» »

J.T.M. Winfast TV 2000 XP Deluxe drivers

J.T.M. Winfast TV 2000 XP Deluxe drivers

cortez ::

Pozdravljeni ! Na Vas, dragi Slo-tehovci, se obračam, ker imam en velik problem z novimi (ha, in tudi starimi )driverji Za tv kartico Leadtek Winfast TV 2000 XP Deluxe. Po končani inštalaciji ,ko zaženem tv program PVR, mi napiše, da mi ne najde 'video capture device' in tudi v settings mi ne kaže nobenega video in niti audio naprave. Če pa uvozim v program kakšne mp3 ali avi file, pa dela (samo predvajanje, še zmeram ne morem gledat TV ). Pri FM programu mi tudi ne prepozna radio naprave in zvočne, ko pa probam uvozit mp3, pa igra. Sprobavu sem že z vsemi verzijami vklučno z zadnimi driverji 5.13.1.243 in programjem 'WinFast PVR/ FM Application'. Fora je tud v tem, da mi je na Wi98 prvo delu, pol ko sem pa deinštaliru program, pa ne. Isto se mi je nardil na novem PC, sam da mam tam Winse XP gor. Prosim, pa ne mi predlagat kakšen Dscaler, ker ga že uporabljam in mi dela brez problema, sam pride do težave, ko hočem snemat v mpeg1\2, ki ga podpira samo leadtekovo programje. Baje je treba spremenit nastavitve iz slovenijan na EN. Jst sem spremenu na English (US), pa ni nič pomagal (a je to mogoče zato, ker sem prvo inšt. na slovenian, pol pa ker čez, sam da sem spremenu na EN(US) ?!). ZA vsak Vaš komentar se Vam iskreno zahvaljujem, 8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5010080 (7889) edublin
»

Nujno pomoč za grafo, ne vem če upam narediti sam!

Oddelek: Pomoč in nasveti
101326 (1053) `ripper`
»

Port forwarding za UT

Oddelek: Omrežja in internet
91141 (1049) kriko1
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17919336 (12376) Izi
»

Torej: Sapphire teatrix 550 ali Leadtek PVR2000

Oddelek: Kaj kupiti
272849 (2043) Izi

Več podobnih tem