» »

Win 7 theme error

Win 7 theme error

inbox ::

Ko sem danes prižgal rač. se mi je pojavila win classic tema in je ne morem spremenit nazaj. Win7 oz. aero themes so zaklenjene in nobene ne morem izbrat. Win je originalen. Kaj bi blo lahko narobe?

Lp i.

inbox ::

e: zrihtano.

bluefish ::

Fino, vendar to nič ne pomaga nekomu, ki bo morda imel podoben problem.

Cold1 ::

Tole lahko vsakdo uredi sam, tako da v meni "Start" vtipka "pomoč", na seznamu rezultatov klikne na "Iskanje in odpravljanje težav" (odprl se bo oddelek nadzorne plošče poimenovan "Odpravljanje težav"),nato pa v odseku "Videz in prilagajanje" klikne na "Prikažite namizne učinke Aero"; odprl se bo čarovnik "Aero", ki bo samodejno (ko kliknete "Naprej" ;)) razrešil težave.

Zgodovina sprememb…

  • vrnil v prejšnje stanje: bluefish ()

inbox ::

Žal pri meni ni bilo tako. Sem reševal preko tega čarovnika - neuspešno. Resetiral WDM - neuspešno. Po nekaj poznejših zagonih računalnika mi je začelo delat normalno.

Cold1 ::

Predvidoma hočeš reči, da si zaustavil in ponovno zagnal storitev DWM - "Desktop Window Manager Session Manager" (ki omogoča sestavljeno namizje Aero); poskusil bi lahko tudi s storitvijo "Themes", le ta omogoča izris namiznih slogov.

inbox ::

Ni šlo niti s Themes niti s ponovnim zagonom DWM. Pač mi je čez dan začelo samo delat, brez da bi karkoli spremenil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GPU Usage 95% v idlu

Oddelek: Strojna oprema
363977 (2840) BorutK-73
»

SiOL TV na PC - Windows 7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5224347 (8506) slitkx
»

Ozadje map v windowsih.

Oddelek: Pomoč in nasveti
101382 (1187) ST-777
»

Izšel je Windows 8 Release Preview (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
18651004 (41795) kitara8
»

Windows Vista - konfiguracija

Oddelek: Operacijski sistemi
352598 (1853) krneki0001

Več podobnih tem