» »

V3 rebra?!

V3 rebra?!

Skankulja ::

Ima kdo kake izkušne z "odstranjevanjem" hlad. reber na v3? Na voodoojko bi dal namreč ene druge (malenkost večje) in tiste is gk na chipset (mb). Ce nima kdo kakih idej se bom pa kr z poštenim "šraufncigrom" loto.:D
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

Sergio ::

jest sm se lotu s sraufncigrom... k je s termalnim lepilnim trakom prlepljen gor... tko da tezko ga je dol spravt... ce kej unicis - nism jest kriv :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

alien-w ::

sorry sam:
dej prosim te, mal poglej po starih forumih, ker to smo že 100X obdelali, razen ce ti ne bo kdo spet sel razlagat. (jest bom kr en copy naredu za to vprasanje:D)

Sergio ::

jest sm se lotu s sraufncigrom... k je s termalnim lepilnim trakom prlepljen gor... tko da tezko ga je dol spravt... ce kej unicis - nism jest kriv :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Skankulja ::

Hvala za copy, btw kje je spljoh?:O

alien-w ::

Sej sm reku, da BOM naredu, pa ga se nisem. 0:) sej ti pravm, poglej mal po forumu!

Skankulja ::

Bom jutr pogledo. Hvala.;)
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.

andro ::

Meni se zdijo rebra na V3 za kar kvalitetna zato sem gor prišralfal 40mm ventilator. Zadeva deluje kod treba.:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

alien-w ::

mah ne najdem tistga posta!
Naj povzamem: pejt mal ven pred bajto stat (al pa na balkon), pa ne met stunfov gor. V eni roki drzi top sraufenciger(ne kriznega) v drugi pa kartico s problematičnim hladilnikom. Ko te zacne zebst v prste na nogi pocakaj se malo, toliko da jih ne bos vec cutil. Ko se to zgodi nastavi sraufenciger med rebra in proc na kartici in počasi prevzdiguj na vseh straneh, toliko časa da odpade dol. Ker ob dokončni odtujitvi hladnika s kartico zadeva rada poskoči si priskrbi pomočnika, ki ti bo z rokavico za baseball lovil ponoreli hladnik.
To je to!
vse pocens na svojo odgovornost!

Loki ::

Skanjulja dej voodooja v kaksno vrecko (da ga zavarujes pred morebitno vodo), pa ga dej za ene 15 minut ven na balkon (glavn, da je pod streho).
Poj pa vzem topi noz (za mazat marmelado), da odstran tist hladilnik dol.

Jest sem vceraj dal hladilnik od proca ven za ~10 min, pa se je shladil z sobne temp na temp okoli nicle Celzija.

Mate ::

hmm ce so to rebra od 3000tke mors najprej zatice odstrant pa sele nato z sraufncigrom dol dat hladilnik

Loki ::

A ma vudu tiste luknjice za montazo blue orba?
I left my wallet in El Segundo

Skankulja ::

Rebra sem odstranil brez večjega problema. Jih namestil na chipset (beri: cianokol!), malo večja rebra ter vent. pa nazaj na voodoojko (je 2k (bios 3k)). In sem mnogo razočaran! Rebra na v3 hladna zadnja stran kartice pa se močno pregreva! Ko bi si le prej nabavo term. pasto! Kje se spljoh dobi ta :|! Na srečo sem imel še en manjši vent. in uspelo mi ga je ( don't ask how) pritrditi na zadnjo stran kartice. Zdej je solidno sam ......:|:|
Neumen človek se zmede ob slehernem glasu razuma.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S čim pritrditi hladilnik na grafične rame??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241438 (1268) TribesMan
»

blue orb help

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
101013 (820) AntiC
»

Voodoo - VROČE!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
401723 (1426) Evil|One
»

TRdovratna HLadilNa REBRA

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111195 (1034) Loki
»

Kako spravit v3 rebra dol!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111718 (1582) EASYdoor

Več podobnih tem