» »

Worldspreads forex

Worldspreads forex

BUDINSKI ::

Je komu znan ponudnik worldspreads forexa? Oz. Me zanima ce je bilo gdo ki je njihova stranka naleteu na težave ker sicer jaz sem in to na ogromne težave!

Dany123 ::

BUDINSKI je izjavil:

Je komu znan ponudnik worldspreads forexa? Oz. Me zanima ce je bilo gdo ki je njihova stranka naleteu na težave ker sicer jaz sem in to na ogromne težave!
Jst sm uporabnik. S čim pa imaš težave? Drugače pa jih lahko pokličeš, lahko jim pišeš ... po mojih izkušnjah dost pomagajo Kotakti so tukaj http://www.e-spread.si/espreads/

BALAST ::

Finančni vzvod

Če kupite naprimer eno enoto DAX indeksa, je nominalna vrednost nakupa okrog 5500 EUR. Vendar je kritje potrebno za to pozicijo zgolj 40 EUR. Na tak način ste s 40 EUR na računu ustvarili nakup za bistveno večjo vrednost. Vači dobiški in izgube se bodo glede na začetni vložek, pomnožile z nekim večkratnikom. V zgornjem primeru bi ustvarili finančni vzvod z večkratnikom 137. Večkratnik finančnega vzvoda določite sami.

V primeru 10-kratnega finančnega vzvoda bo v primeru, da tečaj osnovnega instrumenta zraste za 2%, vaš dobiček predstavljal 20% glede na začetna sredstva na računu.


Kaj je to igra dejanskega Forexa? pa kvote so zraven... Hm če to ni neka privat loterija?!?!

Dany123 ::

BALAST ::

V primeru 10-kratnega finančnega vzvoda bo v primeru, da tečaj osnovnega instrumenta zraste za 2%, vaš dobiček predstavljal 20% glede na začetna sredstva na računu.

Ti mi razloži ta 20% dobiček na imaginarno vrednost, ker če osnova zraste za 2% ni nikoli dobiček 20%, pa tudi če daš 1000x večji vložek.

Dany123 ::

lol :)

če mi zraste za 2% na 1.000€ je to 1.020 €, če mi pa iz 10.000€ (s pomočjo finančnega vzvoda) za 2 % je pa to 10.200 €, kar na mojih začenih 1.000€ teh 200€ predstavlja 20% a je tako?

BALAST ::

"s pomočjo finančnega vzvoda" to je neka izmišljena kvota, s katero varate vse svoje uporabnike na e-spread.

Dany123 ::

Dej si prosim preberi kaj je finančni vzvod.

Leverage (finance) @ Wikipedia

In ne uporablji besede "varate" ker jaz nimam nič z njimi, zgolj uporabljam njihovo platformo - BUDINSKI je odprl temo btw in jaz sem mu odgovoril da bi mu pomagal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Forex (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
24396177 (25942) chrush
»

Zaslužki preko interneta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10050234 (17732) next3steps
»

Forex, TradeRobot in podobne zadeve za služenje preko neta - ali je tole nateg?

Oddelek: Loža
2812396 (9743) btree
»

Delničar pozval Ballmerja k odstopu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6512581 (10418) poweroff
»

Finančni začetnik (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17750200 (38870) Gjurisic

Več podobnih tem