» »

Obdelava mobilnega video (3gp) v avi format

Obdelava mobilnega video (3gp) v avi format

Dr.S ::

Poskušam obdelati video iz mobitelefona Samsung Google Nexus - Android sistem tipa *.3gp, v virtualdub-u, vendar ga ta ne odpre. Prav tako mi to ne uspe z Vegas Muvie Studium. Poiskal sem kar nekaj programov za compresijo iz .3gp v .avi, vendar vsak precodiran video mi nato omenjena programa ponovno ne prebereta.

Mogoče kdo pozna rešitev oz. postopek vnosa mobilnega videa na PC za nadaljno obdelavo?

popster ::

probaj z vlcjem convertat..?

Dr.S ::

super, vlc mi predvaja vse 3gp-je. Kako pa conventiram z njim?

enjst ::

Odpri VLC (lahko prazen) in klikni na "Media"("Odpri") potem pa na "Convert/Save"("Pretvori/Shrani").
Odpre se ti okno "Open Media"("Odpri medij") in v njem klikni na "Add..."("Dodaj..."), potem pa izberi datoteko (video, audio) ki jo želiš pretvoriti. Nato spodaj klikni na "Convert/Save"("Pretvori/Shrani").
Tam nastavi mesto kjer bo shranjena (destination/cilj) in pod "Settings"("Nastavitve") nastavi tisto kar želiš oz. kar imaš na voljo.

RejZoR ::

3gp uporablja ali MPEG4 ali pa H.263 kodiranje. Odvisno od nastavitve v telefonu. To bi moral pretvorit skor vsak program. Probaj Freemake Video COnverter oz Format Factory. Če ta dva ne bosta znala potem skor noben drug program ne bo mogu...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Dr.S ::

Našel sem rešitev. Program OJOSOFT Total Video converter, kjer izbereš konvertiranje v custom avi, določiš video comp.: H.264/avc in audio format:PCM. Začeneš CONVERT.

Obdelan file sedakj z lahkoto (brez večjih izgub v kakovosti) uvoziš v vitrualdub (ali kak drug program za nadaljno obdelavo).

:-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Video conventer

Oddelek: Pomoč in nasveti
191851 (1289) oo7
»

[divXvid] podnapise vkodirat v divx (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7924046 (11122) Alessio983
»

Konvertiranje videa - 3GP v AVI in naprej

Oddelek: Zvok in slika
5747 (650) WinXP
»

Kateri video pretvornik za windows 7 ... ?

Oddelek: Programska oprema
82723 (2584) JayKay
»

3gp format

Oddelek: Pomoč in nasveti
141744 (1426) Pesimist

Več podobnih tem