» »

Blue Orb tezave

Blue Orb tezave

Loki ::

Pred kratkim sem kupil blue orba.
Po zacetnih tezavah (zanic termalni trak, luknjice na vuduju 3 so prevec oddaljene, da bi ga lahko fiksiral) se ga pritrdil z dvoslojnim lepilnim trakom.
Problem je, da se mi vudu greje priblizno enako kot prej, ko sem imel rebra, poleg tega pa so mi igre prijavljale errorje in se sesuvale.
Any tips?
I left my wallet in El Segundo

ChiefThunder ::

A ne obstaja ena taka mešanica lima k prevaja toploto( takšen kot je med pritrjenimi hladilnimi rebri).

Loki ::

Ja obstaja, ampak jest nimam pojma, kje ga dobit.
A kdo ve, koliko tak lepilni trak (frend, k i ga je prnesu prav, da ga majo v Alplesu za limanje speglov na omare, ipd) zrdzi toplotno obremenitev?
Nocem, da bi se mi en dan sam stopil.
I left my wallet in El Segundo

ChiefThunder ::

Ti bi neki tacga rabil. Pomoje se da takšno zadevo dobit v kakšni modelarski tgrovini. Glede unga lepilnega traka, če ga boš dal med orba pa med proc bo najbrž bolj slaba prevodnost, tko da ne boš pridobil veliko.

Loki ::

Mene ne zanima prevodnost, ker bom v kratkem probal dobit zamenjavo.
Mene sam zanima, kako je odporen na toploto, da se mi nav stopil alpa kej tacga.
I left my wallet in El Segundo

alien-w ::

roberto: fiksiraj zadevo z vezicami (plastikfantastiki (C)). Z njimi se dela čudeže. Lepo odstrani vse skupaj dol, pa namazi lepo s pasto, pa potem se malce poazbavej s kombiniranjem vezic pa bo... Cesarkoli drugega, kar ni pasta NOCES imeti med coolerjem in GPUjem.

Loki ::

Z ene mi je odletel tist feder dol, pri obeh pa so se polomil tist cist odspodej (k ga fiksirajo na zadnji strani vuduja > plastic fantastic ;((;((;((). Bom probal kaksno varianto z super lepilom, ker se mi vudu (z zadnje strani ) ze ZELO greje.Alien-w a bi se dal orba pritrit z navadnimi vijaki (in maticami), glede na stanje tistih zaticev?
I left my wallet in El Segundo

alien-w ::

seveda bi se dalo, samo kot vem, je pri tebi problem to, da so luknjice predaleč! Lahko sicer zvrtas nove v voodooja, samo ne priporocam. vezice al pa lepilo. z lepilom bo hlajenje slabse.

Loki ::

A se mi splaca prodat orba in kupit SB-CS (pic below)?
Kuk PCI mest bi ta zasedel?

I left my wallet in El Segundo

luni ::

tisto ne zasede nobene PCI reze, ker je namesceno NAD rezami
Artificial Intelligentia

Loki ::

Jest mislim to tko, da fizicno zasede dostop do PCI reze (vem, da nima vtica za rezo), ampak, da preprec uporabo kartice na tej rezi.
I left my wallet in El Segundo

Opkow ::

Tko na oko majo tele venti vsj 2 cm debeline + ene 2 centi da lohka zrak vlece od spodi ... Zdj pa izmer od cipa na procu dol pa bs vidu kok kej vzame ..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

hd 4850 + AC accelero s1 rev 2 ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
717490 (5329) M-XXXX
»

kam vtakniti termalni kabel??

Oddelek: Pomoč in nasveti
5689 (592) Lunik
»

V3 rebra?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
121014 (872) Skankulja
»

Blue Orb

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171823 (1572) MaJsTeR
»

V3 3k Vroc kot le kaj!

Oddelek: Pomoč in nasveti
201803 (1594) alien-w

Več podobnih tem