Probej "At the drive in", "Sparta" ali "Soar Thoat". Ni glih isto, je pa podobno. Če te zanima še več alter zadev, pa povej, spustim en playlist pa bo.

kuglvinkl ::

Poglej za ADF - Asian dub foundation
Your focus determines your reallity

ilanium ::

ADF nikakor ne pridejo v poštev. To je britansko-indijski drum'n'bass, ki ima vzporednice z RATM samo nekoliko idejno (v besedilih), pa še to ne preveč, namreč: RATM - komunisti, ADF - antifašisti.

kuglvinkl ::

Če ti tako praviš ... ;)
Your focus determines your reallity

(sic) ::

Mene pa zanima, če kdo ve zakaj je Zack odšel od RATM in kaj dela zdaj?

Evil Empire ::

Sej ADF niso slabi, sem jih poslušal na Rock otočcu, mislim da 2 leti nazaj.Ilanium dej ti "spust eno playlisto" da mal pogledam.Sem mal poslušu tvoj nasvet Sparta pa At the drive in pa mi ne sede preveč (mogoče sem tut premal poslušal).Bolj mi je všeč kaj bolj prodornega kot npr. downset,system of a down...

BaRtMaN ::

Zakaj je Zack odšel mi ni jasno... mogoče ve Evil Empire.
Baje naj bi se spogledoval s solo kariero. Baje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobre komedije

Oddelek: Sedem umetnosti
911299 (11164) dark_coffee
»

Kero Muzko Poslušate??? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1098992 (7460) OmegaM
»

Vaš najboljši komad (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Sedem umetnosti
26622085 (16095) AnWar
»

Naj album leta 2003

Oddelek: Sedem umetnosti
141125 (901) icek
»

pop arts festival

Oddelek: Loža
301454 (1105) Elton

Več podobnih tem