» »

Priklop glasbenega stolpa na TV

Priklop glasbenega stolpa na TV

roko11111 ::

lahk kir pomaga...rd bi priklopu glasben stolp na TV(LG 37LD420), da bi pol mel musko od TV-ja na zvočnikih od glasbenega stolpa. stolp:



probu sm že s tem kablom:



ni delalo. na stolpi more bit zbran 'AUX' ane. a slučajno ne dela ker bi mogu s tem kablom?:



uzadi na TVji...na desni sta za AUDIO bel in rdeč.



ob strani tvja je tut priključk za slušalke, pa še priključk za AV2, tale:



lahk kir pomaga?

lali12 ::

Na TV-ju daj kabel ( rdeči-beli ) na AUDIO OUT na stolpu pa na AUX IN, nastaviš na stolpu na AUX ne na TAPE ali TUNER in bo delovalo. Če pa LCD nima AUDIO OUT, pa kupi vmesnik stereo jack na cinch in ga vstavi v vtikač za slušalke.

Vmesnik
INTEL C2DUO 6750 - ASUS P5K - 8600GTS
500GB - 4GB RAM - MAG 22"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lali12 ()

St235 ::

Kabel je bil ok, in ga na stolp vklopiš v aux in. Na žalost je fotka televizije presvetlena in se ne vidijo oznale. V tv bi moral prklopit v aux out/audio out ali kaj podobnega. Kabli ki si jih linkal so vsi enaki, razlika je zgolj v barvah prikčjučkov.

OK.d ::

o tej težavi smo že debatirali in nekateri so jo rešili z priklopom na scart priključek z funkcijo in/out
LPOK.d

roko11111 ::

lali12 je izjavil:

Na TV-ju daj kabel ( rdeči-beli ) na AUDIO OUT na stolpu pa na AUX IN, nastaviš na stolpu na AUX ne na TAPE ali TUNER in bo delovalo. Če pa LCD nima AUDIO OUT, pa kupi vmesnik stereo jack na cinch in ga vstavi v vtikač za slušalke.

Vmesnik


samo AUDIO OUT ni nikoder, mam samo AUDIO right/left pri COMPONENT IN kot na tej sliki:



se pravi da bi bila edina varianta s tem vmesnikom? pol bi ratal ta priklučk za slušalke nekakšen AUDIO OUT ane? bi to delalo al je najbolš kr sprobat?

'This stereo audio jack adapter is ideal for converting a 3.5 mm (1/8") mini stereo jack into 2 RCA jacks for audio left and right channel inputs.'


St235 je izjavil:

Kabel je bil ok, in ga na stolp vklopiš v aux in. Na žalost je fotka televizije presvetlena in se ne vidijo oznale. V tv bi moral prklopit v aux out/audio out ali kaj podobnega. Kabli ki si jih linkal so vsi enaki, razlika je zgolj v barvah prikčjučkov.


aha, se pravi kabel je isti RDEČ/BEL in RDEČ/ČRN... kot sm napisal, imam samo AUDIO desno/levo pri COMPONENT IN, nimam pa posebi še AUDIO OUT kot kaže na tej sliki:




OK.d je izjavil:

o tej težavi smo že debatirali in nekateri so jo rešili z priklopom na scart priključek z funkcijo in/out


lahko mal bolj podrobno, ker mi ni jasno...:8)

SaXsIm ::

Činč činč kabel, na televiziji v audio out, na stolpu pa v aux in.
SaXsIm

roko11111 ::

SaXsIm je izjavil:

Činč činč kabel, na televiziji v audio out, na stolpu pa v aux in.


na TV nimam AUDIO OUT, mam samo AUDIO desno/levo pri COMPONENT IN. sm dal gor sliko...

sm poslal na LG Support in so mi napisal:

To lessen the amount of connections that you need that may lead to a loss in quality, the following lead takes away the need for the adapter that you sent the link for. The following is a link for an all in one lead that should work for you:

http://www.cableuniverse.co.uk/budget-3...

I hope this helps.


me zanima če bo res delalo, mam s tem kablom že povezan PC in še en drug stolp in dela super.

SaXsIm ::

Aja, sem mislil da je to fotka tvojga tvja.

Ti pa preostane možnost tegale, ali pa navaden aux, ki ga vtakneš v izhod za slušalke.
SaXsIm

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SaXsIm ()

roko11111 ::

prvo bom probal s tem kablom ko mi je svetoval en iz LG Supporta:



če ne bo delalo lahko probam še s tem adapterjem:



če še to ne bo delalo pol pa ne vem kaj še lahko...

StajercSSS ::

Kej kompliciraš. Če nimaš audio out,pa maš izhod za slušalke,kupi kabel jack na dva činča. Razdelilca ne kupuj,ker rad crkava. Če pa nimaš izhoda za slušalke,pa kupi scart,ki ma in/out,kabel činč na činč pa že itak maš. Tak scart dobiš v vsakem mercatorju skoraj za 2 evra in dela! Ne komplicirej neke.

Ev s slikami:

To:



ali to:



ali pa to:



Pri zadnjih dveh ne potrebuješ dodatnega kabla,ker ga že maš. Scart ti bo 100% delal,ker ga 100% maš,ker ma to vsaka TV že 20 let. Aja pa ta razdelilec je tudi dober,dela ker ga mam tudi sam. V zgornjem postu sem ga zamenjal z razdelilcem na 2x jack,ki res crkuje.
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

Zgodovina sprememb…

roko11111 ::

ja no sej, kaj sm pa js reku, pač da bom probal in evo dela super že s tem:



hvala vsem...;)

OK.d ::

-kako pa je zvokom na tv-ju ko imaš vklopljen ta kabel na izhod za slušalke, ga imaš ali nimaš
-ker če ga nimaš boš moral vedno izklapljati kabel, če boš hotel gledati tv brez stolpa;)
LPOK.d

roko11111 ::

- ni ga
- vem, ni nek problem, ker večinoma bom mel od stolpa zvočnike sam za musko in pa za filme prek USB-ja, tko da ne bo problem tist kabel na hitr not pa vn dat.:)

matjazekk ::

zdravo.. mi lahko nekdo pomaga priklopiti karaoke na mešalno mizo.. na zvocniku mam priklopp aux in 5.1 priklop..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stari zvočniki - računalnik

Oddelek: Zvok in slika
302806 (310) PacificBlue
»

3.5mm -> toslink

Oddelek: Zvok in slika
286103 (4673) Mavrik
»

Povezava glasbenega stolpa z LCDjem

Oddelek: Zvok in slika
123466 (2487) UNIVERZUM
»

Priklop zvočnikov

Oddelek: Zvok in slika
61054 (946) Desty
»

regulacija glastnosti zvočnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
141527 (1279) MoMan

Več podobnih tem