» »

Postavitev venta

Postavitev venta

Jebiveter ::

Nikoli si nisem mislil, da vas bom spraseval dosticno stvar (privrzenec vodnega hlajenja) a je pac tako naneslo.
Zaradi nekaterih "prigod in nezgod" pri sestavljenju vodnega hlajenja sem le-to za sedaj postavil na stranski tir in se osredotocu na zracno hlajenje in izboljsanje le-tega.

Zanima me, kam je bolje postaviti 1 120mm ventilator, da bi dosegec cimboljse rezultate? Na veliko kistah sm vidu da so ventilatorji (input) postavljeni v spodnji desni kot stranice ohisja. Kaksne so prednosti in slabosti te postavitve (ce gledamo, da je to edini input zraka)?

haval za komentarje.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Vesoljc ::

ce bi rad bim boljse rezultate na cpu-ju, ga valda postavis cim blizje le temu, ce pa te skrbi temperatura kiste je pa tko. najbolje je ce je vhod zraka v ohisje cim nizje (ker je zrak pri tleh najbolj mrzu), izpuh zraka pa malce visje, ker kot vemo se zrak s/z ogrevanjem dviga. jest mam sicer en vent 80mm pod napajalnikom ki not piha (vbistvu vsi stirje not pihajo :) ), ker se cpu (kljub vodi) cist dobr pocuti ce mal okol njega piha...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Jebiveter ::

Za lazjo predstavo kaj mislim so spodaj slikce. Sem v dilemi med prvo in drugo varjanto. Rad bi zmanjsal st. ventilatorjev zato upostevajte da je le eden input (12cm)



Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Zgodovina sprememb…

Vesoljc ::

jest bi se odlocu za drugo slikco...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Tic ::

Najmanj 2. :))
persona civitas ;>

the_unborn ::

jst bi dal se enga na vrh oz sem ga dal:D
seveda ce se ti da rezat pleh

dirtyh ::

UnIverse: glelde tistega vent uzgori,ki ga imaš da v strop piha, kako se stvar obnese. Ker imam 2 x 80 mm venta, pa enga 120 mm in bi nekako tako izvedu kot je tle prikazano, pač da eden spodi not piha, eden bi mi pihal potem na grafo, tretji pa nekam al v strop al pa zadej v steno (še premišljujem) pa kam bi dal 120 mm kaka ideja?

LP
I know what you're thinking: "Did he fire six shots, or only five?" Well, to tell you the truth in all this excitement, I've kinda lost track myself. But, being this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" Well, do ya punk?
- Harry Callahan

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dirtyh ()

Vesoljc ::

spredi zadi 80, 120 na stranici cez kartice, proc, chipset, ram...
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

dirtyh ::

:D tanks:D .
I know what you're thinking: "Did he fire six shots, or only five?" Well, to tell you the truth in all this excitement, I've kinda lost track myself. But, being this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" Well, do ya punk?
- Harry Callahan


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vodno Hlajenje by: Dejancek

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
302549 (1642) Dejancek
»

Kako obrniti vantilator na hladilniku

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
222620 (1858) DimmniBurek
»

Dovajanje in odvajanje zraka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211460 (1046) C_maniak
»

Ventilatorji v kišti full pomagajo, k padcu temp.! (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
513014 (2312) migič
»

kaksen nasvet za boljse hlajenje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301965 (1501) Binji

Več podobnih tem