» »

avtoradio caliber RMD 068

avtoradio caliber RMD 068

BCSman ::

http://www.zoom-market.si/si/avtoakusti...
Ga ima kdo?

Zanima me ali je sploh možno premikanje po mapah na usb-ju, do zdaj mi ni še uspelo ugotoviti kako?
MicroSD je omejen na 2gb, tega pa nikjer niso napisali!
Se še komu zdi da je fm tuner nekam švoh?

TOP ::

Za tako ceno ne vem kaj sploh pričakuješ.

BCSman ::

hehe ja, btw za kolko se dobi najcenjšga od znamke z usb-jem in kje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()

Scorpia ::

Men studijski monitorji imajo odličen zvok, če dodaš woofer zna biti super :), to pa že lahko kje posebi nabaviš. Glede visokih tonov, je pa odvisno katerega imaš. Večinoma vsi igrajo umirjene visoke tone in imajo večji frekvenčni razpon, ampak na nižjih frekvencah. Tako da visokotonci ubistvu tudi človeški glas znajo predvajat. Medtem, ko smo mi navajeni sikanja. Torej same visoke frekvence.
////

bukev ::

jaz imam dobre pol leta mcd 085 (pri isti firmi sem dal zanj dobrih 110 €) - lahko rečem, da je vreden vsakega eura. brskam lahko med mapami z daljincem ali s tipkami, med komadi pa samo v trenutno odprti mapi. FM sprejemnik je res slab, sicer ga pa nisem kupil zato, da bi poslušal radio. najmočneše postaje delujejo ok
res pa je da podpira samo navadne SD kartice , ki so itak na voljo samo do 2gb (ne podpira novejših SD hc kartic).
pri meni v navodilih piše da je omejitev na 2gb in 1000 komadov - to velja tudi za usb ključek. je pa res da jaz brez problema uporabljam 4gb ključ - komadov pa nisem štel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bukev ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri DAB+ avtoradio kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
779775 (4736) stratosD
»

Predvajanje glasbe iz androida na BT avtoradio

Oddelek: Mobilne tehnologije
192320 (1712) Bye
»

Avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7814249 (8548) Trupl0
»

avtoradio pioneer ali alpine (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
505810 (3564) ProGo

Več podobnih tem