» »

Siddharta, Stožice 2011

Siddharta, Stožice 2011

«
1
2

Siddh ::

Torej jutri zvečer je koncert Siddharte.
Se ga bo kdo od slo-techarjev udeležil in kakšna so vaša pričakovanja.

Jas se ga bom udeležil s sošolci in moram rečt, da imamo vsi skupaj visoka pričakovanja.
Edino mene skrbijo pesmi iz novega albume, resnično upam na bolj surovo izvedbo, ker večina teh novih muzik bolj spominjajo na neko osnovo ne pa na dejansko končno delo.


bozicek ::

Mamu jim je**m...pa ravno danes.
Moja gre in ker jo moram po koncertu iti iskat, to pomeni da ne morem na eno festico, kar pomeni nic pircka in celodnevnega druzenja
/smrc
Darila letos samo za poredne

blackbfm ::

Naj si pač zrihta en drug prevoz? :P

Bias ::

@bozicek ne bot skrt, pa plači tist taxi, pa se ga lepo nameč dons ;)

Aramis ::

Itak gremo počasi za lj :) kar nekaj vožnje pred nami :D

, hud komad,

Gregor P ::

A oni še obstajajo?!?8-O
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Bolf3nk ::

a veš da obstajajo, a si mel lepotno zimsko spanje:))

Gregor P ::

Meni se bolj zdi, da so ga imeli oni:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

krho ::

Mhm. Se vidimo zvečer, pa na palerine ne pozabit :)
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

jkosen ::

Palerine so za pusije... Jst upam, na nekaj podobnega kot za Bežigradom 2003.
Rock N Roll

D-PaX ::

Meni osebno je Siddharta že zlajnana.
Spremljal pa sem jih od začetka, ko so začeli v telovadnici trenirat.
Stari songi me več ne zanimajo.
Paxy

black ice ::

D-PaX je izjavil:

Meni osebno je Siddharta že zlajnana.
Spremljal pa sem jih od začetka, ko so začeli v telovadnici trenirat.
Stari songi me več ne zanimajo.

Se strinjam. Koliko že stanejo karte? Že večkrat sem vprašal pa vedno pozabim.

RockyS ::

39,90 najcenejša 8-O

Fave ::

29,00 Eur.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

Nikec3 ::

Moram reči, da me je kar malo sram, da me danes ne bo na stadionu. Sem velik fan Siddharte predvsem prvega albuma in Sage, ampak v od vseh sošolcev in sosošolcev v neki mariborski gimanziji, nisem našel niti enega, ki bi šel z mano. Bom pa vsekakor kupil album in DVD. Drugače pa se strinjam, da album tudi zveni malo preveč enostavno, mogoče celo komercialno.

Karte pa cenejše ne morejo bit, ker je stadion povezan z tako velikanskimi stroški, da Siddharta kaj veliko od tega nebo imela.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

blackbfm ::

itak, zastonj igrajo:))

Nikec3 ::

Če bo ljudi 15.000 in recimo, da z eno karto zaslužijo 35 €, je to 525.000€. Najem stadiona stane 150.000€, poleg tega imajo najete še plesalce, plačati je potrebno nekaj 100 osebja, varnost, ozvočenje bo eno izmed najboljših (uporabljala jih je že Metallica), na stadionu bo 30 HD kamer, pa še snemalno opremo potrebujejo vrhunsko, ker bojo snemali album. Zraven tega ves denar od vstopnic zagotovo ne dobijo oni, članov Siddharte je pa 5. Sedaj si pa izračunajte koliko bo posamezen član zaslužil.

PaX_MaN ::

Sedaj si pa izračunajte koliko bo posamezen član zaslužil.

(Prihodki - Stroški)/5

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PaX_MaN ()

blackbfm ::

Ja Nikec3, NAJPREJ bodo vsi poplačani, kar pa bo ostalo pa si bodo člani razdelili (če bo sploh kaj) :))

krho ::

Koncert je bil super.
Janko naj pa najprej OZNAČI! in do konca zgradi parkirišča potem pa pošlje kasirat svoje rdeče voluharje. ;((
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

harvey ::

Razen neposredno pred odrom na stadionu ni bilo gneče. (Foto: Miro Majcen)



Zdej se bo pa potrebno zmenit ali je tole 30.000 ali ni.

Siddharta podrla rekord: Napolnili so Stožice, koncert si je ogledalo 30 tisoč ljudi

Vir: Dnevnik.si
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

LuGi ::

Delo
Siddharta izpolnjuje obljube. Spektakel je podprt tako zvočno kot tehnično, ogledalo pa si ga je okoli deset tisoč ljudi.


Ampak vseeno ne pride blizu letu 2003



Smeh

Publika ni dihala z bandom

Fantom sicer ne gre veliko očitati, saj so se po svojih najboljših močeh trudili na noge spraviti publiko, kljub temu pa je bila to v večini primerov misija nemogoče. Zdelo se je namreč kot da obiskovalci sploh ne vedo, kje so. Z izjemo »fan pita« je bilo namreč povečini videti ljudi, ki so mirno sedeli (na zelenici tudi ležali), ali se sprehajali, nekateri pa so si krajšali čas tudi s podajanjem modrih v temi se svetlečih promocijskih tulcev.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

krho ::

Stadion je bil napol prazen, tako, da po moji oceni okoli 10k ali kaj čez, 30k zagotovo ne.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

BALAST ::

Siddharta ima samo 5 komadov originalnih ostalo je vse neki plagiat.
Verjetno bo spet preteklo osem- deset let preden si bodo upali doma pripravi naslednji celovit koncert.

smash ::

a da je blo tako slabo - zanimivo

Bias ::

@Balast, kateri so originalni in kateri plagiat, in prosim vzami si čas in daj še link do originala, to bi pa rad videl.

Pa ne da ti ne verjamem, mij vseen, sam nisem slišal za to in bi bila zanimiva debata/vidt tole.

RockyS ::

Čeprav je stožiški stadion večji od bežigrajskega, pa je bilo tokrat na voljo dobrih 23.000 vstopnic. Koncert je sicer obiskalo občutno manj ljudi, toda tiste, ki so prišli, je Siddharta navdušila


Je to prav napisano? Glede nato, da zgoraj govorijo o številki 30k.

dronyx ::

blackbfm je izjavil:

Ja Nikec3, NAJPREJ bodo vsi poplačani, kar pa bo ostalo pa si bodo člani razdelili (če bo sploh kaj) :))

Pri 10.000 obiskovalcih si ne bodo člani nič delili, ampak bo moral nekdo pokrivati izgubo. Siddharta je danes tudi daleč od popularnosti, ki so jo imeli takrat, ko je bil koncert za Bežigradom.

Kar se tiče stroškov pa samo tole (citat iz Dela):
Delali so pod mentorstvom producenta Rossa Robinsona, ki je na Stožicah tudi snemal njihov novi album. Ta bo skupaj z devedejem, na katerem bodo posnetki s koncerta, izšel jeseni. Za avdioposnetke je poskrbelo ameriško podjetje Springboard Productions, dogajanje pa so snemali s kar dvajsetimi kamerami

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Nemixxx ::

Sledeč po komentarjih vidim,da ni blo nevem kaj :S Sm mislu da bojo "zažgal" k se je tak govoril
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Blinder ::

eh siddharta so sam za punce ki palijo na slavne pevce in na njihove izjave "a sexate kej? poletje je čas za sex"
kire bedne
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

dronyx ::

Off the record admini: Mene zelo moti, ko se teme premikajo po forumu sem ter tja, ker potem ne veš, kam je nekaj izginilo, ko pogledaš čez nekaj časa pogledat. Pa še razumem, če se premakne zadeva, ko jo nekdo narobe odpre na novo, ne pa po parih dneh.

Nikec3 ::

@onyx, saj sem rekel, da Siddharta s tem koncertom ne bo nič zaslužila, prej bodo odplačevali dolgove.

Fave ::

Enim se očitno sanja, kako se tej reči streže.

Siddharta dobi fiksen znesek, pa če je prodana ena ali 30k kart. Nima to nobene veze.
My mind's a hyper tool that fixes everything.

Siddh ::

siddharta dobi fiksen znesek zato ker oni niso organizatorji
organizator je finis mundi d.o.o.

drugače pa z prijatelji smo bili na tribunah in smo noreli
okrog nas je bilo zelo dobro vzdušje, smo imeli tako srečo da so okrog nas več ali manj vsi peli in stali razen nekaj izjem
res pa je da se je ob novih komadih vzdušje kar malo zadušilo, škoda za to

ampak na stare komade npr. od višine se zvrti pa je norel cel štadion


dronyx ::

Dokler ne vidiš pogodbe po moje ne moreš vedeti, kdo dobi kaj. Mislim da imajo tudi nekaterih igralci pogodbe tako napisane, da dobijo nek fiksen znesek, pa še procente od zaslužka.

Nikec3 ::

dronyx je izjavil:

Dokler ne vidiš pogodbe po moje ne moreš vedeti, kdo dobi kaj. Mislim da imajo tudi nekaterih igralci pogodbe tako napisane, da dobijo nek fiksen znesek, pa še procente od zaslužka.


Ja, ampak na koncu bo nekdo finančno vsekakor naj...

M-XXXX ::

dronyx je izjavil:

Dokler ne vidiš pogodbe po moje ne moreš vedeti, kdo dobi kaj. Mislim da imajo tudi nekaterih igralci pogodbe tako napisane, da dobijo nek fiksen znesek, pa še procente od zaslužka.

a-a večina skupin ima kar fiksen znesek...

jkosen ::

Ni blo tolk švoh. Ampak 2003 pa niso mogli ponovit. No fajn, pa da je bil spet en malo daljši koncert.
Rock N Roll

galu ::

Meh, sem bil že na Siddharti... Sicer ne v LJ, ampak v nekem manjšem mestu. Lahko rečem da so jih Laibach kr krepko preglasili in prekosili.. (oni so bli pri nas par dni prej):D

Še vedno pa še čakam na kak real metal band v SLO (Maidne:'()..
Tako to gre.

black ice ::

galu je izjavil:


Še vedno pa še čakam na kak real metal band v SLO (Maidne:'()..

So bili kakšne 4 leta nazaj.

AmokRun ::

Saj Maidni so bili par let nazaj na Bežigrajski podrtiji. Folka je bilo pa malo več kot včeraj na Siddharti.

maretrix ::

A to je glasbena skupina ali pevka?

kmetek ::

previsoke cene kart.

Siddh ::

cene so bile res malo visoke, glede na to da še je to vedno slovenski band, ki v zadnjem času niso ravno izstopali(vsaj pod nek nivo se niso spustili, še vedno je vsaj malo kvalitete v muziki)

ampak vseeno je bil velik dogodek in precej ljudi (vsaj na tej tribuni kjer sem bil jas) je neizmerno uživalo


šernk ::

maretrix je izjavil:

A to je glasbena skupina ali pevka?


sam bi pomislil, kaj govoriš. namreč ravno siddhartha je ponesla v SLO rock v popolnoma druge čase. nato so opogumljeno prikorakali zadaj še ostali.

še vedno se spominjam, ko jih v njihovih začetkih ni poslušal skoraj nihče, danes so pa vsi okoli mene bolj ali manj rockerji, z določenim spoštovanjem do siddharthe.

in dobite mi slovensko skupino, ki bo privabila 10k ljudi po ceni 30€. svetovno uveljavljenih skupin je zelo malo.

in ja... cena vstopnice za današnji čas je bila mnogo mnogo preveč, tako da se ogromno ljudi ni niti pogovarjalo o koncertu. sam ne poznam nikogar, ki bi sploh omenil možnost koncerta, pa smo pred slabim letom dni vsi bili pod odrom na njihovem koncertu. 30+€ je pač preveč, v času ko vsi gledamo kaj kupujemo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

PacificBlue ::

Za Brežigadom leta 2003 ni bilo 30000 ljudi, bilo pa jih je okoli 25000.

Ampakj vseen impresivna stevilka za slovenske razmere, tud 10.000 je velik.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

Siddh ::



nekdo je že naložil videe na youtube :)


maretrix ::

A cool. Skupina z moškim vokalom. V Kanadi imamo tudi kar precej dobrih rock skupin. Ampak tole se mi ne sliši kot rock. Bolj kakšen pop.

Siddh ::

vbistvu so rock pop

tomi je izjavil, da vbistvu mešajo pop z rockom


maretrix ::

Aha. Bom mal počekirala po netu. V bistvu od slovenskih poznam samo Miladojko, Laibach pa Buldozer. Aja pa Avsenik, sam to moj dedek posluša ;)
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siddharta - VI

Oddelek: Sedem umetnosti
206828 (6428) Nikec3
»

Siddharta (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
946801 (4894) JXS
»

še malo o slovenski glasbi

Oddelek: Sedem umetnosti
343255 (2667) mile
»

Vtisi po Siddhartinem koncertu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
796544 (4525) zile
»

Recenzija novega Siddhartine albuma Rh- (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
637134 (5743) Tic

Več podobnih tem