» »

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

««
18 / 48
»»

Tr0n ::

Saj nekje 25-30 ur je story + malo side questanja.

Good Guy ::

WallSreet je izjavil:

Good Guy je izjavil:

obrnu špil..



Če si ga res potem je to živa bedarija. Pri tebi sploh ni bilo to, da bi med igro vžuval ampak da jo čim prej obrneš. Škoda 70€ ki si jih vrgel za 2 dni špila...



ni blo 70€ fantek dragi...
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

miraldi ::

Good Guy je izjavil:

obrnu špil..


Hitr si. Kok ur si mel vse skup?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Sssaga ::

Vprašajte raje, če je sploh kaj spal :D

Si kaj spal vmes?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

WallSreet ::

Good Guy je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Good Guy je izjavil:

obrnu špil..



Če si ga res potem je to živa bedarija. Pri tebi sploh ni bilo to, da bi med igro vžuval ampak da jo čim prej obrneš. Škoda 70€ ki si jih vrgel za 2 dni špila...



ni blo 70€ fantek dragi...



Tudi če je bilo zastonj je to res bedno, da igraš zato da bi jo čim hitreje obrnil. Na 5 so/smo čakal 5 let in jo enostavno ne smeš obrnit v 2 dneh :). Kakor koli ti že veš jaz osebno ko jo dobil za PC (se pravi se bom še lepo načakal) bom zagotovo igral počasi in pregledal vsak centimeter ozemlja :). Važno da si užival ko si igral pa čeprav je bilo zgolj 2 dni.

LitralSM ::

WallSreet je izjavil:

Good Guy je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Good Guy je izjavil:

obrnu špil..



Če si ga res potem je to živa bedarija. Pri tebi sploh ni bilo to, da bi med igro vžuval ampak da jo čim prej obrneš. Škoda 70€ ki si jih vrgel za 2 dni špila...



ni blo 70€ fantek dragi...



Tudi če je bilo zastonj je to res bedno, da igraš zato da bi jo čim hitreje obrnil. Na 5 so/smo čakal 5 let in jo enostavno ne smeš obrnit v 2 dneh :). Kakor koli ti že veš jaz osebno ko jo dobil za PC (se pravi se bom še lepo načakal) bom zagotovo igral počasi in pregledal vsak centimeter ozemlja :). Važno da si užival ko si igral pa čeprav je bilo zgolj 2 dni.

Ti verjamem, sploh če se bodo zgledovali po predhodniku. :))

hojnikb ::

in vi vrjamete trolu ??
#brezpodpisa

Good Guy ::

WallSreet je izjavil:

Good Guy je izjavil:

WallSreet je izjavil:

Good Guy je izjavil:

obrnu špil..



Če si ga res potem je to živa bedarija. Pri tebi sploh ni bilo to, da bi med igro vžuval ampak da jo čim prej obrneš. Škoda 70€ ki si jih vrgel za 2 dni špila...



ni blo 70€ fantek dragi...



Tudi če je bilo zastonj je to res bedno, da igraš zato da bi jo čim hitreje obrnil. Na 5 so/smo čakal 5 let in jo enostavno ne smeš obrnit v 2 dneh :). Kakor koli ti že veš jaz osebno ko jo dobil za PC (se pravi se bom še lepo načakal) bom zagotovo igral počasi in pregledal vsak centimeter ozemlja :). Važno da si užival ko si igral pa čeprav je bilo zgolj 2 dni.



100 ljudi 100 čudi.. lagano.. pa do koca.. ne da se men špila igrat predolgo ker se ga navlilčam
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

GrimReaper ::

oo7 je izjavil:

Ko igro shraniš ti pišejo procenti a to so procenti za glavno zgodbo? Se mi zdi, da gredo nekam hitro gor. Zdaj sem pri tistem, ki je na vozičku in je že 8%
Pa v nastavitvam sem videl, da imam polno enih stvari na off Cycling in podobne stvari. Če bo na off se pravi, da ne bom mogel kolesarit?

Procenti so za vse skupaj, glavne zgodbe je ponavadi nekje 50-60%.
Sam imam 8,5 ur in 18%, se pravi še vsaj 3x toliko. S tem da grem tud vse stranske misije, pa shooting range sem dal skos s Franklinom.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

oo7 ::

GrimReaper je izjavil:

oo7 je izjavil:

Ko igro shraniš ti pišejo procenti a to so procenti za glavno zgodbo? Se mi zdi, da gredo nekam hitro gor. Zdaj sem pri tistem, ki je na vozičku in je že 8%
Pa v nastavitvam sem videl, da imam polno enih stvari na off Cycling in podobne stvari. Če bo na off se pravi, da ne bom mogel kolesarit?

Procenti so za vse skupaj, glavne zgodbe je ponavadi nekje 50-60%.
Sam imam 8,5 ur in 18%, se pravi še vsaj 3x toliko. S tem da grem tud vse stranske misije, pa shooting range sem dal skos s Franklinom.



Se pravi stranske misije so point of interest? Pa tiste ljudi v telefonu pod contacts je najbrž tudi pametno velikokrat poklicat.
Kako hitro pa kaj menjate karakterje?

GrimReaper ::

1-2 uri se komot da odigrat z enim karakterjem, za sedaj je vedno zmanjkalo misij za enega, tako da že moraš preklopit.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Tero ::

Kateri film v kinu vam je najljubši? :)
Sem zdaj nekaj ur gledal samo filme v kinu :D
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Limona ::

Avalencia ::

a ropaš lahko recimo kakšne banke itd če nisi na misiji ? ali so to ropi bank samo v sklopu misij.

alexa-lol ::

Uspeh GTA V pa to .. http://www.reuters.com/article/2013/09/...

Take Two's GTA V starts strong with $800 mln in first-day sales

Velki ::

Ja mene tudi zanima kako lahko dobim ene 50000 z Trevorjem, ker sem denar zapravil za nadgradnjo avta in zdaj nimam kje dobit tistih 150000 za letališče, da bi lahko potem delal tisti wepons smuggling.

dolenc ::

Po parih dneh igranja in prvotnega navdušenja. Se je nekak umirilo. Jaz bi ji dal nekje 8/10, dodelana je dost, vsebuje stvari, ki te presenetijo, so pa misije, čeprov bolše kot kdarkoli do zdej v gta(če ne štejem prvih 2), še zmeraj precej dolgočasne. Pri 30% se je tudi rdeča nit nekam zgubila. To kar je kazalo na začetku, da je polno dogajanje v mestu, so 3-4 dogodki, ki se ponavljajo :). Zlo na nivoju špil, sam nivo se je v par letih zelo dvignil. Mogoče se do konca še kej spremeni, ampak sumim da se bo od zdej naprej malo vleklo. Še dober da je Trevor taka faca, da malo popestri dogajanje.

Dnar lahko dobiš tko, da oropaš kak tovrnjak, ki prevaža denar(se ti pojavi pikca na zemljevidu), naj bi se pa dalo oropat tud banko/štacune.

Velki ::

Ja lahko da še nisem tam da bi upal ropat, ampak enkrat sm oropal en tovornjak in dobil 2500 ali 5000 se ne spomnim točno, ampak to se mi je zgodilo samo enkrat, jaz pa rabim 50000. Sm komaj na 25% igre (delam vse stranske dejavnosti) in do zdaj ji bi dal 8.5, špil ma dosti malenkosti, ki so dobre ampak tudi dosti majhnih pomankljivosti. Michaelova familja je tud dobra meni, se kr nasmeješ. Franklin pa je itak kot smo vsi pričakovali, tiste črnske fore in obnašanje razumejo le črnci.

Gogyto ::

Hja, očitno so potemtakem bolj ciljali na online multiplayer...

dr.Akula ::

@veliki um

ni podatka

hojnikb ::

še ista žalost na ps3
http://www.eurogamer.net/articles/digit...

se človek sprašuje kam je šlo teh 266m€..:))
#brezpodpisa

hojnikb ::

hahaahahahahah
#brezpodpisa

Tr0n ::

oo7 ::

A se, da sploh v igri mapo zumirat, da bi bila večja?

Clubraider ::

GTA V za PC pride ven 22 novembra letos.

http://www.guru3d.com/news_story/gta_v_...
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

hojnikb ::

when pigs fly, maybe..
#brezpodpisa

FlyingBee ::

da prevedem ... ko svizec zavije čokolado

ahac ::

Če nek trgovec napiše datum izzida za igro, to ne pomeni čisto nič. Vsakič, ko je tema o neki igri in ni znan datum izzida, se najde genij, ki mi je datum pri nekem random trgovcu, potrditev datuma... :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Clubraider je izjavil:

GTA V za PC pride ven 22 novembra letos.

http://www.guru3d.com/news_story/gta_v_...

Heh, Neogaf fake.

GrimReaper ::

oo7 je izjavil:

A se, da sploh v igri mapo zumirat, da bi bila večja?

Ja, najprej jo aktiviraš z A, potem pa LT in RT.

Drugače se pa igra res hitro preseli na podeželje, pri San Andreas mislim da je trajalo dlje kot 8 ur.
Res pa da je Trevor res odpuljen karakter, in bodo njegove misije najbrž vse dost uživaške.

Policajev se je pa kar težko otrest že če imaš dve zvezdici, ene 45s te ne smejo videt, kar je sploh s počasnim avtom (kombijem na eni misiji) zelo težko.
Se skriješ za eno hišo pa te enako vidi. Pa enga traktorja je policaj lovil, mu hočem pomagat, ampak se pomotoma zadanem vanj, in imam kmalu 2 zvezdici, kar pomeni da že streljajo nate, čeprav nisi nobenega ubil.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

kratos ::

največji minus do sedaj mi je to da izginjajo tvoji avti. Recimo predelam avto za 50k$+ potem se prikaže neka misija kjer se moram presesti v drug avto in po končani misiji tistega tvojega avta ni nikjer več in gre 50 jurjeu po zlu... se mi je zgodilo zarad takih stvari že velikrat (ali če umreš recimo) in mi je šlo več kot pol milijona dnarja že sam zarad tega.

drugi minus je pridobivanje večje količine denarja, katerega lahko dobiš samo prek "uradnih" misij, če ropaš dobiš perje od denarja kateri ti ne pomaga ravno dosti če potrebuješ 100k$.

cordoba ::

Kje bi lahko dobil igro za ps3 nejceneje?

Tr0n ::

Padel je nov rekord. Ena (1) milijarda $ po 3 dneh, celo hitreje kot Black Ops 2.

http://www.polygon.com/2013/9/20/475238...

medenko ::

cordoba je izjavil:

Kje bi lahko dobil igro za ps3 nejceneje?


GTA V (PS3) 52,75€

jncar ::

Kaj je konzolarji boste kaj povedati, kako kaj gang situacija stoji? :D Kolikor sem gledal po youtubu sem zasledil samo Ballas (vijolčne) in še to v Comptonu "Gantonu" v Grove street teritoriju :O. Ta zelenih nisem nič videl, rumene (vagos) tudi ne, kaj je zdaj to za en hudič ;((. A ni to neko nadaljevanje GTA SA? Po posnetkih sodeč ga igra trga, moti pa me fizika vožnje (en velik minus, pri GTA IV veliko boljša!!!). Pa če je res, da ti avto zgine, je potem predelava avtomobila brez pomena.

Lonsarg ::

Mene zna edino motit obseznost igre, ko eni kavljate kako hitro gredo procenti? SA je recimo imel RES veliko ur, pa razno zbiranje avtomobilov recimo pa stvari, ki so podaljsale zadevo.

kratos ::

Še en minus zame (mogoče za katere plus) policaji so pretežki in pika. Če dobiš 4 zvezdice si obsojen na smrt vprašanje je le koliko časa preden te stisnejo v kot in ubijejo. Če hočeš zbežat z avtom ti zasede oz. iz helikopterja prestrelijo gume in te že imajo (razen če si predelaš neprebojne gume potem pa je verjetno da lahko uideš - še nisem probal). Že ko oropaš tisti armored truck se nakopljejo policaji in jim komaj zbežiš če se obiraš.

Gogyto ::

cordoba je izjavil:

Kje bi lahko dobil igro za ps3 nejceneje?


Na ps3.dober.si....
Sem jo videl za okroglih 50 jevrov...

Phantomeye ::

čist random:

Saint row je bolj podobna original GTA (1 in 2) kot pa od rockstarja GTA. To je tisto, kar me moti od trojke naprej.

Z drugimi besedmi povedano, ni mi všeč, da GTA hoče bit resen špil, čisto v nasprotju z originalno filozofijo.

sorry za off-topic rant.

Jerry000 ::

Phantomeye je izjavil:

čist random:

Saint row je bolj podobna original GTA (1 in 2) kot pa od rockstarja GTA. To je tisto, kar me moti od trojke naprej.

Z drugimi besedmi povedano, ni mi všeč, da GTA hoče bit resen špil, čisto v nasprotju z originalno filozofijo.

sorry za off-topic rant.



Lol, za neresen špil igrej Saint row, men je pa ravno v GTA poanta bolj "realnost". Saint row mi je bedna igra. In še, a ni GTA 1 in 2 tut od rockstar?

miraldi ::

Jerry000 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

čist random:

Saint row je bolj podobna original GTA (1 in 2) kot pa od rockstarja GTA. To je tisto, kar me moti od trojke naprej.

Z drugimi besedmi povedano, ni mi všeč, da GTA hoče bit resen špil, čisto v nasprotju z originalno filozofijo.

sorry za off-topic rant.



Lol, za neresen špil igrej Saint row, men je pa ravno v GTA poanta bolj "realnost". Saint row mi je bedna igra. In še, a ni GTA 1 in 2 tut od rockstar?


Se podpišem.

Saints Row me nikoli ni pritegnil. Preveč neresna igra. Bolj za 12letnike.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

XsenO ::

O večji "resnosti"se lahko pogovarjaš šele od vice city naprej. Gta 3D, ki je bil gta2 z linearni misijami in "štorijo"
1 + 1 = 1

cordoba ::

Sem nabavil in je res super, voznja me je na zacetku motila, ker v gta4 je bila res super. Kul je tudi, ker ni vec filinga, da ko noris, da se promet nastavlja, kot se je dogajal v 4ki. Res tekoca igra, ki na velikem tvju zgleda lepo.

cordoba ::

Sem nabavil in je res super, voznja me je na zacetku motila, ker v gta4 je bila res super. Kul je tudi, ker ni vec filinga, da ko noris, da se promet nastavlja, kot se je dogajal v 4ki. Res tekoca igra, ki na velikem tvju zgleda lepo.

FlyingBee ::

vse od gta 1 naprej so bile super, ne dvomim v gta5, lahko pa bi v teh letih še boljše naredili, to je jasno

T-h-o-r ::

gledam malo gameplay videje - grafika še vedno skoraj ista kot v gta 3 :D vsaj vem, da mi bo laufala na pc
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Uporabnik-1 ::

Jaz kar malo težko čakam na PC verzijo. GTA je praktično edina igra, ki jo res "pregeekam" do konca, z razliko od raznih Dirtov, CODov, Battlefieldov, ki se jih naveličam po dveh tednih, saj so vsi dobesedno isti.

GTA Vice City, GTA San Andreas, GTA IV in Mafia II so bile edine igre, katere sem preigral večkrat in kljub poznavanju misij je bilo še vedno zanimivo igrat. Sedanji GTA dobesedno zažiga, res so se potrudili. Zdaj pa še Mafia III pa smo zmagali :)


Upam na dobro spisano PC verzijo, da bo moja stara ATI 5850 zdržala vsaj na medium. Ampak se nekako ne bojim, glede na to, da mi je poganjala GTA IV na high. Da ne bo spet treba kupovat novega kompa, ker imam namen sedajšnjega imeti do GTA VI oz. nove serije.

Uporabnik-1 ::

Vsak ima svoj okus, ok?

Phantomeye ::

Jerry000 je izjavil:

Phantomeye je izjavil:

čist random:

Saint row je bolj podobna original GTA (1 in 2) kot pa od rockstarja GTA. To je tisto, kar me moti od trojke naprej.

Z drugimi besedmi povedano, ni mi všeč, da GTA hoče bit resen špil, čisto v nasprotju z originalno filozofijo.

sorry za off-topic rant.



Lol, za neresen špil igrej Saint row, men je pa ravno v GTA poanta bolj "realnost". Saint row mi je bedna igra. In še, a ni GTA 1 in 2 tut od rockstar?


GTA 1 in 2 nista od rockstar. No, rockstar je kupil 1 in 2 zaradi branda. Njihov prvi špil je trojka.

In premisa GTA ni nikoli bila resnost. GTA 2 je recimo imel Killing Frenzy, kjer si dobil v roke random orožje in nalogo "pobij 40 neki" in to je nekaj kar ima zdaj saint row. GTA pa zavija v crime simulation. Kar ni nujno slaba stvar, ni pa nikoli bil to point GTA-ja. Vsaj v osnovi ne.

Siddh ::

Osnova GTA je da delaš kar želiš. Predvsem pa krasti vozila. Pvrva dva dela GTA pa sta imela "killing frenzy" in podobno ker je to pča bilo "in", nihče še ni razmišljal o simulacijah.


««
18 / 48
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand Theft Auto VI (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
47186857 (261) Gagatronix
»

Red Dead Redemption (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9820592 (1986) meho7
»

Watch Dogs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28564267 (20196) legice

Več podobnih tem