» »

Kateri Hp tiskalnik

Kateri Hp tiskalnik

sokel ::

Lp!

Prosil bi, če mi lahko povete. Kateri novejši modeli od Hp, podpirajo tiskanje na cd/dvd medije. Pa da vsebuje photo kartušo in da je multifunkcijska naprava.
Starejših modelov, se ne da dobiti nikjer.

Hvala

mat xxl ::

Kakor sem sam gledal za isto potrebo je bila edina pametna zadeva Canon IP 4850, se pa dobi tudi multifunkcija z istimi kartušami model ?? 885 verjetno to tudi podpira.

sokel ::

Danes sem dobil info iz HP firme, da jih ne izelujejo več z to funkcijo, tiskanja na cd/dvd.
Canon multifunkcijska naprava je CANON Pixma MG5250. Canon ima isto resolucijo kot Hp, samo ne vem , kako je glede izpisa. Ker Hp je imel vedno najboljši izpis in čisti pigment barve, črne.Pa model, ki se ga dobi je pixma ip 4850. Oba imata iste kartuše, se dobijo nadomestne. Črna ima 20ml, barvne pa po 9ml. Na Amazonu oimaš pixmo za 50% ceneje kot pri nas.

kmetek ::

kaj imaš 50% ceneje mg5250? link prosim.

sokel ::

Na amazon pejt in ga boš videl. Kako se pa prijaviš pa ne vem, še iščem, kje bi lahko ustvaril račun. Za ceno 77€, kolk je pa dostava pa ne piše.

kmetek ::

115€ je pa res....

v angliji pa 78Ł kar je spet 100€+.

sokel ::

Če pa raje daš 150€ ali veš brez dostave, pa daj. 106€ pride z dostavo v Slovenijo. Pač v mojem kraju smo zelo bogi z računalniško opremo, da morm iz drugih krajov naročat ali tujine. Če pa živiš v velikem mestu, potem pa ni problem.

kmetek ::

ja kje ga imaš za 106€ no....MG5250 model, da se razumemo?

sokel ::

Ja Canon pixma mg5250 tiskalnik. Na Amazonu ga imaš in ko odaš naročilo, ti na koncu izračuna v €, kolk boš plačal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Epson xp 620 proti 800

Oddelek: Strojna oprema
101871 (1749) tiltech
»

Tiskalnik oz. večfunkcijska naprava

Oddelek: Kaj kupiti
283820 (3162) GeForce
»

Kateri tiskalnik bi vi izbrali?

Oddelek: Kaj kupiti
71322 (1156) sokel
»

Pomoč pri nakupu tiskalnika

Oddelek: Kaj kupiti
111906 (1749) gojka
»

Kateri tiskalnik za tiskanje CD/DVD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7211647 (8570) s1m0n

Več podobnih tem