» »

Joomla 1.7 problem

Joomla 1.7 problem

Dejan20 ::

Lep pozdrav

V glavnem meniju imam tri pod menije (Domov, O nas in Kontakt). O nas meni je Single Article, Kontakt je Single Contact. Sedaj pa hočem dodat še meni Oglaševanje, ki bi bil prav tako Single Article ampak javi mi napako "Save failed with the following error: Another menu item with the same parent has this alias" . A mogoče ve kdo kako naj rešim tole težavo?

Hvala!

JanezekNovak ::

Ko narediš Article ali Menu item, imaš takoj na začetku dve polji: Title in Alias.

Vsak Alias mora biti unikaten.

Spremeni Alias v nekaj unikatnega (recimo za article article-domov, article-o-nas, article-kontakt in za meni menu-domov, menu-o-nas...) in bo zadeva delala.
http://www.euroairsoft.com/

Dejan20 ::

Hvala MadnessMat problem je rešen. Pojavil pa se novi. :'(

Včeraj se vse normalo delovalo objavim prispevek na portalu in lepo pokaže samo eden prispevek. Danes druga zgodba vsak prispevek ki je bil objavljen se je podvoji vsak nov prispevek se tudi podvoji. Se pravi ima vsak prispevek zraven še dva ista. Pod Administrator/Upravljanje pirispevkov piše, da imam samo eden prispevek. Pokaže pa jih 3. Mi lahko prosim poveste kako naj rešim problem.

Hvala za vaš trud!

mailer ::

Posnel sem si par brezplačnih templatov za joomlo 1.7 in me zanima kako jih lahko pogledam, jih moram obvezno naložit na server ali jih lahko pogledam že na računalniku? Pozna kdo kakšno stran za brezplačno gostovanje domen, ki je dokaj hiter. Zdaj sem na orgfree.com a je obupno počasen. Rabim za učenje.

gnomee ::

Namesti si XAMPP na računalnik pa bo.. Za testiranje več kot dovolj ;)

shovty ::

gnomee je izjavil:

Namesti si XAMPP na računalnik pa bo.. Za testiranje več kot dovolj ;)


ali WAMP za windowse...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Joomla contact form

Oddelek: Pomoč in nasveti
5718 (678) vsiponudniki

procesor (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
735090 (4564) dzinks63
»

IIS problemi

Oddelek: Omrežja in internet
141509 (1227) extr3m3
»

Plagiatorstvo - širši pogled

Oddelek: Šola
234798 (4271) Okapi
»

Bo Microsoft ponovno kaznovan zaradi kršitve monopolnih prepovedi? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Tožbe
12014439 (10971) krho

Več podobnih tem