» »

Windows xp

Windows xp

YdoIPonU ::

Lp

Zanima me če kdo mogoče ve kako se obnesejo windows xp 2600 professional pri igrah, stabilnosti sistema...
Zanima me samo to, če se mi jih splača naložiti?
Hvala lepa za odgovore!!:D

Tomi ::

So far, so good.
Sicer pa poglej, koliko je že tem o tem (pazi na naglase), pa ti bo vse jasno.
metrodusa.blogspot.com

boštjan ::

no problems with games so far 8-)

CaqKa ::

hehe pa ne morš takega vprašanja postavit.
a ko greš v trgovino in greš mimo računalniške opreme še nisi nikoli opazil nalepk 'designed for XP'?

blazp88 ::

Mislim, da so za igre v redu, kar se pa stabilnosti tiče, pa ne bi preveč govoril.

boštjan ::

tudi stabilni so,vsaj pri meni,le zdaj me need for speed jebe,mislim pa da se grafična in plata ne razumeta najbolje

(sic) ::

Po mojem (skromnem) mnenju so to najbolj stabilni Windwos dosedaj. Imel sem že par problemov, vendar za take napake ne morem okrivit OS... Igre grejo vse (razen nekaterih starih (pisanih za DirectX)) - Quake I, II, Doom I, II, Wolfenstein 3D - vse brez problema...

Seveda pa je tu še Compatbility zadeva...

BaRtMaN ::

Izjemna razlika je zame, saj sem iz WinME presedlal na XP. Prej sem mel 5 BSODjev na dan (al pa teden, odvisno), do zdej mam pa samo 5 BSODjev na leto. Pa tud zelo lepo prenašajo daljše uptime...

andrej ::

jaz sem ravno vceraj na mojem prenosniko dosego uptime 36 dni, potem pa sem pozabo, da driverji stekajo, ce ga das v standby in ko ga znova prizges pozabis uporabit in ti gre sam znova v standby iz katerega se mi vec ne zbudi... no 36 dni je kar dober popravek gleda na prejsnje stanje, kje so bili reseti na programu veckrat na dan:D. Aja, zadnja istalacija XP-jev je tudi bla pred vec kot 1 letom tako da kapo dol pred XP-ji

CaqKa ::

ja jaz sem tui včeraj resetno.. sem mel 20 dni... blo treba drivere updatat... ko driveri nebi izhajali vsak tedn bi še tui blo vredi...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Poraba elektrike v mirovanju

Oddelek: Pomoč in nasveti
92983 (2743) genius11
»

Prodaja Viste nad pričakovanji (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
20716870 (11007) MrStein
»

Blescreen (sumim network driverje..) (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
594803 (4138) BB4l
»

64-bitni Windows preloženi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
526691 (6691) Dr_M
»

Laufanje winsow na 24/7

Oddelek: Operacijski sistemi
231123 (770) lopov

Več podobnih tem