» »

Googlov učinek na človeški spomin je znaten

1
2
»

mkoco ::

No, imamo doma 5 kompjuterjev na netu seve, ampak mulc/mula (22 let, da ne bo pomote ;) ), bo še vedno vprašal/a "mami/ati/a mi ti poveš kje je to/kako se do tja pride/Jest to ne vem-znam, dej mi ti poišč/..."

Google efekt my ass.
Money will say more in one moment than
the most eloquent lover can in years.

thramos ::

poweroff je izjavil:

Ne bom sedaj razlagal za kakšno napako je šlo, ampak če ti človek zavestno prekrši varnostne postopke in potem naredi še napako - bo pač odgovarjal.


Zavestno kršenje varnostnega postopka si tule prvič omenil - meni se zdi velika razlika med zgolj napako (ki se nekoč BO zgodila, in so njene posledice napačne organiziranosti delovnega postopka) in zavestnim kršenjem nečesa.

madmitch ::

mkoco je izjavil:

No, imamo doma 5 kompjuterjev na netu seve, ampak mulc/mula (22 let, da ne bo pomote ;) ), bo še vedno vprašal/a "mami/ati/a mi ti poveš kje je to/kako se do tja pride/Jest to ne vem-znam, dej mi ti poišč/..."

Google efekt my ass.


Si opazil to tudi na tem forumu, recimo? Raje tu vpraša (karkoli že), kot da bi sam poiskal, bemti mentalno lenobo gnilo.

Pravilni odgovor je seveda prvi zadetek na Guglnu.
Če bolje pomislim, je to lahko tudi popolna nesigurnost vase in tak osebek čaka, da bodo drugi potrdili, kar on verjetno že ve, ker če jih več tako misli, je lahko brez skrbi.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

antonija ::

Če bolje pomislim, je to lahko tudi popolna nesigurnost vase in tak osebek čaka, da bodo drugi potrdili, kar on verjetno že ve, ker če jih več tako misli, je lahko brez skrbi.



Tale bo tud uredu:

Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: antonija ()

madmitch ::

Ja, tko nekako.

Krleža (sami poguglajte, kdo je bil to) je rekel:
Među ljudima je toplo, al' smrdi.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pri branju tiskane knjige si zapomnimo več

Oddelek: Novice / Ostale najave
4410973 (8892) Rudolf
»

Možgani so neverjetno pozabljivi (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
7117375 (14302) Lion29
»

Fak. FE LJ

Oddelek: Šola
202118 (1632) gansta
»

Telefoni poneumljajo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
587862 (5717) BigWhale
»

Analiza (lastnih) misli (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
506043 (5155) Thomas

Več podobnih tem