» »

Lj-kabel

Lj-kabel

rap3r ::

Zanima me tisti ki ste uporabniki oz naročniki pr lj-kabel za kabeljski internet kolk ste kej zadovoljni? Kok vam hitr vleče z 512Mbit paketom in 128Mbit paketom. Sam bi uzel 128Mbit paket ki me kot študenta pride 3100 na mesec uzel bi pa tega ker mi hitrost nepomenita tolk kukr da sm skoz povezan nemislm kkšnga wareza dol vlečt! Zato se mi zdi nesmiselno plačevat za hitrej internet. Prosim da napišete vaša mnenja in izkušnje s tem operaterjem.
Hvala:D
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

l-note ::

To to mislš 512Kbit pa 128Kbit NE pa Mbit??

rap3r ::

Ja zajebu sm!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

AlienGT ::

Ker tudi sam ne rabim astronomsko hitre povezave, sem vzel Arnes 128Kbit. Sej vem da so tile ADSL-i zdaj že pasje hitri, sam men ta paket čist ustreza.

V treh mesecih kokr ga imam, lavfa skoz BP brez izpadov. Mislim da so v tem času samo en dan nekaj štimal pa še to je bilo le kakšno urco ali dve. Glede LJ-Kabla torej nimam nobenih pripomb. Ko enkrat zrihtaš vse papirje, pa ti naredijo priklop v cca 15 dneh.

rap3r ::

Aha se prav AlienGT da si zadovoln sam še to me zanima kolk ti realno vleče največ? Ti vleče tistih 14Kb?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

AlienGT ::

...Ti vleče tistih 14Kb?

Ja, pa še mal več, tam nekje do 16 in 17 Kb. Je pa seveda zelo važno od kje pobiraš, ker so te številke lahko zelo različne.

Se pa tudi počasi daleč pride, če je treba.
LoL

rap3r ::

To je res če bom kej rabu bo pač mal čakal sam važn da bo tok vlekl! Hvala za info se bom najbrž kr za to odloču
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL in prazniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
856652 (4056) CaqKa
»

ADSL UPload / Download TEžave !

Oddelek: Omrežja in internet
261948 (1588) EjTi
»

Kaj SiOL deklerira za pravo hitrost interneta?

Oddelek: Omrežja in internet
171748 (1478) jRk0
»

ADSL iz 512/128 na 1024/128 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
60735365 (18447) RedOS
»

Za vse ADSLejevce

Oddelek: Omrežja in internet
482886 (1536) BC3

Več podobnih tem