» »

HP vs EPSON

HP vs EPSON

Windi ::

Zanima me namreč, ker kopujem nov tiskalnik, katerega na vzamem ali HP ali EPSON!
Tukaj se mi gre pa gre seveda, ker dosti printam in skoraj vsaki mesec menjavam kartuše.
Pri HP-ju so drage kartuše in kompatibilnih jih nikjer ne morem dobiti.
Pri EPSON-u pa jih dobim kar poceni originalne in kompatibilne. Zdaj pa še vas sprašujem, kaj naj kupim, ker ne bom vsaki mesec daval 8 jurjev za eno vsrano kartušo!

Prosim pomagajte!! :-(

nojus ::

odgovor si ze sam povedal
sovražim Gargamela.

dirtyh ::

Hey

Al mogoče veš kje bi dobu za Epsona C62 compatibilno kartušo črno, men se zdi da je naziv T040. Ne bi rad še eksperimentiral s polnenjem ker trenutno veliko printam in zaj.......ga printerja si sedaj ne morem privoščit, prav tako pa ne za 10k 8-O kartuše

LP
I know what you're thinking: "Did he fire six shots, or only five?" Well, to tell you the truth in all this excitement, I've kinda lost track myself. But, being this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" Well, do ya punk?
- Harry Callahan

Jon ::

Windi:
povej malo kaj printas in koliko denarja mislis dati za printer.. posplosevati je slaba ideja, ker se printerji razlicnih cenovnih razredov, razlicnih proizvajalcev zelo razlikujejo!

No, ce mas budgeta do 45k, ti svetujem Canon S-520 (posamezne kartuše, se dobi kompatibilne, se dobi tudi refill), printa zelo lepo od roba do roba, in je nasploh odličen printer. Očitajo mu sicer počasno sušenje barv ampak se da preživeti :) Pač ne tacaš s prsti po sliki nekaj časa, big deal :)

dirtyh:
Za C62 še nekaj časa ne bo solidne kompatibilne, kakor tudi ne refilla, saj je preveč nov printer s čisto novim tipom kartuše :)

dirtyh ::

bw_: to ni :) to je :(((

Ta najbolj da mojga full starga panasonic kx-1123 (24 iglic) men se zdi da je tak naslov spet na plano prvlečem.:D. Ravno teden dni nazaj sem nekaj printal z njim po kakih 6 letih in trak je bil še vedno dobr:D. Mal sivo printa, sam printa pa le da, o ceni tiskane strani sploh ne zgubljam besed.

LP

I know what you're thinking: "Did he fire six shots, or only five?" Well, to tell you the truth in all this excitement, I've kinda lost track myself. But, being this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" Well, do ya punk?
- Harry Callahan

Jon ::

ja, mas prav glede smileya ...:(
EPSON ma zelo sfaljeno filozofijo zadne case... te nove kartuse opremlja z intellidge cipi, ki naj bi otezili refill oz. izdelavo kompatibilnih, saj ne dovolijo uporabe (kao) izpraznjene kartuse...
brezveze, ta cip nardi kartuso se drazjo, kdor pa jo hoce refilat, zanj obstaja cisto enostaven postopek oz. naprava, ki ta cip resetira...

hehe ja, dobre stare matrice :) ampak moj LQ-570+ se vedno pociva v miru nekje v kleti :)

AngelOfDeath ::

Po moje se bol splača kupit HP-ja ker če pri epsonu uničiš glavo si v k... >:D

Maximus ::

Ziu!

HP ma dražje kartuše od Epsona tud zato, ker vsakič ko kartušo zamenjaš, zraven zamenjaš tudi glavo, dočim to pri Epsonovih tiskalnikih ne velja (menjaš kartušo, glava pa ostane).

Priporoču bi ti HP 3820 model. Stane okol 30.000 Sit in če se ne motim, mislm, da je tud hardware-ski.

LP!

Boky ::

Vsekakor vzami HP-ja. Zakaj, so ti fantje ze zgoraj zapisali. Set za polnenje kartus pa lahko dobis tukaj.
V rokah sem imel izpis narejen z tem refil-om im moram reci, da je bil zelo vredu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boky ()

cekr ::

Zgoraj je že nekdo omenil, da nisi napisal, kaj tiskaš.
Če se gre samo za text oz. ti je najbolj pomembna samo črna barva potem se ne sprašuj, kater brizgalnik boš uporabil. Za tvojo porabo so brizgalniki enostavno predragi. Kupi si kakšen laser. Dober nakup v tem razredu je HP LJ 1000W , je pa GDI. Se pa dobi popolnoma enakega Canona, ki pa je za par jurjev cenejši.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri tiskalnik (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Kaj kupiti
697142097 (893) easyrider3
»

Polnjenje kartuš (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5514352 (8932) matej5734
»

Kateri tiskalnik za tiskanje CD/DVD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7211517 (8440) s1m0n
»

Katero multifunkcijsko napravo - cca. 100 eu ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
517386 (6100) 5er13
»

HPjevi inkjeti so crap...

Oddelek: Strojna oprema
392682 (2065) Brane2

Več podobnih tem