» »

Internet na hrvaškem - pomoč- nujno

Internet na hrvaškem - pomoč- nujno

Hebiga ::

Pozrav,

potrebujem pomoč za telebane.
Na Hrvaškem imamo bajto, tam bi potrebovala internet za ene 3 mesece na leto, morda še kak mesec več. Pregledala sem ponudbe raznih hrvaških operaterjev in nekatere se mi na prvi pogled zdijo kar ugodne, vendar me bega, ker povsod omenjajo nekakšna doplačila za brskanje po internetu. To, kar zanima mene, je flat rate z mesečno vedno enako ceno računa (po možnosti brezžični dostop), ali pa zakup mobilnega interneta v sloveniji in nato koriščenje na Hrvaškem. Mi lahko kdo kaj konkretnega svetuje, kam se obrniti, kaj je najbolj ugodno itn. Pa v jeziku za telebane. Mind the fact da nimam pojma o računalniški latovščini in podobnem. Zanimajo me:

- ponudniki (slo ali hrvaška, kaj je ceneje)
- kaj je z mobilnim internetom na Slo (ali v HR)? Se to bolj splača za občasno koriščenje? Kolikor vidim, zaračunavajo mesečno ceno pa še doplačevati moraš, ali kako je to? Gledala ponudbo Mobitela pa je žal ne razumem - napisana v internetni latovščini;
- vrsta paketa - flat rate, fiksna mesečna cena, brez karkšnih koli doplačil

Internet rabim, da bom gor lahko visela ure in ure + nečakinja, skratka, nočem biti omejena s tem, da bom zgolj kakšno urco na dan lahko brskala, pri čemer želim nadzorovano ceno (fiksna vsota vsak mesec). Prosim za čimprejšnje odgovore, ker že drug teden šibam tja na dopust.

Hvala za pomoč!

Čao, B.

lopov ::

Vzameš usb ključ s SIM kartico hrvaškega ponudnika in bo najceneje. V SLO je v tem trenutku (IMO) najcenejši Tuš Mobil.

urbybaby ::

V reviji Monitor maš tale članek. Več ali manj vse piše

errhec ::

Na forumu morejplovec je debata, kaj je najugodneje.
Preberi .

FORUM morjeplovec
dd

Hebiga ::

Hvala vsem za odgovore, koristni so bili, mislim, da bom zadevo resila kar s ključkom. Lep dopust vsem!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj ugoden internet na Hrvaškem 2017

Oddelek: Mobilne tehnologije
4111968 (3683) Scorpy84
»

internet hrvaška (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11128262 (10894) Daniel
»

TS vs. T-2 vs. Simobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
256727 (5988) mirancar
»

AT&T z majem vpeljuje omejitve prenosa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10220473 (16852) Bistri007
»

Hrvaški telekom o SIOLu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1117531 (4638) knibl

Več podobnih tem