» »

WIN 98 SE SLO / WIN ME SLO

WIN 98 SE SLO / WIN ME SLO

scenic ::

Kako se obnese, če imaš na vsakem disku svoj OS in kje določiš kateri OS naj se zažene.

Hvala
:)

Kekec ::

Obnese se čisto vredu ampak nevem zakaj bi imel ta dva posebi... se mi zdi da nima smisla imeti staro pa novo verzijo!

Tjulenj ::

tudi bolj tezko jih bos preprical v delovanje (enega ob drugem).

pa zakaj sploh hoces imeti dve razlicni verziji istega OS-a na compu?

scenic ::

Tkole bom razložil, mel smo comp ful stabilen Intel plata, 233 MMX, 64Rama Voodoo1 pa je šel v pokoj. Sedaj imamo Abitko 133 Raid, ker sem bolj za ziher zadeve, CII 633, GF2MX... in WIN ME SLO, ki pa so se vseskozi nekaj sesuvali, na lepem zaštekali in podobne reči. Vse kar je bilo dobrega je bil dostop do interneta, ki je bil res hitrejši in sedaj bistvo: Jest (fotr) bi mel WIN ME sine pa pravi, da so 87 bolj stabilni in da se ne sesuvajo. Pa še nekaj kje se da kaj zvedet o pravilnih nastavitvah v biosu. Sem tud probal mal navit in se je še kar dalo pa sedaj ne vem če sem vse spravil tako kot je treba.

Lp;)

scenic ::

Pazi to ne 87 ampak 98, se pač dogaja tudi to.

tejo ::

Pozabi WinMe in si raje naloži Win98, ker so veliko bolj stabilni, hitrejši v igrah, programih in povrhu zasedajo manj prostora na disku.

||_^_|| ::

najbolši winsi do zdej so WIN98SE pa WIN2k Proffesional. Pozab ME ker so en navadn...khem...

Kekec ::

Se strinjam s tvojo izjavo.... veliko ljudi je že jamralo kako se jim WindME sesuvajo na tak ali drugačn način tudi razni testi so pokazi da se v določenih situcaijah win98 bolje obnašajo kot win ME tako da bi na tvojem mestu rajši vzel win 98

DC- ::

LP,

Scenic nebi smel bit problema samo en bootloader morš instalirat in pol z njim določaš ker OS hočš da zažene

DC

scenic ::

Hvala vsem zaenkrat mi 98 SE SLO tud enkrat ni zapikal seveda kar se pa tiče ME sem imel kar nekaj problemov a so mi bili všeč zaradi dostopa do Interneta, ker se mi je zdelo da se vse bolj hitro naloži - linija je bolj slaba - ISDN?
Mam pa možnost dobit WIN 2000 Profesional pa me zanima kako je z igrami.

Hvala vsem še enkrat.:|

l0wc4 ::

Meni delujejo igre v Win 2k čisto v redu. Imam PII 333MHz z 192 MB rama. 8-) Igram pa največ Unrela Tournament, Need For Speed in morda še kakšen Tiberian Sun. Če boš na Win 2k igral igre si obvezno namesti SP1 in tiste compatibility updates, ki jih najdeš na MS strani. Pa najbolje je, da še pogledaš na http://www.ntcompatible.com/ in tam pogledaš, če izbrana igra deluje na Win2k. Ko igro namestiš pa je tudi najbolje pobrate najnovejše patche in update dol iz interneta. Moram pa tudi rečti, da mi Win 2k niso še niti enkrat zamrznili. :D

zetko ::

Tut men se zdi najbl logična iziera win2k, ker so dost bl stabilni od win98/me pa tut pr igrah se dobr obnesejo. 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WinME mi delajo hitreje od WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
221798 (1412) daylight
»

Nekam čudno za tako mašino

Oddelek: Pomoč in nasveti
171262 (1067) Paramedic
»

win98 ali winME z novim sistemom???

Oddelek: Kaj kupiti
171150 (922) [t502]
»

Win Sux

Oddelek: Operacijski sistemi
462704 (2058) ahac
»

Win 98, Win ME ali Win 2k? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
585081 (4223) andrej

Več podobnih tem