» »

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

««
19 / 48
»»

T-h-o-r ::

feeding frenzy drugač
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

flbroker ::

kill frenzy pa res

kriko07 ::

Vse odlično edino vožnja je pa res največji FAIL. Pelješ se npr čez 200km/h ;),se zabiješ v steno pa je mal razbit.. :)

T-h-o-r ::

a te fukne vsaj skozi šajbo, kot v IV
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

kriko07 ::

Ja..

Gogyto ::

kriko07 je izjavil:

Vse odlično edino vožnja je pa res največji FAIL. Pelješ se npr čez 200km/h ;),se zabiješ v steno pa je mal razbit.. :)



Jao jao, a spet? :) A ne moti te pa, ko te fentajo, pa se zbudiš ko greš iz bolnice? V GTA, seveda, ne v RL.... >:D

Sem mislil, da smo to že dorekli. GTA NI SIMULACIJA. MAdona, še v GT seriji niso uvedli dejanskega poškodbenega modela, pa se folk buni pri špilu, ki je v prvi vrsti namenjen zabavi in satiri sodobnega zahodnega sveta.

Good Guy ::

GTA (grand theft auto)
kter klošar ne zastop tega??
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

GabrieLeo ::

Na prejšnji strani se je en pritoževal nad policaji kok so ratali težki, meni je pa ravno to najboljše. Res hvalabogu da se je spet malo vrnil strah in trepet v policaje, ker v gta4 je bilo že smešno lahko ubežat čez tisti krog kjer so te iskali, tukaj pa dejansko zašvicaš, ko dobiš že 3 zvezdice. So me pa majhno razočarali s velikostjo mesta, ki bi lahko bil malo večji (nekateri so rekli da je toliko velik kakor gta 4, ampak še zdaleč ni). Malo preveč so se trudili z razdeljevanjem mesta na slum, bogat predel pa središče in ko so končno nekako uštimali vse skupaj, vseeno zgleda malo premajhno.

Velki ::

To so moje pritožbe:
-vožnje se navadiš, vendar neumni model uničenja avtov me zelo moti (vsak ima svoje mnenje), pravtako me moti da ne letiš ven skozi šipe (to se mi je zgodilo samo enkrat)
-mapa sploh ni velika (to je dejstvo, če uzameš helikopter rabiš približno enako časa za jo preletet kot v san andreas)
-še nikoli nisem imel štirih zvezdic, vendar pri treh je policajem prelahko uiti (še z tow truckom jim uidem)
-grafika gozdnega podeželja je katastrofalna
-sm bil siguren da boš lahko organiziral svoje rope, sm komaj na polovici glavnih misij in do zdaj sm imel en rop draguljarne v misiji, na lastno pest do zdaj še nisem uspel organizirati ropa
-pretežko dobiš denar in premoženja preveč stanejo (hen house 920$ na teden stala pa 80000$, sepravi 90 tednov da se ti samo povrne investicija, to se zgodi ravno ko končaš celotno igro skupaj z stranskimi stvarmi!)
-do zdaj premalo misi na podeželju
-zginjanje avtov, nekatere ti res zaplenijo, vendar ti jih večino kar zgine
-najbolj pa me jezi da sem bil plačan le v eni misiji do zdaj (v tisti ki ropaš draguljarno), sem pa na 37 misiji od 69

P.S. mi je pa zelo všeč menjavanje karakterjev, je res vredu izvedeno in Michael in Trevor sta vsak drugačna karakterja (različen humor).

No imam pa še en tip, kdor bo delal ultimate thriatlon naj res pazi na koncu ker te močno zajeba, tik pred koncem moraš nujno gledat nazaj da blokiraš enega, ki pospeši z svetlobno hitrostjo, ker čene te bo prehitel in boš vrgel skoraj pol ure igranja v prazno (to se zgodi tik pred ciljem).

Moja ocena je od zadnjič padla za 0.5 sepravi na 8.0

FlyingBee ::

gta 4 bo res težko preseči

GabrieLeo ::

ah ne šterko preseže v mnogih pogledih, za petko so se res potrudili ampak jih je mogoče malo preveč zaneslo pri osredotočanju na okolico, ambient, grafiko kakor pa na sam gameplay. Je pa res da spet ne moreš ti kar sam organizirati celotnega ropa neke draguljarne, čene drugega bi bilo to za znoret težko. Dajo ti na voljo nekaj odločitev in basta, večina gta 5 igralcev je povsem običajnih gamerjev ki igrajo za zabavo in ne hard core mofotov, ki hočejo zašvicati pri vsaki misiji ter biti potešeni do kraja. Za take imaš potem Dark Souls itd.

pipicar ::

em sam ena informacija ... se pravi igra je na dveh ploščkih ? Oba morem inštalirat na disk ? se pravi uprašanje ? Imam xbox slim 4gb verzijo, ne bom mogel igrati, če ne kupi HDDja ?

T-h-o-r ::

GabrieLeo je izjavil:

Na prejšnji strani se je en pritoževal nad policaji kok so ratali težki, meni je pa ravno to najboljše. Res hvalabogu da se je spet malo vrnil strah in trepet v policaje, ker v gta4 je bilo že smešno lahko ubežat čez tisti krog kjer so te iskali, tukaj pa dejansko zašvicaš, ko dobiš že 3 zvezdice. So me pa majhno razočarali s velikostjo mesta, ki bi lahko bil malo večji (nekateri so rekli da je toliko velik kakor gta 4, ampak še zdaleč ni). Malo preveč so se trudili z razdeljevanjem mesta na slum, bogat predel pa središče in ko so končno nekako uštimali vse skupaj, vseeno zgleda malo premajhno.

wat? če pa je rečeno, da je mesto večje, kot je bil cel svet v san andreas
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

L1nK ::

letenje in helikopterji so mi zlo odličen aspekt igre. upam, da bo v MP veliko misij v tem smislu. boji s helikopterji v zraku :)

ahac ::

pipicar je izjavil:

em sam ena informacija ... se pravi igra je na dveh ploščkih ? Oba morem inštalirat na disk ? se pravi uprašanje ? Imam xbox slim 4gb verzijo, ne bom mogel igrati, če ne kupi HDDja ?


Ni treba oba inštalirat. Rockstar celo pravi, da je boljš, da inštaliraš samo enega. https://slo-tech.com/forum/t489755/p415...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

LitralSM ::

T-h-o-r je izjavil:

GabrieLeo je izjavil:

Na prejšnji strani se je en pritoževal nad policaji kok so ratali težki, meni je pa ravno to najboljše. Res hvalabogu da se je spet malo vrnil strah in trepet v policaje, ker v gta4 je bilo že smešno lahko ubežat čez tisti krog kjer so te iskali, tukaj pa dejansko zašvicaš, ko dobiš že 3 zvezdice. So me pa majhno razočarali s velikostjo mesta, ki bi lahko bil malo večji (nekateri so rekli da je toliko velik kakor gta 4, ampak še zdaleč ni). Malo preveč so se trudili z razdeljevanjem mesta na slum, bogat predel pa središče in ko so končno nekako uštimali vse skupaj, vseeno zgleda malo premajhno.

wat? če pa je rečeno, da je mesto večje, kot je bil cel svet v san andreas

Si slučajno gledal tisti skupek map, kjer je ulica iz 5 dvakratne velikosti tiste iz SA?

m0f0x ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0f0x ()

Robi :P ::

m0f0x je izjavil:

 Primerjava GTA V in SA

Primerjava GTA V in SA



http://www.ign.com/articles/2013/09/12/...

zelo glupa slika lej kolk so pri sa majnše ceste? se mi zdi da so razmerje falili totalno s to sliko :D

oo7 ::

Mene pa moti to, da npr ne moreš rinit enega avta pred seboj ampak se samo gume vrtijo v prazno:|

Mapa v Gta 5 mi je všeč dosti boljša kot v Gta 4. Čeprav, do zdaj najboljša mapa v igrah mi je od Just Cause 2 kjer imaš vse kar je možno- puščavo, hribe in sneg ,đunglo , mislim, da 4 mesta in veliko malih vasic, polno otokov, rek in veliko morja:D

GabrieLeo ::

te primerjave map so glupe ker je razmerje pri vsaki mapi tudi drugačno. Nekje sem videl še preden je izšla igra, da je tisti osrednji del otoka toliko velik kot cela RDR mapa spodnji del je toliko velik kolikor je gta 4 mapa zgornji del pa kot san andreas pa še je nekaj ozemlja ostal praznega. Ampak to je bil čisti bulšit kar je bilo jasno povedano, ampak so še vedno se potem oglasili razočarani gamerji, nad velikostjo. M-power: Gta 5 in gta 4 je nekaj čisto drugega. Gta 4 je temeljil na mestu ki je odličen prikaz Amerike v malem, predvsem so se v šterki potrudili raztrgati -Ameriške sanje- kar jim je tudi uspelo. Sivine, ogromni bloki, random folk na ulici in en Srb, ki je prišel po maščevanje ter boljše življenje ter na koncu ugotovil da je vse skupaj ena velika krinka. To je bilo naravnost odlično pri gta 4. Gta 5 pa je bolj ali manj vrnitev Rockstara na pota SA in so hoteli spet prikazati Californijo oz. Ameriko kot ene velike kretene z vsemi tistimi talk-showi, reklamami, bogatimi, revnimi, gangster svet in potem rednecki, tipični -Murikanci-. Predvsem so se želeli osredotočiti na sodoben čas pri San Andreasu so bila prikazana zgodnja 90 tukaj pa sodobnost. Še ena dva DLC ja bosta zagotovo prišla, verjamem pa da bo Rockstar za naslednji GTA zaključil z Ameriko in se vrnil čisto v korenine. Remake GTA London ne bi bil slab, v Bullyju so lepo parodirali Angleže, zna biti da bodo zadali še kak udarec :).

GrimReaper ::

Pred izidom sem mislil da boš imel vsa 3 mesta kot pri SA, zdej pa vidim da je samo Los Santos in podeželje. Se pravi nič San Francisa in Las Vegasa, sploh slednji bi bil dobrodošel.

Vse odlično edino vožnja je pa res največji FAIL. Pelješ se npr čez 200km/h ;),se zabiješ v steno pa je mal razbit.. :)

Vožnja men po 12 urah igranja že kr dopade. Najprej je bil kar problem, ker še nisem imel pravega občutka pri zavijanju.
Damage se pa men zdi kar ok, že večkrat sem tako skrivil gumo, da je šel avto zlo počas naprej. Karkoli večji damage bi bil, bi pa moral stalno menjat avtomobile.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

Tero ::

Kje je najboljši plac za pobirat prostitutke?
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

pipicar ::

ahac je izjavil:

pipicar je izjavil:

em sam ena informacija ... se pravi igra je na dveh ploščkih ? Oba morem inštalirat na disk ? se pravi uprašanje ? Imam xbox slim 4gb verzijo, ne bom mogel igrati, če ne kupi HDDja ?


Ni treba oba inštalirat. Rockstar celo pravi, da je boljš, da inštaliraš samo enega. https://slo-tech.com/forum/t489755/p415...


se pravi če sem prav razumel ... prvega inštalirat na disk drugega pa met v predvajalniku ?

dr.Akula ::

Kam boš pa inštaliral, če imaš samo 4GB na razpolago? Se lahko inštalira tudi na usb ključ?
ni podatka

hojnikb ::

dr.Akula je izjavil:

Kam boš pa inštaliral, če imaš samo 4GB na razpolago? Se lahko inštalira tudi na usb ključ?

da... do 2x16GB placa lahk dobiš z kjuči.
#brezpodpisa

L1nK ::

Tero je izjavil:

Kje je najboljši plac za pobirat prostitutke?

saj ponoči jih je povsod polno, ne moreš zgrešit, stojijo ob cesti :)

--MiRaLdInJo ::

Lol :)

L1nK ::

smrt, tko kot vedno.

Gogyto ::

Evo, ZAvvi končno dostavil. Zdaj pa cruisat...8-)

GrimReaper ::

Vožnja helikopterja je enako kot pri Vice City zajebana.
Helicopter Course sem mel zdej po treh poizkusih 3:45, kar je glih za bronasto, za zlato pa 2:40.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Gogyto ::

Evo, dobra ura, ura in pol igranja. Naredil tisti prvi dve 'misiji'. Rop in kraja avtomobila. Po tistem šel zgolj kruzat - prišel do jezera, naredil krog s čolnom in potem nazaj proti mestu. V mestu našel en pover od avta in stestiral driving... Zakon! Ni neke razlike glede na GTA IV, sem pa bil fasciniran, ko sem imel avto že kar načet, sprednja leva guma je bila zamaknjena in ko sem spustil steering, je avto neslo v levo...:)) Navdušen tudi nad opcijo, da ko greš avto popravljat, se je treba izprsit in dejansko plačat popravilo/barvanje... Ni tako kot v prejšnjih delih, ko si bežal copsom in si zavil v Paint shop... Še en plus. Vglavnem, zaenkrat pozitiva.

theStranger ::

Aje vreden nakup? teden nazaj sem si kupil ps3, in zdaj razmisljam o igrah, itak god of war, pa ssx, zdaj me pa zanima če je gta vreden svojih 50€ :D

theStranger ::

theStranger je izjavil:

Aje vreden nakup? teden nazaj sem si kupil ps3, in zdaj razmisljam o igrah, itak god of war, pa ssx, zdaj me pa zanima če je gta vreden svojih 50€ :D


gta V ali the last of us? obeh si žal ne moram privoščiti...

oo7 ::

theStranger je izjavil:

theStranger je izjavil:

Aje vreden nakup? teden nazaj sem si kupil ps3, in zdaj razmisljam o igrah, itak god of war, pa ssx, zdaj me pa zanima če je gta vreden svojih 50€ :D


gta V ali the last of us? obeh si žal ne moram privoščiti...


Gta V igram trenutno in zaenkrat je super igra.
The last of Us sem pa že preigral in zame je igra leta.
Gta V lahko delaš kar hočeš The last of Us je pa linearna igra z vrhunsko zgodbo.
Če bi zbiral bi kupil kar obe :) saj The last of Us boš že kje našel rabljeno;)

Seljak ::

pipicar je izjavil:

ahac je izjavil:

pipicar je izjavil:

em sam ena informacija ... se pravi igra je na dveh ploščkih ? Oba morem inštalirat na disk ? se pravi uprašanje ? Imam xbox slim 4gb verzijo, ne bom mogel igrati, če ne kupi HDDja ?


Ni treba oba inštalirat. Rockstar celo pravi, da je boljš, da inštaliraš samo enega. https://slo-tech.com/forum/t489755/p415...


se pravi če sem prav razumel ... prvega inštalirat na disk drugega pa met v predvajalniku ?


Zakaj pa bi sploh inštaliral,če nimaš placa.Ti bo pač bralo non-stop z DVD-ja.

ahac ::

Seljak je izjavil:

pipicar je izjavil:

ahac je izjavil:

pipicar je izjavil:

em sam ena informacija ... se pravi igra je na dveh ploščkih ? Oba morem inštalirat na disk ? se pravi uprašanje ? Imam xbox slim 4gb verzijo, ne bom mogel igrati, če ne kupi HDDja ?


Ni treba oba inštalirat. Rockstar celo pravi, da je boljš, da inštaliraš samo enega. https://slo-tech.com/forum/t489755/p415...


se pravi če sem prav razumel ... prvega inštalirat na disk drugega pa met v predvajalniku ?


Zakaj pa bi sploh inštaliral,če nimaš placa.Ti bo pač bralo non-stop z DVD-ja.


Pri GTA5 to ne gre, ker ima dva DVDja in je narejen tako, da moraš nujno inštalirat iz prvega.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Velki ::

theStranger je izjavil:

theStranger je izjavil:

Aje vreden nakup? teden nazaj sem si kupil ps3, in zdaj razmisljam o igrah, itak god of war, pa ssx, zdaj me pa zanima če je gta vreden svojih 50€ :D


gta V ali the last of us? obeh si žal ne moram privoščiti...


Če so ti bili kr všeč dozdajšnji gtaji kupi gta 5, že SP use glavne misije+strangers imaš 30 ur igranja, verjetno bo tudi MP kr dober in boš tudi tam domnevam dobil vsaj še enih 20-30 ur preden se boš naveličal. Nisem pa imel the last of us ampak kot sm gledal reviewe niso bogvekaj.

dr.Akula ::

Velki je izjavil:

Nisem pa imel the last of us ampak kot sm gledal reviewe niso bogvekaj.

You're kidding, right?
ni podatka

hojnikb ::

Velki je izjavil:

theStranger je izjavil:

theStranger je izjavil:

Aje vreden nakup? teden nazaj sem si kupil ps3, in zdaj razmisljam o igrah, itak god of war, pa ssx, zdaj me pa zanima če je gta vreden svojih 50€ :D


gta V ali the last of us? obeh si žal ne moram privoščiti...


Če so ti bili kr všeč dozdajšnji gtaji kupi gta 5, že SP use glavne misije+strangers imaš 30 ur igranja, verjetno bo tudi MP kr dober in boš tudi tam domnevam dobil vsaj še enih 20-30 ur preden se boš naveličal. Nisem pa imel the last of us ampak kot sm gledal reviewe niso bogvekaj.

Katero drogo si kadil/snifal/injectal ko si gledal te review-e ?? 8-O
#brezpodpisa

Nemixxx ::

Evo pa mam tud jaz končno gta... Sem si nabavil ps3 slim rabljen za 120€ . Ampak igra za mene ni neki tekoča ali je mogoče zato ker imam prikloplen na LCD monitor "23" 1020p . Jaz sem navajen na visoke fps-je 60fps ,ker imam gaming računalnik.

Pa še v monitor sem moral lukno naredit da sem imel dovolj prostora za VGA -HDMI converter , tak po rusko vse skupaj .
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

T-h-o-r ::

to so ti konzole
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

medenko ::

theStranger je izjavil:

theStranger je izjavil:

Aje vreden nakup? teden nazaj sem si kupil ps3, in zdaj razmisljam o igrah, itak god of war, pa ssx, zdaj me pa zanima če je gta vreden svojih 50€ :D


gta V ali the last of us? obeh si žal ne moram privoščiti...


gta v ni več 50, ampak bolj proti 60€.

the last of us si mislil kje kupiti? jaz prodajam novo za 39€ !

dr.Akula ::

Nemixxx je izjavil:

EvAmpak igra za mene ni neki tekoča ali je mogoče zato ker imam prikloplen na LCD monitor "23" 1020p . Jaz sem navajen na visoke fps-je 60fps ,ker imam gaming računalnik.

Gta 5 ne gre nad 30 fps, tako da glede tega ni pomoči. Resolucija monitorja tudi ni problem, ker igra teče v 720p resoluciji, ne glede na to na kakšen monitor imaš priklopljen.
ni podatka

kratos ::

Nevem kakšne probleme imate to da vam igra gladko ne teče, jaz imam še tastar xbox elite pa mi na 40" full hd ekranu teče kot mora in ni še enkrat zaštekalo (le če se scena nahitro premakne mi naknadno naloada tiste 3 objekte kar sploh ne opazim in mi ni niti malo moteče, ker imam špil v celoti nasnet seveda).

Edino pogruntal sem še da je bolj stišan zvok orožja na surround sistemu (DTS Digital Surround), če streljam se mi zdi da sistem nekako neve kam bi postavil zvok strela in ga potem da na vse zvočnike po mal kar stiša strelske obračune (imam prave surround nastavitve tako da to ni problem). Na slušalkah pa strel lepo pride do izraza tako da je "problem" le pri zvočnikih. Je še kdo to opazil oz. slišal?

Bor H ::

Verjetno ne opaziš ker primarno igraš na Xboxu igre? Jaz sem mirno igral na 25FPS igre in me ni nič motilo, potem sem pa zamenjal PC in ko se navadiš na 40+FPS pač opaziš če nekaj laufa na 25FPS.

kratos ::

Pred parimi leti sem igral na pc-ju tako da je to prvi špil po dolgem času ki ga zopet igram več kot 1 uro - vendar na konzoli, tako da ja, možno da ne opazim razlike ampak taka razlika pa spet nemore bit, pač saj vem da lepše tečejo igre če imajo 60fps-jev ampak tako lepše pa spet ne, ali pač?
Sicer bom videl če je res taka razlika čez dva mesca saj če se ne motim naj bi xone poganjal 60fps 1080p igre a ne?

Setsuno ::

kratos je izjavil:

Pred parimi leti sem igral na pc-ju tako da je to prvi špil po dolgem času ki ga zopet igram več kot 1 uro - vendar na konzoli, tako da ja, možno da ne opazim razlike ampak taka razlika pa spet nemore bit, pač saj vem da lepše tečejo igre če imajo 60fps-jev ampak tako lepše pa spet ne, ali pač?
Sicer bom videl če je res taka razlika čez dva mesca saj če se ne motim naj bi xone poganjal 60fps 1080p igre a ne?


pa še veš kako se pozna razlika 30 fpsjeu. Če igraš isto igro najprej na 60 nato pa na 30 je to kot noč in dan. Na 30 fps imaš feeling, da se igra skoz zatika.

glede xone je pa to spet ena bedarija šele u 2014 bodo dal 1080p in 60fpseu. To je na računalikih že 3+ leta. Tko da res škoda lahko bi dal višjo resulucijo glede na to da je 1080p že tako dougo časa uzun

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Setsuno ()

Nemixxx ::

Ma jaz se nemorm privadit na konzolo :S Kako bi lahko videl na ps3 koliko fps-ja imam ker mam občutek kot da ga imam 15 in mi sploh ni zanimivo igrat

To ni normalno za moje pojme , neki tu ne štima
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nemixxx ()

kratos ::

Čakej, šele v 2014 bodo začeli izdajat igre v 1080p na konzole nove generacije ? pred tem pa bodo vsi naslovi ki pridejo na zdajšne konzole kot tudi naslednje laufali na 720p?
To je pa res neumno. Sicer pa itak nemormo vedet kako zmogljive so dejansko next gen konzole, vemo le da bodo držale grafiko na top nivoju naslednjih 5+ let, kakšna grafika bo čez 5 let pa žal neve noben razen developerji.
No pa vseeno, za casual gamerje je čist dost 30 fps-jev semizdi, meni se zaenkrat kot sem že rekel ni niti zazdelo da bi igra delala počasnejše oz. imela lag.

@Nemivsek poglej na youtube malo gameplaye pa primerjaj z tvojim. Mogoče se ti konzola pregreva in ti šteka, ali pa imaš dvd poškodovan in ti trokera... nevem samo tako hudo kot nekateri govorite da je pa spet nemore bit.

7982884e ::

1080p+60fps skupaj lahko pozabite ... vsaj v večini iger bo izgled razvijalcem pomembnejši od gladkega gameplaya
««
19 / 48
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47186785 (189) Gagatronix
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820589 (1983) meho7
»

Watch Dogs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28564251 (20180) legice

Več podobnih tem