» »

Kateri digitalni fotoapart

Kateri digitalni fotoapart

manijakk ::

V mislih mam Nikon coolpix2000, Sony dsc-p51. Ta dva mam v mislih, če ma kdo kaj od tega naj pove svoj komentar. Upoštevam pa tud nasvet za kateri drug aparat do 90 kSiT (brez dodatne spominske kartice).

Primoz78 ::

Kaj pa Pentax OPTIO 230 ?...pocekiri v Italiji ( Techno store nekje pri Trstu ) pride cca. 299 EUR pa se davek odbi od tega...Tudi druge firme majo tam full ceneje kot pri nas...

lp Primoz

guardy ::

Sony P-51 je carski. Js sm ga kupu in dela super slikce tako cez dan kot tudi ponoči. Tud filmčke lahka snemaš, sicer brez zvoka vendar pa brez omejitve dolžine. Se pravi kolikor imaš placa na kartici, toliko lohka slikaš.

Imaš pa pri sonyu priloženih 16MB memory stick, pri drugim sm videl da max. 8, ter 2 NiMH bateriji 1750MAh ter 13 urni polnilec. Tko da mislim da je sony kr prava izbira za ta denar.

Če pa še malo našparaš, si lahko omisliš P-71, ki pa ima več le to, da ima 3MPixle ter 3x optični zoom

Primoz78 ::

guardy ma prav....jst sem tudi ze delal z P-71 ki ga ima frend pa je res carski :)...nism pa mel primerjati z Pentaxom katerega mi je kolega ki je fotograf priporocal...

lp Primoz

demoness ::

Kaj pa Canon PowerShot A40? Zadeva je 80K, 2mpix, ni cist totalna avtomatika, pa reviewe ima tud dobre.
Kdo kaj ve?

AlienGT ::

Canon Powershot A40 je vsekako zelo dober aparat.

Še dva predloga:
OLYMPUS C-300
FUJI FINEPIX A 204

Kriko ::

V vsakem primeru sem za Canona, če je ta dnar v igri!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DSLR fotoaparat (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
689326 (3003) errhec
»

"Umiranje" digitalnih kamer/fotoaparatov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
9414174 (6727) Dr_M
»

Optimalni digitalni fotoaparat.

Oddelek: Zvok in slika
332190 (1547) urosbe
»

Nakup digitalnega fotoaparata

Oddelek: Kaj kupiti
71401 (1235) Highlag
»

Keri digitalni fotoaparat?

Oddelek: Kaj kupiti
161802 (1493) SmoKey

Več podobnih tem