» »

Nakup Wheya iz tujine

Nakup Wheya iz tujine

Temo vidijo: vsi
««
5 / 12
»»

ss3388aa ::

Lep pozdrav! Ima kdo izkušnje z naročanjem iz bodybuilding.com? So kakšne težave glede carine? Je cena izdelka plus poštnina fiksna cena? Hvala za odgovore

MeGreat ::

Jaz sem že ene 4x naročil. Pazi le na to ker oni napišejo resnično vrednost blaga, tako da če bo nad 28usd ustavijo na carini.

Naročil sem pa vit a , rokavice, guggul extract - vse brez problema

Poštnina če naročiš malo izdelkov je zelo poceni, mislim da 5usd

ss3388aa ::

MeGreat je izjavil:

Jaz sem že ene 4x naročil. Pazi le na to ker oni napišejo resnično vrednost blaga, tako da če bo nad 28usd ustavijo na carini.

Naročil sem pa vit a , rokavice, guggul extract - vse brez problema

Poštnina če naročiš malo izdelkov je zelo poceni, mislim da 5usd

Kako to misliš ustavijo? Torej ne dobiš? Pošljejo nazaj? Komplikacije? Če torej hočem nekaj za 28€+4€ poštnine ne bo prišlo na vrata brez problemov? ;) hvala za odgovor

MeGreat ::

ustavijo+ plačaš carino in davek. Dobiš brez problema.. Nevem če se sploh vtikajo če je izdelek dovoljen v slo :). Meni se niso nikoli

ss3388aa ::

MeGreat je izjavil:

ustavijo+ plačaš carino in davek. Dobiš brez problema.. Nevem če se sploh vtikajo če je izdelek dovoljen v slo :). Meni se niso nikoli

aha. teb se potem to še nikoli ni zgodilo? in koliko naj bi stala carina in davek? ker pač js bi rad naročil nekaj za 28eu plus poštnina 4 eu je skup 32. In me zanima če je to to. Nočem da me pol infarkt s kakim velikim računom :)
No... hvala ti za odgovore pa oprosti ker toliko sprašujem :)

MeGreat ::

ne sam še nisem plačal carine. Je pa načeloma tako, za ene dodatke je 8.5% davek za ene je 20% + prištej carino če je (spet odvisno od izdelka). Več kot 30% dodatka sigurno ne bo + neki njihovi stroški ki so 4e

ss3388aa ::

MeGreat je izjavil:

ne sam še nisem plačal carine. Je pa načeloma tako, za ene dodatke je 8.5% davek za ene je 20% + prištej carino če je (spet odvisno od izdelka). Več kot 30% dodatka sigurno ne bo + neki njihovi stroški ki so 4e

se pravi, če je pod 28 usd potem ni teh problemov?

MeGreat ::

pod 22eur z poštnino

ss3388aa ::

MeGreat je izjavil:

pod 22eur z poštnino

res ti hvala za odgovore. Čeprav nujno rabim nekaj kar pride 32 eurov s poštnino vred. Tako da upam da ne bo komplikacij

MeGreat ::

Ni problema, mogoče en nasvet če maš šanso pojdi osebno na carinsko pošto, ker včasih so mal smotani če majo preveč časa in se vtikajo, tako ti morajo pa takoj dati paket ker pač čakaš :)

first_line ::

Jaz občasno dobim s carine tudi naj pošljem kakšen račun tudi za 'nelegalne' stvari v Sloveniji- melatonin, Liv52... pa mi še niso zasegli. Pa MDMA tudi niso pohapsali.
Sedaj ne vem ali ne vejo kaj je, ali so dejansko tako zdrave pameti da ne utrujajo?

_IKE_ ::

first_line je izjavil:

Jaz občasno dobim s carine tudi naj pošljem kakšen račun tudi za 'nelegalne' stvari v Sloveniji- melatonin, Liv52... pa mi še niso zasegli. Pa MDMA tudi niso pohapsali.
Sedaj ne vem ali ne vejo kaj je, ali so dejansko tako zdrave pameti da ne utrujajo?



Zelo dobro vedo, a se jim ne da, če gre za normalne količine ..beri: v skladu za navodili z uporabo zapisano na embalaži......

igor0203 ::

Nekje sem enkrat zasledil, da naj bi BB.com za EU pošiljali iz Nizozemske. Torej to ni res, dobiš direkt iz USA?

ss3388aa ::

Jaz samo upam da mi ne bodo delali kakih problemov, ker res nekaj nujno rabim in nikjer drugje ni za dobit. Nizozemska? Prvič slišim... sem mislil da ni podružnic BB.com v Evropi...

MeGreat ::

Ne, jaz sem vedno dobil direkt iz usa. Tudi traja kar lep čas, 20dni minimalno vedno

ss3388aa ::

MeGreat je izjavil:

Ne, jaz sem vedno dobil direkt iz usa. Tudi traja kar lep čas, 20dni minimalno vedno

Od 8 do 20 dni naj bi

MeGreat ::

Naj bi, pod 20 dnevi nisem nikoli dobil :)

TRIROG ::

btw bo kdo kaj whey naročal v kratkem iz tujine,da bi šli v group buy?

Šoja ::

Jaz sem dvakrat naročila iz Anglije fatburner s sestavinami, ki so pri nas prepovedane, pa nikoli ni bilo problema. Po moje na carini itak ne vejo, kaj je sploh dovoljeno (razen znanih zloglasnih substanc).
Whey in ostale dodatke pa naročam pri eni slovenski firmi - Gorilla Labs. Nimajo sicer ful izbire, je pa poceni, pa fajn sestava. Se mi še splača, ker sem iz Ljubljane, da gram kar sama iskat in ne plačujem poštnine, ki je pri nas nenormalno draga (vendar je to že druga tema ;( ).

MeGreat ::

Anglija je itak v eu in te pošiljke ne gredo čez carino.

Šoja ::

Ojoj, res je, sem butelj.

Samo še vedno pa mislim, da cariniki ne vedo točno, katere sestavine so pri nas dovoljene in katere ne. Razen, če ima človek res tako nesrečo, da pokličejo na pomoč kakšne stručkote.

Lion29 ::

brez skrbi, da imajo racunalnike in preverijo (če se jim da) ;)
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

MeGreat ::

Jaz mislim da je tako, če je stvar registrirana pri nas kot zdravilo jo bodo najbrž zaplenili

Večina zadev v fatburnerjih ipd pa itak ni registriranih kot zdravilo

Šoja ::

He he, ja, če se jim da.

ss3388aa ::

Kakšna možnost je, če naročim en stack z BB.com v vrednosti 150€, da naletim na kake težave? :)

MeGreat ::

Povej kaj boš naročil ane..

ss3388aa ::

Ah... sem si premislil... preveč eurčkov naenkrat za zapravit :)
Bom pa naročil Grenade Thermo Detonator, čeprav naj bi vseboval stvari, ki v Sloveniji niso dovoljene... s poštnino vred pride 32€. Če zasežejo na carini baje pošljejo nazaj in ti vrnejo denar minus poštnina... tako da tistih 4-5€ bi bil v minusu...

ss3388aa ::

Še eno vprašanje :) je kdo kupu kdaj kaj iz gorilla labs? kakšna kvaliteta je kaj to? ker cena je izredno privlačna :)

hvala za odgovor

Lion29 ::

cena cesa je izredno privlacna? :O:O:O
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

ss3388aa ::

32€ proteini. To ni privlačno??

Lion29 ::

ne, mucek zrihta za 30 (pripelje k tebi) 2,4kg, kvaltietne
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

bajsibajsi ::

Lion29 je izjavil:

ne, mucek zrihta za 30 (pripelje k tebi) 2,4kg, kvaltietne


Mucek je postal drazji v parih mesecih (sedaj 2.5kg Impact wheya 35 evrov, slabo leto nazaj True Whey 28 evrov). Pa je (vsaj za moje pojme) True whey precej boljsi. Dejansko ni vec nekega bistvenega profita, ce kupis od njega. Sploh od kar je myprotein znizal postnino za Slovenijo (zgolj 5 funtov, in to do 25 kg). Vzames malo vec enakih izdelkov na zalogo, ali se zmenis se s kolegom in si na enakem, ce ne se na boljsem. Sploh na dolgi rok, ko dobivas pike, popuste..itd.

Drugace pa.. praskov sploh ne potrebujemo. ;)

spenstar ::

V Britaniji so zvisali DDV na sportno prehrano iz nizkega na visji davek (razlike 13%), zato se tako pozna.
SPENSTAR--builder

MeGreat ::

poštnina je res postala poceni, tako da se res najbolj splača da sam naročaš..

bajsibajsi ::

spenstar je izjavil:

V Britaniji so zvisali DDV na sportno prehrano iz nizkega na visji davek (razlike 13%), zato se tako pozna.


To je bilo se pred visanjem DDV za futr...

Sam saj je ok, pac zeli povecati "dobicek" - njegova stvar. Zelel sem zgolj povedati, da sedaj ni neke bistvene financne razlike, ce kupis od njega. Sploh ce nisi zgolj priloznostni sportnik/fitneser in ves, da bos futr uporabljal se dolgo... ali gres v nakup s kolegom, vzames vec reci..itd. :)

rajc123 ::

Lep pozdarv zanima me kaksne imate kaj izkusnje z stranjo myprotein in bulkpowders od kateri imajo boljse Whey proteine ? in se nakaj ce uporabnik muc3k se vedno naroca za druge proteine oz jih prodaja te iz myprotein. hvala za odgovor in lp.

rajc123 ::

rajc123 je izjavil:

Lep pozdarv zanima me kaksne imate kaj izkusnje z stranjo myprotein in bulkpowders od kateri imajo boljse Whey proteine ? in se nakaj ce uporabnik muc3k se vedno naroca za druge proteine oz jih prodaja te iz myprotein. hvala za odgovor in lp.


kdorkoli kaksen odgovor ? ali ima kdo mogoce kaksen kontakt od uporabnika muc3k ?

krho ::

A je kaj narobe s zasebnimi sporočili?
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

rajc123 ::

sm mu pisu zs pa ni se odg.

MeGreat ::

jaz imam same pozitivne izkušnje..... naročam ponavadi 3x5kg unflavoured whey pa še na kakšen 10% popust počakam pa dobim whey za okoli 10€/kg.

Okus ni ravno najboljši ampak je kvaliteten whey in nimam nobenih težav z prebavo :).

rajc123 ::

ali bos v kratkem narocal kaj ? aja pa se ali ima kdo kaksen drug kontakt od uporabnika muc3k razen zs ker ne odgovarja

innerspace ::

rajc123 je izjavil:

..ali ima kdo kaksen drug kontakt od uporabnika muc3k razen zs ker ne odgovarja


Imam, pa ne dam:) Muc3ka ni vec na forumu, dvomim, da ti bo odgovoril. You're late.

Narocis lahko komot sam.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

rajc123 ::

zakaj pa ne das ? sam neznam oz nikoli nisem nic narocal in pa nobeden v druzini nima paypal, mastercard ali visa kartice.

innerspace ::

rajc123 je izjavil:

zakaj pa ne das ?


Brez njegovega dovoljenja ne bo slo. Upam, da razumes.


Myprotein.com® accept most major credit and debit cardsand PayPal when ordering online.

We like to give you plenty of payment options, so you can use any of the cards listed below:-

1.Visa
2.Maestro
3.Mastercard
4.Visa Delta
5.Visa Electron
6.Solo
7.Visa Debit
8.Switch


Ce ne pa kupi v trgovini slovensko blagovno znamko.
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

rajc123 ::

aha ali uporabnik muc3k sploh se naroca oz. prodaja whey ? ce ga bi ga lahko vprasal ce mi lahko das njegov kontakt ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rajc123 ()

MeGreat ::

Pa saj sploh ni ceneje če naročiš od njega, raje potem kupi v slo..

Šoja ::

ss3388aa je izjavil:

Še eno vprašanje :) je kdo kupu kdaj kaj iz gorilla labs? kakšna kvaliteta je kaj to? ker cena je izredno privlačna :)

hvala za odgovor


Jaz redno kupujem pri njih (whey, vitamine, kazein) in sem izredno zadovoljna. Opažam tudi ljudi okrog sebe, da vedno več kupujejo pri gorilla labs in še nisem slišala pritožb.

innerspace ::

Danes narocam paket pri MP, zanima me kako poteka uporaba kode za popust....ali gre za popust na nakup ali na izdelek?

Thnx
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

innerspace ::

innerspace je izjavil:

Danes narocam paket pri MP, zanima me kako poteka uporaba kode za popust....ali gre za popust na nakup ali na izdelek?

Thnx


Nevermind... nasel, uporabil, narocil in prisparal 20%.

Sweet!
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

MeGreat ::

katera pa je zadnja koda za 20% popust?
««
5 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KATERE PROTEINE (WHEY)

Oddelek: Loža
4818893 (7470) ramiz?!
»

Prehranska dopolnila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11925727 (22131) kakob
»

Proteini.si mnenje

Oddelek: Šport
2911947 (7512) Steinkauz
»

Skuta namesto proteinov

Oddelek: Šport
279070 (8126) Looooooka
»

MAMMUT proteini

Oddelek: Loža
318859 (8092) alexa-lol

Več podobnih tem