» »

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

««
20 / 48
»»

Seljak ::

Jaz igram igro na xboxu in mi do sedaj ni nikoli blokirala ali kako drugače,da bi opazil,da špil ne teče gladko.Stavbe v daljavi se lepo izrisujejo,...skratka špil je fantastičen.

ahac ::

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Seljak ::

Kaj tu se gre za realne denarce? V angleščini nisem ravno dober :D

ahac ::

Ja, z € boš kupil game denar za multiplayer.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

alexa-lol ::

ahac je izjavil:

Ja, z € boš kupil game denar za multiplayer.


Briljantna poteza Rockstarja

miraldi ::

Sam kaj je fora z temi neplačanimi misijami v GTA V.

Preigral že 60% igre z vsemi stranskimi misijam pa edino 1x bil konkretno plačan.

Denarja je komaj za cunje. Kako naj človek zpimpa avto kašele kupi kakšno nepremičnino.
Cene pa po par miljonov.
Šel za foro zpimpat en avto. Ja 200.000 je šlo. Samo še load game sem lahko dal :)


Z tem so totalno zamoril.


A sedaj, če hočeš kupovati nepremičnine in zapravljat denar za pimpanje avtomobilov moraš denar v igri kupovati z pravim denarjem?

Ma niso resni.


Sem mislil, da bo več ropov in načtovanja le teh ne pa, da sem že pri kraju igre in z vsemi tremi liki imam komaj 1.000.000 keša.

Sej igra je super samo brez konkretno plačanih misij nemoreš nič kupovati.



16Eur za 1.250.000? Hvala lepa Rockstar.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Gogyto ::

Jaz imam tudi eno vprašanje, povezano s financami v špilu.

Rahel spoiler

NA random event sem s Franklinom naletel na modela, ki so mu ukradli bicikel. Ratalo mi je ustavit dripca in bike vrnit lastniku. Čez par dni dobim na mobilca SMS, kjer se mi model zahvaljuje in omenja neko nagrado 100 jurčkov, ker baje da je bogat in ne ve kaj bi z denarjem.... Sicer tipična spam varianta, ampak... :) Je kdo že imel? To bi mogoče bil en od načinov, kako vsaj malo zaslužit..

L1nK ::

haha raje si odrežem prst kot pa plačujem tem voluharjem za virtualni keš. kdor bo to kupoval je izdajalec gaming srenje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

springfield ::

Gogyto je izjavil:

Jaz imam tudi eno vprašanje, povezano s financami v špilu.

Rahel spoiler

NA random event sem s Franklinom naletel na modela, ki so mu ukradli bicikel. Ratalo mi je ustavit dripca in bike vrnit lastniku. Čez par dni dobim na mobilca SMS, kjer se mi model zahvaljuje in omenja neko nagrado 100 jurčkov, ker baje da je bogat in ne ve kaj bi z denarjem.... Sicer tipična spam varianta, ampak... :) Je kdo že imel? To bi mogoče bil en od načinov, kako vsaj malo zaslužit..


Ni spam...poglej delnice in boš imel za 100.000 delnic njegovega podjetja...se je meni isto zgodilo :)

Gogyto ::

L1nk, pa saj pomoje ne rabiš. Tole s kupovanjem je pač tipična gaming fora za vse instant MF wannabeje, ki se jim ne da špil mlatit na dolgi rok in počasi dosegat željenega temveč hočejo na hitri način bypassat in si z denarjem nabit statse.. PA reci, če ni še po tej plati špil življenjski.. Eni bomo črnuhi iz geta, na hard way dosegali cilje, drugi si bojo pa s kešom lajšali zadeve. damn! 8-)

springfield je izjavil:

Gogyto je izjavil:

Jaz imam tudi eno vprašanje, povezano s financami v špilu.

Rahel spoiler

NA random event sem s Franklinom naletel na modela, ki so mu ukradli bicikel. Ratalo mi je ustavit dripca in bike vrnit lastniku. Čez par dni dobim na mobilca SMS, kjer se mi model zahvaljuje in omenja neko nagrado 100 jurčkov, ker baje da je bogat in ne ve kaj bi z denarjem.... Sicer tipična spam varianta, ampak... :) Je kdo že imel? To bi mogoče bil en od načinov, kako vsaj malo zaslužit..


Ni spam...poglej delnice in boš imel za 100.000 delnic njegovega podjetja...se je meni isto zgodilo :)


Ooooo, hudo!!! :)) Saj pravim, niti nisem pozorno prebral, ker je zadeva napisana v tipični spam obliki.. In ko sem šel preverjat finance, sem imel še vedno ubogih cca 350 dolarjev v žepu...:)) Tenkju for informejšn!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gogyto ()

springfield ::

Pa drugače lahko tudi izkoristiš informacije, ki ti jih da Lester, ko pobijaš za njega...tudi po 20% zrastejo delnice po atentatu;)

L1nK ::

SPOILER

že že, samo ugotavljam da če hočem do milijona na "pošten" način v igri, moram pri 50% dokončane igre grindat trafficing s trevorjem, kjer dajo ušivih 7000k za transport z letalom.

lahko bi vnesli nekakšne "hotcars" al pa redka plovila in letala, ki bi jih hijackal ter prodal za soliden keš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

ahac ::

16Eur za 1.250.000? Hvala lepa Rockstar.

V multiplayer bodo menda cene avtov in hiš dost nižje kot v single player.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

mihec87 ::

alexa-lol je izjavil:

ahac je izjavil:

Ja, z € boš kupil game denar za multiplayer.


Briljantna poteza Rockstarja


V to smer že gre večina iger...Samo ceno igre bo treba spustit(rokstarju sicer laufa prodaja brez pocenitve) da to laufa

dolenc ::

Skončej main story, pa boš mel dnarja koker češ

Oktan ::

Celo igro je treba šparati, pa šele na koncu (po zadnjem ropu) narediš Lesterjeve assasination misije z Franklinom in potem z delnicami obrneš denar. Jaz imam pri vseh treh prb. 100 milijonov.

Aja pa še to, ko kupiš Los Santos Customs za 350k imaš vse upgrade za katerekoli avto zastonj in si res lahko spimpaš celo garažo :D

Tukaj pa še za vsako posest napisano http://segmentnext.com/2013/09/18/gta-5...

Seljak ::

Med vikendom sem šel malo offroad po Los Santos gorovju in napravil nekaj prelepih slik.Seveda brez žrtev ni šlo :D






medenko ::

erm kako se dela slike na ps3?

FlyingBee ::

grafika iz časov 6800gt in x850

Seljak ::

medenko je izjavil:

erm kako se dela slike na ps3?

Po mojem enako kot na xboxu. Odpreš telefon in imaš spodaj možnost fotografiranja mislim,da se reče snapmatic ali nekaj takega.

FlyingBee je izjavil:

grafika iz časov 6800gt in x850


Malo pretiravaš,kajne? Meni se zdi grafika super. Sploh ko letiš v sončnem zahodu z letalom proti morju se ti oči kar zarosijo 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

particle ::

Nič ne pretirava. Se vidi lepo kako so nam konzole zavrle razvoj.

L1nK ::

ni tako preprosto ane, mnogo je dejavnikov ki vplivajo na zastoj v tehničnem razvoju iger. pa ne samo grafike ampak fizike, dinamike in velikost svetov, UI itd.. nenadgradljivost konzol je samo eden od njih in ni najbolj ključen. kdor je pa glasen naj pa sam ustanovi razvojni tim, začne razvijat igro za več deset milijonov evrov samo za PC (brez založnika itak ne moreš pri AAA projektih ker imajo denar) ali pa tehnično popolnoma ločene verzije za platforme, potem naj pa upa da ne bo zaradi ene slabe prodaje (piratstvo, slab sprejem, kritike,...) ostane zadolžen za celo življenje in gre v stečaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

miraldi ::

ahac je izjavil:

16Eur za 1.250.000? Hvala lepa Rockstar.

V multiplayer bodo menda cene avtov in hiš dost nižje kot v single player.


To bi bilo edino fer. Recimo kino stane 30.000.000, golf klub pa najdražjih 150.000.000.

Sicer pa sem tole našel na youtubu, če koga zanima:




Zvečer sprobam. Ravno včeraj sem kupil Sonar Collections Dock in se nameravam kar z tisto podmornico odpeljati do tja ;)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Seljak ::

Jap, zadeva deluje

GabrieLeo ::

A je še kdo tukaj, ki mu je gta 4 vseeno bol pri srcu kar se tiče občutka zgodbe, karakterjev? Meni se vse bolj zdi da je petka res malo preveč nad realnimi tlemi. In karakterji so dost očitni. Redneck, ki je totalno zblaznel, bogat belec, ki ima vse, samo pojma o družini ne, ter črnc, ki je pač-geto črnc obkrožen z debili. Kaj bi kdo iz šterke rad vrnil v petko?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GabrieLeo ()

medenko ::

Beliča :)

[D]emon ::

Stirica je, v primerjavi s petico, IN MY OPINION, imela porazen vozni model ter nikakve misije. Plus tisti social aspect, "NIKO MY COUSIN LETS GO BOWLING!" in podobno sranje, je bilo naravnost odvratno.

MOJE MNENJE.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Nemixxx ::

Se kdo spoune videa scooter brother iz gta 4 ?


No uglavnem , tist video je bil zelo ogledan in sedaj so iz tistega videa naredili nekakšen easter egg :D



Malo prej sem prešaltal na Trevorja in se znašel v smešni situaciji :D Takoj sem vedel za kaj se gre xD

Rockstar +1
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

L1nK ::

SPOILER

carska situacija tam ko trevor enemu modelu kar zapleni strip club in pride michael v pisarno, trevor se mu takoj opraviči s pivom v roki, da hladilnik ne dela, ko pa odidejo iz sobe, pa kamera fokusira na hladilnik, iz katerega pade truplo bivšega managerja :)

aja prej še ubije loyda pa njegovo zaročenko, dost creepy vse skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

medenko ::

na zavviju sem dobil ob obletnici 11% popusta, če je kdo za nakup:

€46.68

ZS.

T-h-o-r ::

L1nK je izjavil:

SPOILER

že že, samo ugotavljam da če hočem do milijona na "pošten" način v igri, moram pri 50% dokončane igre grindat trafficing s trevorjem, kjer dajo ušivih 7000k za transport z letalom.

lahko bi vnesli nekakšne "hotcars" al pa redka plovila in letala, ki bi jih hijackal ter prodal za soliden keš.

vlagaj v delnice
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Seljak ::

Cene določenih objektov so zares predrage.So pač ciljali na to,da bomo igralci kupovali z pravim denarjem,ki pa ga od mene ne bodo dobili. Zelo slaba poteza Rockstarja.

GabrieLeo ::

Zakaj? Kaj pa je tukaj narobe če so tako velike cene hiš? V san andreasu je bilo smešno lahko kupiti objekt, da ne govorim o 4. Dejansko so se potrudili da je petka malo bolj realistična. Saj nemoreš kar tako gladko pridit do keša ane? Vlagaj v delnice, tvegaj, ropaj in ko si boš končno nabavil neko bajto jo boš veliko bolj spoštoval, se ti ne zdi? Seveda je pa R* poskrbel tudi za tiste neučakane, da bodo ja čimprej prišli do svojega keša. To opcijo so ponudili kot samo dodatno, močno dvomim da kljub vsemu denarju v katerem se zdaj kopajo hočejo še več. Niso še EA, brez skrbi

Unknown_001 ::

GabrieLeo je izjavil:

in ko si boš končno nabavil neko bajto jo boš veliko bolj spoštoval, se ti ne zdi?


In ko se bo nekomu slučajno po težko kupljeni bajti računalnik sesul in bo treba formatirati disk ter s tem izbrisati savegame, bo le ta osebek od šoka doživel živčni zlom, če je pa še srčni bolnik ga bo pa po vsej verjetnosti feršluk trofnu.

OK mal heca je moglo bit :D drgač bi pa žihr mal spustil cene al pa omogočili kake bolj donosne posle v igri ;)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

FlyingBee ::

ja, hec, ampak od kje za PC oziroma, če že bo, je treba save game v oblak shranjevat

Unknown_001 ::

FlyingBee je izjavil:

ja, hec, ampak od kje za PC oziroma, če že bo, je treba save game v oblak shranjevat


No al pa če bi HDD na konzoli odpovedal :D sam to s tem oblakom bi bilo pa sila nesramno do unih ki majo jako slabe internetne povezave ali jih pa sploh nimajo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

GabrieLeo ::

Če nimaš internetne povezave sploh nimaš kaj sanjati o multiplayerju ane? Verjetno bodo za PC single player ponudili zagotovo brez nujne internetne povezave, verjetno ne bodo ponavljali napake izpred 5 let. Če se ti pa sesuje komp pa se res nimaš kaj za jezit čez R*. Verjetno bodo ponudili kakšno možnost shranjevanja v oblaku ampak ne pa kot nujno. Se spomnim kako sem pri San Andreasu 4 mesece delal misije preden sem prišel do Las Vegasa, ker se mi je stara kišta 4 krat crknila :D

Unknown_001 ::

No ampak vseeno si po tihem govoriš: "Prokleti prasci, zakaj niso nardil tako da se savegame ne more zbrisat ob formatiranju" >:D ampak dobro vemo zakaj je tako.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Berserker ::

[D]emon je izjavil:

Stirica je, v primerjavi s petico, IN MY OPINION, imela porazen vozni model ter nikakve misije. Plus tisti social aspect, "NIKO MY COUSIN LETS GO BOWLING!" in podobno sranje, je bilo naravnost odvratno.

MOJE MNENJE.



Porazni vozni model ? Mislim da je imel gta4 najboljši vozni model. Pač si noob če ti teža vozila, zdrs vozila ter vzmetenje predstalvjajo problem. Zdaj pa so samo zaradi debilov šli poarkadit vozni model, da se spet vozi kot kartonska škatla.

GabrieLeo ::

Berserker je izjavil:

[D]emon je izjavil:

Stirica je, v primerjavi s petico, IN MY OPINION, imela porazen vozni model ter nikakve misije. Plus tisti social aspect, "NIKO MY COUSIN LETS GO BOWLING!" in podobno sranje, je bilo naravnost odvratno.

MOJE MNENJE.



Porazni vozni model ? Mislim da je imel gta4 najboljši vozni model. Pač si noob če ti teža vozila, zdrs vozila ter vzmetenje predstalvjajo problem. Zdaj pa so samo zaradi debilov šli poarkadit vozni model, da se spet vozi kot kartonska škatla.


+1 mogoče so pa to naredili malo tudi zaradi tega, ker so pri šterki krajše ceste in na splošno je mapa malo bolj skrčena ravno zato so se malo bolj posvetili temu voznemu delu, da ja nebi prehitro prišli na cilj ter bi dejansko pri kakšnem zasledovanju mogel malo zašvicati. Pri gta 5 se mi zdi da bi kr orenk preklinjal, ko bi koga zasledoval in bi sam en zdrs zahteval celo ponovitev misije.

L1nK ::

parkrat sem se skoraj poscal v hlače vmes, mojstrsko

ahac ::

Seljak je izjavil:

Cene določenih objektov so zares predrage.So pač ciljali na to,da bomo igralci kupovali z pravim denarjem,ki pa ga od mene ne bodo dobili. Zelo slaba poteza Rockstarja.


Denar za multiplayer (kjer bodo prodajal keš) je menda ločen od single player in tudi cene so tam drugačne.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Sssaga ::

@benji, odlične slike :))

GrimReaper ::

Pri 31. misiji sem opazil, da gre za enako ulico kot v San Andreas:
http://gta.wikia.com/Grove_Street
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

GabrieLeo ::

ja imaš več varjant takih ulic, drugače imaš še veliko prej v eni misiji, ko greš s Franklinom dilat koko podobno krožišče in so vsi začeli praviti da je to kao groove street, ampak se je potem izkazalo da imaš takih krožišč še miljon po mapi in mestu.

[D]emon ::

Berserker je izjavil:

Porazni vozni model ? Mislim da je imel gta4 najboljši vozni model. Pač si noob če ti teža vozila, zdrs vozila ter vzmetenje predstalvjajo problem. Zdaj pa so samo zaradi debilov šli poarkadit vozni model, da se spet vozi kot kartonska škatla.


Ce hocem realisticno voznjo, zagotovo ne bom posegel po GTA-ju.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

rdecaluc ::

Ne, ampak boš posegel po kakšni Forza 4 ali pa kakšni dobri PC simulacij. Pomoje tudi ni bilo namenjeno da bo to simulacija vožnje a?
Est modus in rebus. ,typos

[D]emon ::

Exactly. Zdaj pa to dopovej dripcem, ki jokajo zaradi arkadne voznje. ;)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

c0dehunter ::

Mater delate lušte :)
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

oo7 ::

Trenutno sem v Šoli letenja in bom znoru;((a niso mogli še bolj zakomplicirat letenja s helikopterjem.
««
20 / 48
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47186778 (182) Gagatronix
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820588 (1982) meho7
»

Watch Dogs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28564249 (20178) legice

Več podobnih tem