» »

Tiskalnik oz. večfunkcijska naprava

Tiskalnik oz. večfunkcijska naprava

Mateja2 ::

Živjo!

Kupiti nameravam nov tiskalnik oz. večfunkcijsko napravo. Do zdaj sem imela hp, ampak imam zelo slabe izkušnje, glede drugih znamk mi pa ni znano, kaj bi bilo ok - hp-ju se bom pa tokrat izognila.
Tiskam, kopiram in skeniram srednje veliko (kolikor je pač treba za faks), cena bi bila nekje do 100 €, pa super bi bilo, če bi zdržal kaj več kot 2 leti. ;)

LP

SLO_Matej ::

Priporočam Canon.

Npr. tale Pixma MG5250 ponuja dosti za svojo ceno.

Samodejno obojestransko tiskanje, tisk na CD/DVD medije, brezžična WiFi povezava ...

medenko ::

kompatibilne kartuše obstajajo :)

mat xxl ::

da

Zheegec ::

MG5250 je luštna zadeva. Priporočam. Samo, če nočeš HP, potem Canon odpade. Canon in HP namreč razvijata skupaj in imata praktično isto tehnologijo :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

SLO_Matej ::

S tem da Canonova dejansko deluje. ;)

Zheegec ::

Meh, same thing. Procent reklamacij je zelo podoben pri nekaj 1000kos.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

SLO_Matej ::

Ok, ok, malo moram podražiti. :)

Sicer pa sam poznam več ljudi, ki so jim HP-jeve naprave povzročale nemalo težav, medtem ko Canonovi uporabniki se nič kaj ne pritožujejo nad nedelovanjem.

Čisto enako vse zihr ni. :)

Zheegec ::

Kot pravim, na 1000kos je nekje enako reklamacij.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

mat xxl ::

Logično , če bi vedeli še ozadje bi bilo pa jasno .... torej oba ne razvijata, razvija samo Canon za HP, s tem, da novih tehnologij še 2 leti ne sme uporabiti v svojih izdelkih, res pa je, da so v tem času odpravljene vse napakce ......

francek1 ::

Zheegec je izjavil:

MG5250 je luštna zadeva. Priporočam. Samo, če nočeš HP, potem Canon odpade. Canon in HP namreč razvijata skupaj in imata praktično isto tehnologijo :)

Med driverji pa je razlika ogromna. Priporočam Canona! Barve pa kupiš na liter in polniš. Še reseter se dobi za majhen denar. Ni mi jasno, zakaj nekateri kupujejo svinjsko drage kartuše....
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

medenko ::

kaj je fora med MG5250 in MG5350 razen ekrančka?

hp 3525 in 5525 nimajo več dragih kartuš, canonove 525/526 originalne pa so.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medenko ()

5er--> ::

Med driverji za linux je ogromna razlika. Priporočam HP.

koyotee ::

ko j... hp-ja. sem imel nazadnje 41xx multifunkcijsko, po izteku garancije ni več zaznalo kartuše. prej pa epson stylus color 500 12 let bp. tudi zdaj je epson, sx125, brez pripomb.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Mateja2 ::

Hvala za predloge! Kakšen je pa Canon Pixma MG4150? Trenutno je znižan v Comshopu, pa me zanima, če je ok.

SLO_Matej ::

Tudi ok zadeva in ima vse kar rabiš: samodejno obojestransko tiskanje, podpira povezavo v WiFi brezžična omrežja, ima tudi bralnik spominskih kartic.

5er--> ::

Pa poglej koliko te stanejo kartuše. ;)

kmetek ::

MG 5250 in 5350 sta še edina dobra Canonova, predvsem ker se dobijo ponaredki :D
sam zase iščem, pa jih Avtera nima hudiča.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

5er--> ::

Jaz bi poleg tiskalnika kupil še tole:
http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=...

Brane22 ::

Nkar ga srat s CIFS-om.

Sem že precej tiskalnikov uničil s tem. Refill kasete načeloma ja, če so potrebne. Pa še to na poceni tiskalnikih.

Na zadevah tipa 7700 bi že origilanl kasete morale imeti pošteno kapaciteto in originalna črnila bi morala biti dokaj dostopna.

Nima smisla da s kitajskim COFS-om zjebeš tak tiskalnik.

medenko ::

no kaj je razlika med 5250 in 5350?

kmetek ::

medenko je izjavil:

no kaj je razlika med 5250 in 5350?


Canon PIXMA MG5350: AirPrint and Pixma Cloud Ready

Here are PIXMA MG5350′s advantages compared to MG5250:

- AirPrint ready
- Pixma Cloud
- Large display (9 cm vs 7 cm)

kaj je fora?

Canon PIXMA MG5250 Multifunktionsgerät (3 in 1, Drucken, Kopieren, Scannen) 100€

Canon PIXMA MG5250 Multifunktionsgerät Wireless (Drucker, Scanner, Kopierer) + 5 Patronen + USB-Kabel + 100x 10x15 Fotopapier (Originalpatronen nicht im Lieferumfang) 87€

meni nič jasno? še kdo mnenja, da je ful ugodno za 87€? pa lepo z ebaya kompatibilne kartuše :D

aja pri drugi izbiri ni priloženih kartuš...dobiš pa kompatibilne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

Buddah ::

Si bom še jaz malo sposodil temo. Iščem neko multifunkcijsko napravo v rangu 50-70€ max. Uporabljala se bo več ali manj za ČB tiskanje gradiv za faks ter občasno skeniranje oz. kopiranje.
Zaenkrat imam ogledana te dva
http://www.ceneje.si/racunalnistvo/tisk...
http://www.ceneje.si/racunalnistvo/tisk...
Ima kdo kakšne izkušnje s tem modelom?
Črna kartuša L velikosti naj bi stala okrog 10€. Z njo pa naj bi se dalo naprintati čez 300 strani teksta. Kakšen komentar na to?
Že v naprej se zahvaljujem za odgovore!

medenko ::

daš 89,99€ HP 3525 ADVANTAGE in imaš rešeno s kartušam po 10€...550 strani, barvne po 600.

tvoje črne L so krepko čez 10EUR....1291L črna je cca 15EUR...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: medenko ()

jagodka ::

Zdravo!

Odločam se za nakup novega tiskalnika, prosila bi vas za informacije katerega se najbolj splača kupiti,v rangu do 100 eur, sicer imam že črno-belega laserskega, tega pa bi potrebovala za občasno uporabo,večinoma za študijske namene. Rada pa bi kupila nekaj takega,kjer se dobi potem tudi ugodne kartuše.

Hvala za pomoč :)

kmetek ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

medenko ::

kateri že ima možnost tiskanja na medije in kartuše 525/526?

medenko ::

GeForce ::

Torej sta trenutno med best P/P Canon Pixma MG5350 in HP Deskjet Ink Advantage 3525? Zanima me kaj je prednost kataerga, predvsem pa me zanima cena izpisa, z original kartušami? Pri katerem pride ceneje?

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tisklanik izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
312344 (1977) Tomson
»

Kateri tiskalnik ?

Oddelek: Kaj kupiti
101494 (1395) lolek123
»

Kateri tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
182846 (2376) flood
»

Kateri Hp tiskalnik

Oddelek: Strojna oprema
8736 (645) sokel
»

Pomoč pri nakupu tiskalnika

Oddelek: Kaj kupiti
111864 (1707) gojka

Več podobnih tem