» »

nadomestna laptop tipkovnica (kje kupiti?)

nadomestna laptop tipkovnica (kje kupiti?)

Alen T 1978 ::

zravo.

kje bi jaz lahko kupil nadomestno tipkovnico za mojega Acer Aspire 7741Z prenosnika?
kolk bi to znalo koštat?

solatko ::

Poglej na bolhi, originalna je verjetno draga, kot da bi bila zlata, na bolhi pa dobiš kakšno rabljeno, iz prenosnika, ki mu je crknlo kaj drugega. Poglej s katerimi modeli računalnika je kompatabilna in v akcijo.
http://www.bolha.com/rezervni-deli-za-p...
Poglej morda ta paše.
Delo krepa človeka

Alen T 1978 ::

ti, če sem iskren, se mi ne ljubi s tem ubadat. bom vprašal raje še koga drugega. torej, če kdo ve, kje to kupit naj pove. hvala.

SimplTech ::

Dobiš eno točko za odkritost :)

Poleg nasveta, ki ga je dal že solatko, ti lahko povem da jih iz UK dobiš za cca. 20 EUR. Še ceneje pa jih dobiš iz HK (je pa dlje za čakat). Za več si poglej tule: klik

Alen T 1978 ::

hvala za točko. hehe.

am, sem pogledal link. samo nešumeče se da dobit ter samo QWERTY. jaz potrebujem QWERTZ.
sem dobil telefonsko od servisa, pooblaščenega, pa bom tam vprašal.

hvala drugače obema.

LP!

RejZoR ::

Servis za Acer je Alterna Intertrade v BTC-ju. Sam sem že enkrat naročil en del in ga potem sam vgradil.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Alen T 1978 ::

ni panike. sem se že skor vse zmenil. dobavili mi bojo pooblaščeni servis od trgovine kjer sem kupil. zmenit se moram samo še glede plačila. tipkovnica je 36€. dobava pa 5-10 dni. kar sploh ni slabo.

LP

Alen T 1978 ::

zdaj, mnogo mnogo let kasneje, ko je že veliko duš padlo samih od sebe, sem našel tole stran, čist slučajn: sb-electronics - originalni nadomestni deli za acerje


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uničena tipkovnica - kje dobiti novo?

Oddelek: Kaj kupiti
121516 (976) Ribič
»

Win7 x64 H.Prem SLO brez kode v škatli - cena in kje?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111316 (1049) amigo_no1
»

PRENOSNIK - ACER 5920G vs. SOLONOTE FL90 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
506049 (4328) Zheegec
»

Nakup TABLET PC...katerega vzeti da je najcenejši?

Oddelek: Kaj kupiti
294577 (3713) kimba
»

Kater prenosnik?

Oddelek: Kaj kupiti
472632 (1800) OwcA

Več podobnih tem