» »

pralni stroj candy voda se ne ustavi v bobnu

pralni stroj candy voda se ne ustavi v bobnu

kafka1610 ::

Pozdravljeni

Imam težavo z zgoraj omenjenim naslovom. Presostat sem snel ga na ustih stestiral in se sliši ko preklopi. Snel sem cevko ki gre na presostat oz. do bobna in nisem našel nič v njej kar bi oviralo. Potem sem vse skupaj montiral nazaj na mesto. Zagnal sem stroj, seveda mi se ni ustavila voda ampak je samo tekla v nedogled. Snel sem cevko is presostata in sem med delovanjm pihnil v njega. Stroj se je lepo odzval in prekinil dotok vode. Ne vem kaj bi še lahko pogledal. Kaj mi sugerirate?

lp Aleš

Tomas 33 ::

Na mojem Elektroluxu je na izhodu iz bobna v cevi plastičen plovček, ki zapre izpust, ko pumpa ne črpa vode. verjetno je pri tebi podobno, pa preveri, če si pravilno skupaj sestavil.

kafka1610 ::

v bistvu gre tako, gre črna cev iz bobna na katerem gre v črpalko za izpust vode. Pred tem je pa priklopljena cev, ki gre na presostat. Ne vem sicer kje naj bi bil plovček. Mislil sem da deluje na pristisk vode do presostata. V cevi ni nič. Res ne razumem. Ta črna odvodna iz bobna cev ki je debela cca. 5 cm na katerem je nataknjena cev ki gre do presostata ima nekje na sredini obliko kvadrata.

lp, Aleš


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V pralnem stroju ne odteče voda

Oddelek: Loža
85440 (5305) Mato989
»

Pomivali stroj-ventil za vodo-detajlno delovanje

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
73913 (3568) SplitCookie
»

pomivalni stroj nardi LSISH

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
1111381 (9103) marko11
»

Vodovod v vikendu

Oddelek: Loža
165876 (5463) Pyr0Beast
»

Pralni stroj se mi ne ustavi!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5142713 (40773) Pyr0Beast

Več podobnih tem