» »

Občasna pojava napake [Blue screen]

Občasna pojava napake [Blue screen]

chesn ::

Pozdravljeni,

obračam se na vas glede napake, ki se mi dokaj pogosto pojavlja.
V kolikor izklopim dodatni monitor in želim gledati recimo film mi pokaže to napako:

Error



Ko pa dodani monitor vključim pa do te napake ne pride.

Včasih je delalo vse lepo in prav lahko sem dal računalnik v stanje hibernacije in se je normalno zagnal in
ohranil vse kot je bilo pred izklopom, sedaj pa tega ne morem več naresti...
če izberem hibernacijo se lepo ugasno vendar ko ga prižgem mi pokaže error enak, ki je prikazan na zgornji sliki in moram računalnik resetirati, da se nato znova normalno zažene.

System Properties>Computer:
AMD Athlon 64 X2 Dual
Core Processor 3600+
2.01 GHz, 3GB of RAM
Physical Address Extension

Sklepam, da je nekje napaka v RAM, toda točne napake ne razpoznam zato upam, da mi boste znali pomagati:|
  • zavaroval slike: bluefish ()

BALAST ::

http://www.online-tech-tips.com/compute...

Včasih sem imel tako težavo s parimi programi, pomagalo je da sem naredil backup windows registra.
Dvakrat so se pa te napake pojavile ker je bil RAM v okvari. Pač zamenjaš RAM z drugim pa je.
Ram pa testiraš s tem programom http://www.ocbase.com/download.php?file.... In ga pustiš zagnanega najmanj pol ure, če računalnik zdrži je RAM vredu.

chesn ::

Sm sprobou vse... odstranu tut rame ločeno... ker mam 4 drgač in je blo vedno isto tko da more bit narobe nekje v nastavitvah oz registru.... vedno ko sm odpru film mi je javl uno napako k je gor na sliki...

a je kšn free program za pregled RAM-a oz kej podobnga, ki bi znau to automatsko porihtat?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WHEA UNCORRECTABLE ERROR (ntoskrnl.exe)

Oddelek: Pomoč in nasveti
241818 (1399) filip007
»

Ali je moja grafična pokvarjena? (gtx 970) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
528459 (7116) Jst
»

MaxxPi2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
537398 (7129) einstein :P
»

1GB ram-a in windowsi XP??? Gre to sploh skupaj?

Oddelek: Operacijski sistemi
382362 (1612) R33D3M33R
»

Stavka Racunalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
291874 (1591) Trdi

Več podobnih tem