» »

Kateri keylogger?

Kateri keylogger?

crickett ::

Živjo!

Imam eno vprašanje...začenjam pisat diplomo pa sem malo prebirala, da obstajajo programi, ki ti vse beležijo. Računalnik mi rad crkuje, jst pa sem bolj lena pri shranjevanju. Plus, potrebujem veliko virov in različne forume itd., in da si mi nebi bilo treba zapisovati vseh gesel in obiskanih strani, sem pomislila na keyloggerja. Sedaj pa me zanima kateri bi bil najbolj primeren in seveda brezplačen. Ali mi ga bo antivirusni zaznal? Imam avast. Ali se lahko kako nastavi, da se ta keylogger preskoči?

Najlepša hvala za pomoč! :)

energetik ::

Up.imena in gesla ti lahko shranjuje že skoraj vsak brskalnik.
Za shranjevanje si pa namesti Dropbox in delaj v sinhroniziranem direktoriju. Če si paranoična glede podatkov, pa delaj v lokalnem direktoriju in pred dajanjem v Dropbox direktorij podatke zakodiraj s TrueCryptom.
Ampak mislim da je lažje imeti vštekan ključek in vsake toliko gor vržti kopijo diplome (kar v vsakem primeru tudi naredi, kljub kopiji v oblaku).

wanderer ::

RejZoR ::

Vsi brskalniki sedaj podpirajo sinhronizacijo login podatkov, kar je dosti bolj praktično kot pa uporaba keyloggerja oz kakšne druge rešitve...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

amigo_no1 ::

Diplome avtori teme verjetno ne piše v browserju. Ali pač ?

Ziga Dolhar ::

" Keylogger" ni ravno tisto, kar iščeš/želiš (oz. bi bil uporaben odgovor na tvoje potrebe).
https://dolhar.si/

Karen ::

Navadi se naslednje (ti bo prav prišlo v lajfu). Rabiš en gmail ali katerikoli drugi mail, en usb ključ in seveda mašino.
Dokument v katerem pišeš, mu daj vsak dan novo številko spredaj. V smislu 1diploma.doc, 2diploma.doc itn. Tako boš vsak dan imela v svoji datoteki in ti še nihče ne bo mogel reči da nisi sama pisala (če bi te kdo obtožil za plagiat).
Ko končaš zvečer s pisanjem shrani datoteko s številko, s katero si delala, še na usb ključ, pa po mailu si ga pošlji. To mora zadoščati za tvoje potrebe z varnostnega vidika, v najslabšem primeru boš izgubila zadnji dan dela, če bi bila npr. zadnja datoteka okvarjena. Če ti zgori hiša si ob USB ključ in računalnik, pa imaš še vedno verzijo na mailu.
To so simpl koraki, vedno lahko greš nazaj pogledat prejšnje verzije in si praktično vsak dan za nazaj postaviš nazaj, po količini podatkov pa bi moralo biti minimalno tole.

profii ::

Pišeš v google docs in se vse sproti shranjuje.

crickett ::

Najlepša hvala vsem za odgovore! :)
Še vedno me pa zanima, kateri keylogger bi mi priporočili. Hvala še enkrat!

Lep pozdrav vsem!:)

imagodei ::

Kakav, bre, keylogger? To ni tisto, kar iščeš; če pa je, pa nisi odkrit(a) z nami glede svojih namenov.

Glej tudi 2. odstavek 9. člena Pravil.
- Hoc est qui sumus -

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: imagodei ()

technolog ::

Ja, meni se tudi zdi tole zelo sumljvo... Kdo bi si želel za namene backupa uporabljati keylogger? Če bo padel disk, bodo padli vsi podatki, tudi tisti, ki jih ob keylogger posnel. Isto če zmanjka elektrike, ker ima keylogger verjetno cache, da ne budi diska za vsak pritisk tipke...

crickett ::

Živjo!

Se opravičujem, če je bil dan tak vtis. To ni bil moj namen. Keylogger bi bil na mojem računalniku, ki ga uporabljam samo jaz. Ker sem na forumu videla, da je nekdo iskal keylogger iz podobnih razlogov, sem pa vprašala.
Imam nov usb ključ in sem bom lotila tako kot je rekel Karen. Sedaj pa veselo na delo :)

Hvala še enkrat vsem in lep pozdrav! ;)

boogie_xlr ::

Lahko si kupiš fizični keylogger, ki ga vklopiš v usb oziroma ps/2, v sam keylogger pa tipkovnico.
 PS/2 na levi, USB na desni

PS/2 na levi, USB na desni

Wisor ::



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

keylogger

Oddelek: Programska oprema
121692 (1527) black ice
»

Vdor v gmail (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7420047 (18804) Joze_K
»

Sum vdora v LastPass povzročil množično menjavo gesel

Oddelek: Novice / Varnost
3013647 (12546) poweroff
»

Certifikat na USB ključ

Oddelek: Pomoč in nasveti
127414 (7145) StratOS
»

xp: dve različni gesli za 1 račun

Oddelek: Operacijski sistemi
101081 (843) Chronoz

Več podobnih tem