» »

win 7 h p: kako zamenjati aux-out z aux-in

win 7 h p: kako zamenjati aux-out z aux-in

Alen T 1978 ::

imam laptopa, ki ima obe aux vtičnici na levi spodnji strani. in sem s časoma z levo roko pokvaril aux-out.
kako bi zamenjal aux-out z aux-in - da bi bil aux-in kot izhod? se da to kako narest z kakim softwerom?
neki sem gledal na googlu, da se da to narest z posegom v register. vendar tega ne bi rad počel.

thanks.

Highlag ::

Vprašanje če je to hardwersko možno izvest. Oziroma če sploh kakšen računalnik to omogoča. Bi bilo treba električno shemo matične plošče videt.
Never trust a computer you can't throw out a window

Pyr0Beast ::

Odvisno od same zvočne. Včasih se da.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Alen T 1978 ::

pa enostavneje je gor dat kak softverčič al kaj podobnega kot da zdej tle ti povem kera je plata. kje boš pa dobil blueprint? oziroma shemo vezja. kva, a ti fotografiram, pa pošlem po mejlu? se hecaš...

un je tam razlagal kako se v registru spremeni za izhode, če imaš 5.1 ali več surround sistem. da recimo spremeniš levi surround izhod v center. kao primer. ... kako je pa pol aux-out vs. aux-in?

kot sem pa rekel, ne ljubi se mi s tem igrat v registru. oziroma se ne bi rad.

s1m0n ::

Nisi povedal kater prenosnik! Že to lahko pomaga, da se nekatere stvari razčistijo.

St235 ::

pa enostavneje je gor dat kak softverčič al kaj podobnega kot da zdej tle ti povem kera je plata. kje boš pa dobil blueprint? oziroma shemo vezja. kva, a ti fotografiram, pa pošlem po mejlu? se hecaš...


a ni enostavneje nov laptop kupit al kaj podobnega, kot da si mi tle zdaj zajebavamo pa iščemo odgovore zate? a ti mogoče pridemo laptop kar na dom poštimat? se hecaš...

menjat vhod in izhod pač ni enako kot mejat med seboj dva izhoda, kot ti omenjaš, da si bral. Tako, da in general je odgovor, da kaj takega ni možno, ker je hardwarsko pogojeno. Lahko pa poveš točno katero matično oziroma laptop imaš, pa se mogoče da kaj najt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Alen T 1978 ::

razumem kaj pomeni hardversko pogojeno. sam tak mali poseg z kakimi rejeli in kretnicami sploh ni nek kunšt in strošek napram ostali zadevi ki je gor na plati. na internetu sem zasledil, da se da une surround izhode mal prilagajat. menjat med sabo. ter da se data tudi aux-in in aux-out.

plato imam Acer JE70 CP.

Highlag ::

Če je tolk simpel, zakaj pa potem težiš tule?

Naredi pa je.
Never trust a computer you can't throw out a window

Alen T 1978 ::

pa dobro, daj povej s čim? poznaš kak softver?

krneki007 ::

če aux-in ne rabiš,lahko prelotaš konektorje...

Alen T 1978 ::

na to sem pomislil. sam nimam tolk preciznega loterja.

edin če na servis peljem.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stari zvočniki - računalnik

Oddelek: Zvok in slika
302814 (318) PacificBlue
»

Nakup aktivnega zvočnika

Oddelek: Zvok in slika
153236 (2411) darkz
»

Priklop glasbenega stolpa na TV

Oddelek: Zvok in slika
137425 (3032) matjazekk
»

laptop->televizija wlan (nvidia?)

Oddelek: Pomoč in nasveti
261150 (774) Ijus
»

Problem z Fostex mešalno mizo?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
202397 (2044) Azrael

Več podobnih tem