» »

Nakup Wheya iz tujine

Nakup Wheya iz tujine

Temo vidijo: vsi
««
4 / 12
»»

Mr Hilter ::

Shkorc je izjavil:

Če si dva delita PTT stroške, to pomeni da sta ogoljufala trgovino, pa državi krademo denar? Pa ker si zaradi večje količine lahko izboriš nižje cene je tudi po novem prepovedano?


2 ni problem, sem skoraj 100% da je nekje en zakon v katerem piše koliko oseb se lahko gre skupinske nakupe, kot koliko avtov lahko fizična oseba proda na leto.

muc3k, če imaš kaj vez pri odvetniku se definitivno pozanimaj in deli še z nami.

muc3k ::

Ok bom :) V primeru pa, da maš kako dobro ponudbo za nas jo pa deli z nami. Če praviš, da prodajaš proteine. Veš kolk je klubov in podobnih zadev, ki iščejo sponzorje in dobavitelje. V ljubljani je ravno kolesarsko društvo izgubilo dobavitelje in sedaj so iskali nove. Uporabljajo večinoma e,c vitamin, kreatin, aminokisline. Pri klubih itak klub plača večino, posameznik samo doplača in če je zadeva kvalitetna in imaš zanjo dokazane analize si v +. Ko sm bil js še v klubih so nam vedno pošiljali ponudbe in marsikdo je zadevo kupu.

Tako, da tu imaš tudi sam veliko šans. Ko se je the nutrition odpiral so mel pri nas degustacije, pravtako maximum. Katero znamko pa imaš ti? Pošlji kupone na www.kolektiva.si, 1nadan, itd ponudi samo toliko, da se ti poštnina pokrije pa boš mel ful promocije in definitivno novih strank(recimo 100izdelkov, da nisi preveč v minusu). Vsaj js bi na ta način oglaševal. (in pa seveda z degustagijo na tekmah-ameriški nogomet. Najameš 2 študentki, ki mešata šejke pa si zmagu)

Par idejc za širitev :)

Mr Hilter ::

Jaz ničesar ne prodajam niti tega nisem nikoli izjavil!

Niti nisem v nobenih TUŠ klubih, nimam Mercator pike... me ne zanimajo Herbalajfi in company.

Je pa res, da sem zadnjič naročil dva o2 senzorja in enega menjal za kolektor drugega pa sebi, oziroma avtu vgradil. Prišparal velike pare.

Vem da bojo prej ''zaj*****'' enega ki s skupinskim naročilom prišpara za ptt, kot pa lokalnega dilerja. Po možnosti ga bo ravno slednji prijavil.

Lion29 ::

Mr Hilter je izjavil:



a) sem lastnik trgovine s pregrešno dragimi proteini (cena visoka zaradi extra kvalitete).
b) lurkam po slotechu in zagledam da mi en odžira moj trdo pridelan zaslužek (garam ko crnac po 8 ur na dan, oziroma dela študent, jaz strokovno nadzorujem iz avta na lizing)
c) pri tebi naročim en kg praška in nato podam ovadbo zaradi neizdaje računa, opravljanja dela na črno...
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

muc3k ::

kbal sory za napačno razumevanje :)

Kar ti hočem povedati je:

a) sem lastnik trgovine s pregrešno dragimi proteini (cena visoka zaradi extra kvalitete).
b) lurkam po slotechu in zagledam da mi en odžira moj trdo pridelan zaslužek (garam ko crnac po 8 ur na dan, oziroma dela študent, jaz strokovno nadzorujem iz avta na lizing)
c) pri tebi naročim en kg praška in nato podam ovadbo zaradi neizdaje računa, opravljanja dela na črno...

Tole sm vzel dobesedno in sm pomislu pač, da maš firmo. Zato sm ti napisu tiste nasvete, drugače nebi :) Mal napačnega razumevanja. Te pa razumem s tem z******* ker se ponavadi res to zgodi. Klube sm pa mislu športne klube....

Prekrokana včerejšnja noč, kaj naj rečem. Pol pa pride do napačnega razumevanja :)

All good:D8-)

Mr Hilter ::

Lion29 je izjavil:

Mr Hilter je izjavil:



a) sem lastnik trgovine s pregrešno dragimi proteini (cena visoka zaradi extra kvalitete).
b) lurkam po slotechu in zagledam da mi en odžira moj trdo pridelan zaslužek (garam ko crnac po 8 ur na dan, oziroma dela študent, jaz strokovno nadzorujem iz avta na lizing)
c) pri tebi naročim en kg praška in nato podam ovadbo zaradi neizdaje računa, opravljanja dela na črno...


Navajal sem kot primer. Pozabil, da mi ne berete misli.

Lion29 ::

;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

muc3k ::

Lion29 že kupiš kej maščobe? Sma se menla o burnerjih ampak tistega še ni :)

Lion29 ::

kupim? :d

jo prodajam :d

ja, jo kurim, ampak pocasi,z daj delam se na masi, nekje do srede marca oz. do konca marca... pol pa pocasi slatat na aerobno
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

muc3k ::

Jao, moje tipke :) Kuriš ja, na pa kupiš :D

Prodam jo tut je, če jo kdo kupi:D

Js sm letos zajebu, nism šou na maso, ker je draga težila glede prehrane. Tak, da sm šele zdej začeu počas it gor, da ne bo preveč špeha, -10kg sm od lanska mase. Sm začel uporablat whey+malto+creatin+glutamin kombinacijo. Gre lepo počas gor, nč kej velik špeha. Ampak je sladk ko k***a :D Grem maja šele na rezanje. Če boš ti kje prej zvohu kak burner, drugač pa bomo vidl kaj bo letos.

Afere so pokopale določene ljudi :)

Mr Hilter ::

Kaj pa CLA, Acetyl l-carnitine kaj žerete?

L carnitin vem da je fino deloval ko smo drvarili, stamina +10.
CLA je pa za probati. Sta teorija in praksa čist skregani.

Lion29 ::

ja, ti si lahko maja privoscis rezanje, jaz moram velik prej... pa zavedam se, da bo slo ob tem kar nekaj misicne mase po gobe... tako da sem zdaj kar priden :D
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

innerspace ::

Mene pa izrezovanje niti najmanj ne rajca, delam predvsem na masi in sklepam, da glede na precej zdravo prehrano, ne bom imel nekih tezav s kaksno odvecno blazinico.
Le kot detajl, nisem bilder, bolj rekreativec(ki konzumira sirotko).

Tudi vecina zensk, ki jih poznam, ima raje 'not perfect' shape.

Muc3k, imas zs.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

muc3k ::

Sej rezanje za večino nas, ki vsaj nismo profiji pomeni zgubit kak kg maščobe, ne definiranje v nulo. Je pa res kar praviš innerspace, sej kakim "pičkicam" je to všeč ampak ponavad so te lahke in padajo kot kegli.

Prave ženske pa tak vedo kej jim je ušeč:D

Drugače res za kogarkoli X3M-Shread zlo priporočam. Ampak tiste z geratininom, ki se ne dobijo v redni prodaji. (the nutrition) Voda teče v prvem tednu super iz telesa, ob kardio in dieti na zdrav način brez stradanja zgubiš 10kg. (pri nas večina tako dela) Ampak letos je bolše stanje kot lani, manj špeha, več mišič. Treba je sam redno hodit in zdravo jest pa je rezultat opazn. Da pa enkrat hodiš, potem en teden ne, potem enkrat in dva tedna ne, pa ni efekta.

Go hard or go home! 8-)

igor0203 ::

kbal, ko že omenjaš da bi se našel kdo ki bi probal zaj***t muc3k-a... Sej v bistvu bi lahko rekel, da dela neko vrsto groupbuy-a? Kolikor vem, ti niso prepovedani? In tudi, kot je že muc3k omenil, vsakemu vnaprej pove da ne gre za preprodajo in je cena taka kot je preračunana iz GBP->EUR + PTT. Še on je v minusu, ker se vozi okoli in svoj benz kuri.
Se pa strinjam da bi se verjetno našla kaka pi*da, ki bi ga prijavil. Takemu bi prinesel whey + kako lepo pest. :)

Mr Hilter ::

igor0203 je izjavil:

kbal, ko že omenjaš da bi se našel kdo ki bi probal zaj***t muc3k-a... Sej v bistvu bi lahko rekel, da dela neko vrsto groupbuy-a? Kolikor vem, ti niso prepovedani? In tudi, kot je že muc3k omenil, vsakemu vnaprej pove da ne gre za preprodajo in je cena taka kot je preračunana iz GBP->EUR + PTT. Še on je v minusu, ker se vozi okoli in svoj benz kuri.
Se pa strinjam da bi se verjetno našla kaka pi*da, ki bi ga prijavil. Takemu bi prinesel whey + kako lepo pest. :)


Meni in tebi je jasno, kako je po zakonu pa še ne vemo. Če so se pri meni zanimali za razlog nakupa večjega št. kantic...

Sploh pa če stalno nakazuješ nek denar mora verjetno tudi banka poseči vmes?

Ne poznam zakonov in si hitro lahko narediš medvedjo uslugo. Če že tista medsosedska pomoč ni legalna, zakaj potem ne bi še tu malce privili.

muc3k ::

Medsosedska ni legalna samo v primeru, da ima sosed registrirano dejavnost oz firmo in ponuja storitve. Le teh pa sosedu brez računa ne more, oz ne sme nuditi.

Tu je kr mal razlike v razumevanju :)

Sej bomo zadevo raziskal in objavl izsledke. Drugo sredo v marcu bo tudi to vprašanje razrešeno.

Je bla tut raziskava tržnega inšpektorja na prodajo kart za tekme/prireditve. V primeru, da je šlo za prodajo po višjih cenah, se je zadeva smatrala kot delo na črno, za to dejavnost so bile podane globe. V primeru, ko pa je šlo za prodajo po isti ali nižji ceni, pa do nepravilnosti ni prišlo. (tu je podoben primer-se ne služi na ta račun)

Javim izsledke, ko jih dobim :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: muc3k ()

gendale ::

>Drugače res za kogarkoli X3M-Shread zlo priporočam. Ampak tiste z geratininom, ki se ne dobijo v redni prodaji. (the nutrition) Voda teče v prvem tednu super iz telesa, ob kardio in dieti na zdrav način brez stradanja zgubiš 10kg.
http://www.ebay.co.uk/itm/10-Grams-DMAA...
tko bo cenej
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

muc3k ::

Si že poskusu tole zadevo? Če je varna?

igor0203 ::

Na sosednjem forumu sem prebral, da so stimulansi škodljivi za dvig NO. Torej to v praksi pomeni, da recimo HB slabo vpliva na dvig NO? Oz. kdaj bolje rečeno, kdaj bi bila uporaba HB najbolj efektivna?

Sem se pravkar pogovrjal z McAlexom - to velja predvsem za stimulanse na bazi geranamina in ostalih derivatov amfetaminov
To v veliko manjši meri velja za kofein ali sinefrin ter teobromin,teofilin in ostale ki so iz čaja,kakava in podobno.

gendale ::

muc3k je izjavil:

Si že poskusu tole zadevo? Če je varna?

definiraj varna
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

muc3k ::

Stranski učinki: nervoza, glavoboli, povečan srčni utrip-aritmija, bolečine v ledvicah, jetrih, driska :)

Slabi znaki....

igor0203 ::

Sej tud vitC te v preveliki dozi odpira ko veverco. :))

muc3k ::

Ja sej vem :) Ampak sej verjetno veš/te kaj mislim. Včasih se dozira ne vem 5 kapsul, pa že po 1 dobiš glavobol pa drisko pa ne vem kaj še vse.

Se mi še ni zgodil in se upam, da ne bo. Pazim kaj pojem :)

igor0203 ::

Vem vem, zato pa raje jemljem kvalitetne in preverjene zadeve. Sicer stane par € več, ampak si po eni strani vsaj miren, da veš kaj jemlješ. To tko prek eBaya kupovat...placebo ima velik efekt. :) Ne izključujem pa možnosti, da je pri preverjenih firmah enako.

_IKE_ ::

muc3k je izjavil:

Stranski učinki: nervoza, glavoboli, povečan srčni utrip-aritmija, bolečine v ledvicah, jetrih, driska :)

Slabi znaki....



Vsaj pri meni nič od tega,......edini efekt kot sem že omenil v drugi temi: zavira lakoto, in to ne v smislu da nisi lačen, ampak pri obroku ti da občutek da si prej sit.

Testirano da dan treninga z utežmi, pri cardio dnevih se s tem ni za igrati......je precej nevarna zadeva....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

igor0203 ::

Nevarna v kakšnem smislu?

MeGreat ::

Jaz sem tudi to že probal večkrat in pri meni lakote ne zavira.

Če jemlješ 1x tedensko te kar poživi, če pa vzameš dva dni en za drugim pa ni nobenega efekta.
Definitivno pa ni placebo.

Mr Hilter ::

MeGreat je izjavil:

Jaz sem tudi to že probal večkrat in pri meni lakote ne zavira.

Če jemlješ 1x tedensko te kar poživi, če pa vzameš dva dni en za drugim pa ni nobenega efekta.
Definitivno pa ni placebo.


+1

Edino po 10g taurina na dan je vsakič odvajalno 8-O

_IKE_ ::

igor0203 je izjavil:

Nevarna v kakšnem smislu?



Podoben princip delovanja kot efedrin .....povišan srčni utrip in pritisk .....torej ne ravno najbolj pametno za uporabo pri visokih kardio obremenitvah....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()

innerspace ::

_IKE_ je izjavil:

Podoben princip delovanja kot efedrin .....povišan srčni utrip in pritisk .....torej ne ravno najbolj pametno za uporabo pri visokih kardio obremenitvah....


Mislim, da je point efedrina in podobnih zadev, da sploh ni potreben nek jak napor za doseganje primernega pulza...
Poznam tipa, ki je izgubil 25kg masti na efedrinu, pretezno s sprehajanjem:)

Za resen cardio pa je overkill, lahko precej nevarna zadeva.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

muc3k ::

Evo, da se ponovno malo javim. V primeru, da bi kdo potreboval kakšno zadevo iz MP ali kakšne druge firme , se bo v kratkem naročilo. Določene cene so šle v UK sicer gor ampak bomo s količino dobili ugodnejše cene. Prednostno bomo naročevali whey z in brez okusa 5/2,5kg; izolat 4kg brez okusa, 2,5kg z okusom, glutamin, omega 3, maltodextrin in še par dodatkov...

Če kdo kaj potrebuje naj napiše na ZS.

LP

f1ghter4 ::

S prijatelji bomo naročili iz bulkpowders, naročili bi za več kot 250€, da bo poštnina zastonj. Zanima me, kak je na carini potem? Ti nabijejo kakšen davek? Ali obstaja možnost, da zaplenijo pošiljko ...? Prosim nekoga ki je že naročeval iz te strani, če lahko poda malo več informacij. Hvala

Tilen ::

Kakšna carina iz Anglije? Se hecate?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

f1ghter4 ::

nevem :) nimam še izkušenj z nakupi iz Anglije, zato pa sprašujem ;)

Okapi ::

Anglija je EU in ni nobenih carin. Edino je treba pazit, ker so nekatere angleške spletne štacune zvite in zaradi nižjih stroškov pošiljajo iz otoka Jersey ali Guernsey , ki pa nista v EU in potem plačaš 20% DDV.

O.

muc3k ::

Kaj pa boste naročeval iz BP? Na myprotein je ceneje in še količinsko se da zmenit...Cenovno se vsekakor splača bolj MP, pa še kvaliteta je preverjena. (smo dal zadevo testirat v Krko)

f1ghter4 ::

Naročili bomo verjetno večje količine izolata: Whey Protein Isolate 90% Instantised, ter ostale dodatke omega3,vlaknine,bcaa... Smo malo primerjali cene na BP in myprotein, nekako nas pride BP ceneje. MP sicer imajo popuste do 2 julija ne izolat kupiš 1, dobiš drugega pol ceneje, vendar samo na količino 1KG, tako da nas pride na BP še vseeno ceneje...

muc3k ::

Če rabiš izolat 90%, omega in bcaa jih ma kolega doma še 12kg viška, omega 250kom 6 viška, bcaa 2kg viška, pa še par zadev od našega zadnjega nakupa. Se da zmenit za razumne cene, sigurno ugodnješe. Mu leži doma trenutno :) Če te zanima mi javi...

muc3k ::

Buy 2 for ?33.99 each and save 3%
Buy 4 for ?32.99 each and save 6%
Buy 8 for ?31.99 each and save 9%

Tole je cena iz BP za 2,5kg . Če daš še par € zraven dobiš pr kolegu 4kg za to ceno :)

IcEk` ::

muc3k javi ce bos nabavljal septembra, za 8kg sem fiks! ..

c3p0 ::

muc3k je izjavil:

... (smo dal zadevo testirat v Krko)


Lahko kot zanimivost objaviš rezultate testov?

muc3k ::

Mal pozn odgovarjam na tole :)....Sago , če bi blo po moje bi takoj javno delil rezultate. Ker pa je zadeva "klubska" in kao ni namenjena javnosti mi je ne pustijo dat gor, ker lahka ma kolega probleme (niti kluba se ne sme izpostavljat, je pa iz okolice Ljubljane). Pršla je mal manj kot jurja, testiral pa so kvaliteto (% in izvor), prisotnost "nedovoljenih snovi" in še par testov, neko razkrajanje pa absorbcije, ne vem točno izrazov pa še neki.

Vem, da je mal smešno govorit kr tak ampak kdor me pozna, ve da sm fer in nimam ker od tega, da folk zavajam...Upam, pa da mi bo ratal dobit vsaj kopijo testa v pisni obliki in ga lahka osebno tut pokažem :)

muc3k ::

Aja pa še to...Če bo kdo rabu whey, kreatin, omega 3 in maltodextrin bomo ta vikend s kolegi naročil. Zadeve bojo po večini cenejše za (whey 2,5kg) za cca 5e in brez poštnine (dodatnih 6€ prihranka). Se bo pa naročilo whey 2,5 in 5kg okus: banana, čokolada, mint. Whey 5kg brez okusa, kreatin mono 1kg, glutamin 1kg, bcaa (brez okusa) 1kg (28€), omega 3 250kom, super omega 3 250 (cca 600kom za 18-20e), malta 5kg. Evo to je to...počas se začenjajo s5 treningi :)...

gendale ::

muc3k je izjavil:

Si že poskusu tole zadevo? Če je varna?

takrat je še nisem, umes sem pa jo kupil na ebayu in parkrat probal

kar se mene tiče ni nič blazno posebnega, po občutku je rahlo močnejša verzija kofeina

recimo da je kul če si zmatran pa vseeno hočeš izboljšat kak osebni rekord, ne povzroča pa nobene evforije, tko da če se kdo misli zadevat, je čisto bv

mogoče je v večjih dozah boljša, ampak jaz nisem šel nikoli nad 40mg na dan, pomoje je to še dost varna doza, če nimaš kakih težav s srcem/ožiljem (sem pa prebral na internetu zgodbico o modelu, ki je posnifal par 100mg + še ostale droge in doživel kap)

učinek na apetit pa je majhen in hitro mine

ko popusti si orenk utrujen, pulza/pritiska mi ni povečalo na neke nevarne številke (iz nekje 70 v mirovanju brez česar koli na 80 v mirovanju z 30mg gernamina + 200mg kofeina (ampak jaz imam visko toleranco za kofein)), tudi ne v kombinaciji s kardiom (pač nekje 10 udarcev več kot brez vsega)
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

gendale ::

aja, pa če koga zanima glede nakupa pri muc3ku

jaz sem enkrat pozimi pri njemu kupil whey, pa ni blo nobenega natega
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

muc3k ::

Evo, roba prispela, če bo kdo rabu mamo viška še whey 2,5kg in 5kg okus čokolada, 5kg brez okusa, 5kg malte, 1kg monohidrata, 1kg glutamina, omega 3 250kom, bcaa z okusom 540g, 5kg whey banana in še par zadev....

Če kdo rabi na ZS.

Lp

f1ghter4 ::

od 1 oktobra dalje bo v angliji dodaten 20% davek na športne dodatke, zato me zanima, če je kdo za skupno naročilo do nedelje?

MeGreat ::

Dodaten davek ali samo namesto 8.5 bo 20%?
Jaz sem svojo zalogo že naročil :)

_IKE_ ::

Labour's Shadow Economic Secretary to the Treasury, Catherine McKinnell, also strongly attacked the VAT change:
"no rationale has been offered for why a sports drink designed to provide and facilitate exercise and fitness should be targeted for VAT while drinks laden with refined sugars and fats are still exempt."



yeay....hamburgers and coke are way to go ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: _IKE_ ()
««
4 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KATERE PROTEINE (WHEY)

Oddelek: Loža
4818803 (7380) ramiz?!
»

Prehranska dopolnila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11925400 (21804) kakob
»

Proteini.si mnenje

Oddelek: Šport
2911857 (7422) Steinkauz
»

Skuta namesto proteinov

Oddelek: Šport
279006 (8062) Looooooka
»

MAMMUT proteini

Oddelek: Loža
318802 (8035) alexa-lol

Več podobnih tem