» »

FotoAparat Nakup

FotoAparat Nakup

111111111 ::

Zelim kupi FotoAparat
Na netu je tolk inf. da se vec ne znajdeš-oz.več prebereš bolj si v q...
Odločam se med tema dvema modeloma.

Canon PowerShot SX30 IS
Nikon Coolpix P500

Uporabljal ga bom za vse kar pride : slikce - video

Nagi Bator ::

Sicer sem bolj pristas Canonov, ampak tako na hitro bi rekel, da ima Nikon pri teh dveh boljsi senzor. Oba imata sirokokotni objektiv, Nikon za odtenek bolj. Nikon tudi snema v full HD, medtem ko Canon le v 1280 x 720. Drugace imam sam "starega fotra" od tega Canona, sx10is (mnozijo se kot zajci) in sem z njim zelo zadovoljen. Tako na prvi pogled, brez da berem recenzije, se mi zdi Nikon boljsi, ampak sem se s cajtom naucil, da ne zaupam prevec stevilkam iz tehnicnih lastnosti izdelkov. Nikon ima tudi vecji zaslon, vendar ima canon bolj prilagodljivega in je po moje tukaj v prednosti. Pristas Canonov v tem razredu fotoaparatov, pa sem predvsem zaradi ucinkovitih menujev in nastavitev, ki jih imajo in upam si na pamet trditi, da je pri primerjavi te lastnosti tukaj Canon v prednosti, pa ceprav se bom s tem morda komu zameril. Vem tudi, da je IS tehnologija, ki jo uporablja Canon zelo ucinkovita in to ti mora biti precej pomemben podatek, ce kupujes ultrazoom aparat in ce imas namen veliko zoomat ter snemat video.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov D-SLR (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8825476 (13741) BigWhale
»

zrcalno-refleksni fotoaparat (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14024040 (18891) schurda
»

Kamera ali DSLR?

Oddelek: Zvok in slika
212882 (2460) telexdell
»

Canon izstopil iz Megapixel dirke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
11313830 (7776) Okapi
»

Canon EOS 400D

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
295596 (4302) Stepni Volk

Več podobnih tem