» »

Denar, sveta vladar... Likovičeva v novi kmetiji

Denar, sveta vladar... Likovičeva v novi kmetiji

GregiB ::

"Resničnostni šov Kmetija ima zelo pozitivno vlogo tako za odrasle in prav gotovo tudi za mlade"

Angelca Likovič, Vir:24ur.com

To izjavi taista ženska, ki je dve, tri leta nazaj kričala po TVju, kako dekadentna je današnja mladina... Zanimivo, kako imajo solde zanimiv vpliv na razumevanje sveta okoli sebe...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

KoMar- ::

Jp, tudi meni je čudno, da se pojavlja v takih vlogah... ker včasih je bila OK.

nuclear ::

Pa ka dela ta stara tam, dosadna do amena.. Edini šov k je vsaj malo zanimiv je Big Brother, zaradi mladih ljudi, ampak vseeno tudi tam najdeno neke zadrte ljudi.. Prva sezona BB je bla ok, drugo klump..

Pa kam rinejo s to kmetijo, če je dosadno.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

mojsterleo ::

ona bo v kmetiji? ahahaha....boze sacuvaj.
grem stavit da bo prva letela ven, po soglasni odlocitvi vseh tekmovalcev.

GregiB ::

@Mojster... Likovičeva bo v "strokovni komisiji"... Pa ne gre za to... Gre za tipičen primer, ko solde obrnejo človeka. Tu je zadeva še bolj zanimiva, saj so "opletli" žensko, ki je za nekatere veljala za moralno avtoriteto... (zame sicer ne... Likovičeve nisem mogel gledat prej, ne zdaj...)
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

mojsterleo ::

eh v komisiji je bila ze v prejsnji kmetiji, ko je mela tolk za povedat cez la toyo in arturja.
sem mislil da bo v igri ... zgresen naslov teme imo. :p

;-) ::

Nevem kaj je ona ampak glede na njen stil obnašanja in govorjenja bi če bi bila na samem tvorila pogovor samo par besed pol pa bi jo na go**

particle ::

Meni je pa stara vešča kul. :D

_Dormage_ ::

Sem tako upal, da tukaj ljudje ne gledate tega.

USS Liberty ::

baba je zoprna, vendar ji nič ne zamerim, če bo par evrov od pro plusa zaslužila na čisto legalen in pošten način...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

GregiB ::

@ Dormage... Je kje napisano, da kdo to gleda? Jaz sem gledal zgolj v fazi Channel zappinga, torej po max. 4 sek. v kosu...

@ USS Liberty... ampak... ali boš to veščo sploh še lahko jemal resno, ko bo spet razpredala o odgovornosti staršev, pa kako da je naše šolstvo na psu, pa kako da mladina nima nekih načel in odgovornosti?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

BlueRunner ::

@ USS Liberty... ampak... ali boš to veščo sploh še lahko jemal resno, ko bo spet razpredala o odgovornosti staršev, pa kako da je naše šolstvo na psu, pa kako da mladina nima nekih načel in odgovornosti?

A jo je sploh kdo že takrat resno jemal?

GregiB ::

BlueRunner je izjavil:

@ USS Liberty... ampak... ali boš to veščo sploh še lahko jemal resno, ko bo spet razpredala o odgovornosti staršev, pa kako da je naše šolstvo na psu, pa kako da mladina nima nekih načel in odgovornosti?

A jo je sploh kdo že takrat resno jemal?


+1 hehehe... pa mislim, da kar. Je v Sloveniji ogromno... kako jim že pravi Ludamila Novak?... odprtih tradicionalistov...:P
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Minister Turk pripravlja prostor za sesutje javnega šolstva (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
26434887 (30007) donfilipo
»

Državni zbor uzakonil horo legalis (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
1479607 (7235) Trololololo1

Več podobnih tem