» »

Blue Orb

Blue Orb

MaJsTeR ::

Mam Guillemot 3D Prophet II, ki ima hladilnik keterega bi rad zamenjal z Blue Orbom. Sedaj pa imam problem kako odstranit to sranje...ma kdo kakšne izkušnje s tem ? Kakšen nasvet ? :|

--Switch-- ::

Tako sem slisal:dej kartico v vrecko in jo dej v hladilnik-pusti jo neki casa-potem vzemi en izvijac(navaden)in ga dej med procesor in hladilnik,lahko vzames tudi eno tistih ploscic ki so ozadaj na ohisju(vzames jih dol ko das notri kaksno novo kartico-upam da si razumel kaj mislim)!Potem pa potisni,bodi kje zunaj ker bo verjetno hladilnik odletel...Za lepilo ki pa ostane gor na cipu pa nevem tocno kaj rabis da ga das dol-alkohol(ne me jemat za besedo)!
VSE TO DELAJ NA LASTNO ODGOVORNOST!:D

MaJsTeR ::

Nekam me nisi najbolj prepričal...bomo vidli kaj bodo še drugi rekli...:D

TESKAn ::

Tko, kot so ti rekl. Dej v antistatic vrečko, zalepi neprodušno pa dej za neki cajta v hladilnik, pol pa ploščat šraufncigr med čip pa rebra, pa privzdigni. Ostanek lepila pa postrgaj dol z čipa, pol pa magari še pobrus mal.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

HEKO ::

TESKAn --> pozabo si rečt: Na lastno odgovornost!!! Kaj če gre kaj narobe, pa te bo tožo za kartico vredno 90k!!!!!8-O8-O8-O

Vse je prav, vendar pazi, da ne pošobaš čipa!!!
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

alien-w ::

hmm po moje hladilnika sploh ni treba uporablat. Kot sem ze nekomu rekel: primi kartico v eno ter bolj top izvijac v drugo roko, stopi ven iz hiše na hladno, pa tam stoj, dokler te ne zacne v prste zebst. Potem pa kar brez tresočih rok (če se bo to sploh dalo zaradi mrazu :D) vtakni sraufenciger med rebra in GPU in prevzdigni. Sploh ne bi smelo bit problema. Ostalo lepilo spucaš dol z britvico ali švicarskim nožem, ter zbrišeš z alkoholom.

Kar se pa tiče kartice, sem pa jaz vzel cooler dol kr pri 22°C, pa se nism nc matru, tako da ta postopek sploh ni tako nujen, je pa priporocljiv! :\

OrlyTM ::

Jest sm kr kombinirke uporabu ... prjel kartico (geforce 256 ddr), z kombinirkami zagrabu stari hladilnik in orenk potegnu, pol pa fejst namazov s pasto in montirov blue orba .... pa je blo .. brusu nism nč .. sm kr čest tisto dal ... po moje je dobr ... greje se nič sploh

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Loki ::

Koliko dobro pa sploh hladi ta blue orb?

Koliko pa stane?

A bi pomagal, ce bi dal kartico v antistaticni vrecki (hermeticno zaprto) za pol ure v sneg :)):)):)):)), poj pa vzel kombinirke pa dol potegnu hladilnik?


Orly ke si dobu pasto?

alien-w ::

jah hladi kr dobr, sam je precej glasn. jest mam vent kr izkloplen, pa je se zmer bols kot je blo prej z original coolerjem!

Mate ::

OK, ocitno sm mal ven iz OC forme... Kdo ma zdej kle blue orba, pa kje ga je dubu... K si ga morm nabavt, ce ne zarad druzga zato, ker lepo zgleda.
Pa se neki kok PCI rez vam zasede, pa kaksen ma mehanizem za gor prtrdiit?

OrlyTM ::

Roberto: pasta je priložena, stane pa 3800sit, hladi pa vredi ... sicer ga itak nism kupu zaradi boljšega hlajenja ampak zato, ker mi je stari ckrnu ...

Mate: ne zasede nobene pci reže, mehanizem je pa izi da bolj ne more bit ... vsaj če je kartica taka kot moja ... zraven čipa sta dve luknji, ki se točno ujemata s tistimi na blue orbu, pol maš pa še ena dva taka zatiča in jih not zapičš pa je :))) ful kul stvar ...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Mate ::

Orly, samo povej mi se kje jih majo?

OrlyTM ::

--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

alien-w ::

Mate: pejt v mlacoma! Tm jih majo.

EASYdoor ::

pazi kako bos sraufnzinger med rebra in cip dajal meni je stvar usla iz rok in sem po nesrec se par kontaktov sfuku, tako da moj v3 2000@3000 je postal "bivši" :(
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Pretorijanec ::

MaJsTer a teb pride Blue orb gor? K dol ga najbols spracs dol tko, da kartico zamrznes,... Tko kt so ti rekl. Sam jz raj utaknm neko plastiko (kredit kartico:D) med rebra pa cip. K ne bi rd skrecu cipa ;). Jz mam tut Guillemontouga Propheta2MX dual display,... Sam mi Blue orb ne pride gor. Usej mislm da ne. A teb pride? K une luknce so tko razporejene, da ne morm pinou prtisnt skoz. Toraj a teb so sli pini skoz une luknce???

alien-w ::

invader: luknje za pine so standardne za AGP in Cipovja, tko da...

MaJsTeR ::

Meni nekak nea paše na tiste luknje tako, da sem ga gor zalepo z stistim trakom ki ga dobiš...še praj pa sem mogel 2 rebri odrezat in na dveh straneh pobrusit reže.
Vam ne priporočam...!;(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pomoč pri nakupu

Oddelek: Kaj kupiti
191346 (1212) Area_51
»

Dajte to nardit

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241599 (1190) element
»

Hlajenje Geforce 2mx

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
81256 (1141) element
»

Problem!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71114 (986) Stripy
»

blue orb na plato

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141432 (1266) texhex

Več podobnih tem