» »

F1 2011 by Codemasters

F1 2011 by Codemasters

thebaloh ::

Zanima me vaše mnenje glede igre, časi najhitrejših krogov, vaše nastavitve za dirkalnik na posameznih stezah......Skratka vse o F1 2011!
  • spremenil: thebaloh ()

Bolf3nk ::

Bolj kot ne zanič. Pač arkadni crap. Kot vse zadnje codemasters igre.
Raje igraj rFactor mod f1 2011.

Shagrath ::

Zelo leseno igranje s tipkovnico! Sem pričakoval, da se bo z volanom dosti bolje dal vozil, je pa isto sranje. Potem pa je še težko spreminjat nastavitve za kontrole. Vsaj s kolegom jih nisva znala nastavit. Grafika je odlična, zvok pa je tudi boljši kot lani. Oh ko bi bila igralnost vsaj na ravni F1 Challenge, potem bi bila to dobra dirkačina, tko pa ni vredna niti 10€, žal.

g. Oden ::

Igra je crap, tako kot vse ostalo od codemastersov. Če hočeš pravo F1 igro za sezono 2011, ti druga kot rfactor enostavno ne preostane.

sennheiser ::

V primerjavi z lansko, je neprimerno boljša. Ni to rfactor, ampak za takšne, ki radi vozijo in se ne lomijo na volanu/tipkovnici, tisti ki kdaj pa kdaj tako mal za zabavo odpelejo je pa odlična.

Super Sonic ::

Jaz uporablja kombinacijo G25 + playseat + PS3 in igra je zelo zahtevna, ko se vse izključi. Sploh uporaba DRS sistema je izredno zanimiva, saj zadek hitro pobere, da o pnevmatikah niti ne izgubljam besed. Pohvalno je tudi, da ti pravila ne skačejo praktično za vsak drek, pa tudi AI je malenkost boljše volje in se ne zariva.

Kritika leti na tisti del igre, ko vse vključimo, takrat lahko praktično brez težav slalomiramo po celotni stezi.

Sicer igra ima nek smisel, ni pa to rFactor.

Moja ocena 8/10.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Zgodovina sprememb…

TOP ::

Kako raztegneš sliko čez cel zaslon.

SLO_Robert ::

alt+enter

TOP ::

Hvala

ABX ::

Je korak naprej od F1 2010, ampak to ni simulacija. Je pa vseeno dobra igra, čeprav je kar nekaj napak.

Za setup načeloma velja čim manj kril 3/1, 2/1 in 11 na amortizerjih. Boš za ene 3-4 sekunde hitrejši na krog.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

globoko grlo ::

Mam eno težavo. NA enem kompu se mi lepo logira v windows live, na drugem kompu pa nikakor noče, zdej pa ne vem v čem je fora

tnx

ABX ::

Naredi lokalni profil.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

akakijevich ::

Ali ve kdo, kako igrati to F1 2011 PREK LANA??
LP.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

shift 2

Oddelek: Igre
252101 (1379) Sssaga
»

F1 2010 by Codemasters (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18329046 (21416) Jst
»

Gran Turismo 5 končno dokončan (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5313081 (10325) D3m
»

simulacija vožnje avta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10013811 (11185) Loki
»

rFactor

Oddelek: Igre
472741 (1976) PrimozR

Več podobnih tem