» »

Keri digitalni fotoaparat?

Keri digitalni fotoaparat?

shock ::

Imam problem. Doma se ne znamo zmenit keri digitalec je najbolj cena/kvaliteta. Razmišljamo o canonu powershot A40 ali pa od sony-ja DSC-P50. Kaj pravite vi kero se bolj splača?

Airskull ::

po lastnostih bi jaz vzel canona. napiši še cene
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

iration ::

Mal razmislite še o medijih na katere shranjujeta Sony pa Canon. Meni osebno je bil to eden izmed glavnih argumentov pri kupovanju.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

shock ::

Kar se tiče cene en je 99 000 (canon) drugi pa 107 000.

Na kaj pa moram gledat? Kak medij je boljši???

Airskull ::

nabavi canona,boljše so compact flash kartice.
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

iration ::

Compact flash: boljše, cenejše, večje. pa še kompatibilne z microdrivom (1GB).
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Airskull ::

canon powershot a40 podpira compact flash type 1, microdrive je pa type 2. ampak je vseeno bolši canon, ker tud če bi si hotu nabavt microdrive, si ga verjetno nebi ker je svinjsko drag
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

iration ::

ops, nisem vedu da ima samo za tip 1. jest mam Canon G2 z 1GB microdrivom za katerega sm dal 63 jurjev. men se ne zdi drago (glede na ostale tipe kartic in na razmerje velikost:cena)
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

SkA_BaR ::

men osebno je bolj cenon ...........cenona se bl splaca..:D

r5r ::

Jaz imam Olympus C-220 ZOOM. Ima 3x optični zoom, 2x digitalni, 2 mio pixla, smart media kartica, snema .mov brez zvoka. Deluje z XPji. Pa še ko ga priključiš preko USB dobiš novo removable drive (x:) in lahko kopiraš gor podatke :D Cena 84.000 SIT

Tzar ::

Sony DSC-P71. Zakon aparat! 3,2Mb pixlov, 3x optični zoom (digitlanega nikoli ne uporabljam). Izvrstne slike, cena cca 110k.
Sony memory Stick- res je malce dražji sam je pa toliko bolj, pa še ful se širi uporaba.
Sem jest tud hotu najprej vzet Olympusa C220z,sam se na koncu le odločil za P71 in ni mi žal.
Življenje je lepo!

Muflon1 ::

Hja jst sem mel na testu Canon PowerShot S40 za kateega tudi šparam. Drugače pa če ne veš kaj bi kupil si vzemi čas in preglej www.dpreview.com odlična stran za digialce kjer vse profesionalno stestirajo in jih ocenijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Muflon1 ()

Aljo1 ::

V Gracu v Avstriji stane A40 za 330EVR, 75kSIT

mzHektor ::

Jes bi ti tkole reku. Tale Canon A40 je igraca, nrjena iz plastike. Sm vidu kako je zgledal ko je z mize padu:D . Jes mam tega Canona ixus v2- carsko mini-trdo ohisje, in dost vec funkcij, programov, dodatne opreme( baterija prilozena, polnilec tudi-tega pri A40 ni in to te se dodatno stane, pa razni kabli). Baterija mi pa zdrzi da poslikam celo 128MB kartico z uporabo LCD-ja. Stane te pa na koncu lih tok k A40. C hocs vidt kasne slike dela povej mail pa ti poslm eno:D . Zdej se pa sam odloc

shock ::

Zdaj pa me zanima kako je kaj z memory stick. Kako je zdaj s tem? Kaj to uporablja samo SONY al je to neke vrste standard? A se to bo še razširlo al kaj? povejte mi malo več o teh memorjah kako je kaj.

iration ::

Sony na vsak način forsira te svoje kartice ampak do sedaj jih podpirata samo Sony pa še en firma k se je ne spomnim pa še ta ponuja memory stick le kot alternativo. so pa dali ven že naslednjo generacijo kartic, ki so še manjše in naj bi ble tud malo ceneje (?!). največja compact flash kartica je zaenkrat 512mb, prihaja pa tudi 1gb, medtem ko je največji memory stick velik 128 ali mogoče 256 (naj me kdo popravi če se motim). so pa compact flash zelo razširjene: ko sem bil na potovanju po španiji in portugalski so jih prodajali po trafikah in na petrolih.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

SmoKey ::

Imam sony-a DSC S30. Je star že dobro leto pa še vedno ni za odmet. Moje izkušnje s sony aparatom so odlične. Dobra avtomatika, trdo ohišje, super leče, nezahtevni programi slikanja, dobre nastavitve zaslonke\časa osvetlitve. Če bi sedaj kupoval digića bi si omislil DSC F 707 (300 000) :)) . 5.0 mega pixlov, super kvaliteta slik, in posebnost - slikanje v popolni temi (neka laserska osvetlitev)...

Kar pa se tiče kartic pa je res da bi si lahko tudi sony omislil kakšen compact flash razširitveno mesto v svojih aparatih. 128 MB memory stick trenutno znaša okloi 20000 sitov kar glede na razmerje cena/MB ni poceni.

Shock : če ne misliš slik razvijati potem je dobra izbira sony saj lahko na 32 MB kartico spraviš čez 400 fotk najboljše kvalitete v 640x480. Dovolj velika fotka na monitorju, lahko verjameš. Če pa jih mislš tud razvijat pa je najbrž boljši Canon - predvsem zaradi pomnilniške kartice, ne vem pa če zaradi kvalitete slike.
Živalsk vrt iz silicijeve doline


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Digitalni fotoaparat do 100k

Oddelek: Kaj kupiti
473157 (2520) TribesMan
»

digitalni fotoaparat

Oddelek: Kaj kupiti
172068 (1820) Fizikalko
»

Digitalni fotoaparati

Oddelek: Kaj kupiti
211992 (1513) francek1
»

Kater digitalc??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
586699 (5813) hipi69
»

Kateri digitalni fotoapart

Oddelek: Kaj kupiti
61146 (1055) Kriko

Več podobnih tem