» »

ADSL - koliko casa se caka na prikljucitev?

ADSL - koliko casa se caka na prikljucitev?

kokoon ::

Koliko casa pretece od trenutka, ko se (od nule - brez isdn-ja) odlocis stopit v akcijo (telefonski klic najbrz?), do tega, da mas doma delujoc adsl?

[kokoon]

Ziga Dolhar ::

Po pogodbi do trideset dni. Sicer pa je folk o tem že RES veliko zapisal... res :].

Jaz sem čakal 3 mesece -- od vloge na adsl.siol.net. Potem pa v štirinajstih dneh.

andper ::

Vem, da tole ni točen odgovor na vprašanje, toda če slučajno kaj pomaga, jaz imam že 2 leti ISDN in sem se pred kratkim odločil za ADSL (prehod s Telemacha, G-Kabel). Od vloge na adsl.siol.net do današnje (juhej! :)) fizične montaže je minilo 14 dni.

Klemenn ::

jzst sem danes naročil in poslal vse pogodbe,vloge itd...sem poznal gospo ladko...in je na pogodbo napisala nujno....čeprov ne vem kolk bo pomagalo...sem pa naroču isdn+adsl...4mbit...sporočim kdaj bom dobil pa gremo eno fifo užgat :9

XsenO ::

2 meseca z ISDN v mojem primeru
1 + 1 = 1

faca9 ::

Meni so zadevo zrihtali v 9 dnevih od podpisa pogodbe.

LP,
david

HardFu ::

Ja men so rekl septembra(vlogo sm že ene 3x izpolnil)
pa še zmeri ni nič, ker pri nas sploh še ni možna
priključitev na ADSL, pa vsakič ko kličem na Telekom, reče da bi moglo bit
zrihtano v 14 dneh - keri nategači

zu_dre ::

Men pa 2 dneh.

BroTheR ::

Meni v 7 dneh. Sicer pa je to cist odvisno od guzve in lenobe, ki jo imajo pri telekomu.

8-)

Mihc ::

Moja izkušnja je sledeča.:\ Imeli smo že prej ISDN in je bilo potrebno priključiti le ADSL!Pričakoval sem, da bo trajalo vsaj 3 tedne ampak zgodilo se je sledeče!:O Poslal sem vlogo na spletu, v dveh dneh sem dobil pogodbo in od dneva oddane pogodbe so montirali ADSL v enem tednu!:) Torej vsega skupaj je bilo manj kot 14 dni, oz. teden in pol!
Sedaj sem srečen!:D
Pozor:: Ko je ADSL v hiši, ni več časa za spanec!|O
Življenje je lepo če ga živiš!Se splača!!

PaJo ::

Tudi pri meni ni trajalo vec kod 14 dni od oddaje prosnje in do priklopa ADSL-ja, s tem da ISDN sem imel ze prej.

V glavnem stvar mas zagotovo zrihtano prej kod v mesecu dni, pac odvisno kako hitro se telekomovi delavci pretegnejo, kakor je bilo zapisano v enem od zgornjih postov.:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

fictionel ::

jst sm pa u sredu zjutri ulozu prosnjo (kao pogodbo) in so mi dons (cez 8 dni) prsli prklopt.. zj sm pa vs veseu, k mam adsl :D :D

Klemenn ::

jebeš siol in telekom..dans sem dubu pogodbo nazaj ker se siolovcem ni dalo na telekom vprašat kako je z stvarjo..k smo dal telefon prepisat iz mame na očeta...

mam pa navaden modem trenutno..pa mi napišejo da podpisana oeba ni tudi lastnik isdn prikljuka...PA ČE ISDNJA SPLOH NIMAMO!!

kličem gor...reče ja do pomote je prišlo..sm pogodbo vrnite nazaj...fack pedri...pa so šli 3 dnevi v kurac :\

perci ::

Jebediah: no swearing

Klemenn ::

al sem tolk jezen...k bi poklical...3 dnevi so šli v ...

andper ::

Da ne odpiram nove debate.. koliko časa pa običajno mine od registracije za SiOL ADSL in pričetka uporabe 'default' 1Mbit paketa do pričetka uporabe izbranega paketa ob registraciji (v mojem primeru je to 2Mbit)?

Slišal sem, da naj bi to trajalo nekje okoli 14 dni in da če prehod na hitrejši paket ne bo možen, da bom o tem obveščen.
Kaj pa če bo možen? Se bo ta prehod zgodil kar tako enkrat čez noč? Bo treba mogoče resetirati modem?

Hvala. :)

Jok3r ::

Meni so ga zrihtali v 6 dneh:D .


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiOL ADSL le za 4 SIT (ni prvoaprilska šala!)

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
324844 (4844) humanoid
»

ADSL oz kabel na Obali

Oddelek: Omrežja in internet
151216 (934) XsenO
»

ADSL montaza? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
764489 (3125) eiht
»

pogodba za ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
191894 (1459) NiggerBob
»

ADSL URADNE SIOL CENE (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
615410 (3849) Reso

Več podobnih tem