» »

termalna pasta

termalna pasta

Zoidberg ::

danes sem kupil abit nf7-s in axp 1700+ na tbredu in vulcano 9 cool mod sedaj me pa zanima kako se namaze termalna pasta na proc. al pa mogoce a je guna nalepka dobra k jo zravn volcanota dobis

boštjan ::

tanko plast paste namaži na jedro CPU-ja.o kaki nalepki govoriš.mogoče taka,ki jo na ohišje pripopaš?

Zoidberg ::

ne nalepko prpopas na hladilnik in hladilnik samo postavis na cpu brez mazanja. to sem tudi sam naredil. sicer zdej ta racunalnik ne dela ker ram al pa proc ne dela.:(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zoidberg ()

boštjan ::

kaj taka so navodila,da nalepko gor napopaš.jaz bi vseeno pasto gor flikno.a se ne zažene al kaj je vzrok

Zoidberg ::

ko ga prizgem dela 1 sekundo pol se pa ugasni in policijska sirena przge. tema pa sicer ze poteka o tem NEdelanju tukaj

boštjan ::

sem glih bral to temo,kaj pa če bi s pasto preizkuso,zgubit nimaš kaj,le pridobiš lahko

Zoidberg ::

to mas tud prou bom jutr k zdele sm mal zapan bom se jedro unicu :D

boštjan ::

3 doze redbulla :D

Jure2k ::

Tista nalepka nima veze s pasto. Comp se ti ugasne ker se ti cvre, sej nima kontakta s hladilnikom, srečo maš, da je AMD porihtal, da se znajo ugasnit>:D Čene bi imel zdej FRIED CPU.

Namaži s pasto in ne kompliciraj, dej za en mini pljunek paste na jedro procesorja, s prstom ali kreditno kartico razmaži po celem jedru, postavi gor hladilnik in prižgi. Sistem ti bo začel delovati,... ALELUJA>:D

Tista nalepka pa mislim da je samo da pripopaš senzor na spodnjo stran procesorja.:\

Zoidberg ::

am jure2k samo a v eni sekundi se cpu tako ogreje

Primoz78 ::

Kje si pa nabavil plato...jaz jo iscem pa je ne dobim :(...NF7-s...kaj ma pa se zraven ta plata ?...hvala

lp Primoz

Jure2k ::

Prec ko dobi procesor elektriko, se segreje. Glede na to, da je jedro precej majhno se temperatura poveča v maj kot sekundi.

Mislim, da ni nič drugega kot pregretje. Dej namaž s pasto, pa bo delal.

Narcos Satanicos ::

A s tisto nalepko mislš thermal pad?

Zoidberg ::

narcos mogoce nevem imena. Am drgac pa dela sem namazal z termalno pasto in zadena deluje. Thorn plato sem kupil v jae za 41400 sit

Jure2k ::

No, samo strokovnjaka je treba vprašat ;)>:D

Lepo da ti dela, nej ti fajn laufa še naprej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PC po ciscenju ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
292159 (1652) oemdzi
»

Kako na servisih montirajo hladilnike (S slikami)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
422923 (1461) Boki_
»

Arctic silver Ceramique hladi slabše kot... (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
655944 (4536) Keyser Soze
»

T-Bird 1Ghz AXIA se greje ko *urba???

Oddelek: Strojna oprema
111090 (922) OrlyTM
»

Temperatura Tbirda

Oddelek: Pomoč in nasveti
221595 (1385) VASkO

Več podobnih tem