» »

kater CRT monitor nabavit, ali celo LCD?

kater CRT monitor nabavit, ali celo LCD?

1
2
»

malinavc ::

lol....bo že menju za samsunga
...odvisno s katere perspektive gledamo...

MViper ::

am niti ne, sploh nism mel to v mislih, v mislih sem imel samo to, ce ima tudi samsung podobno foro..

maximus: ce mi das mail ti lah fotke posljem..
..: WilliamsF1 Team & Liverpool FC :..

MViper ::

Maximus: sorry clovek, spet te morim :)

Lej una iiyama je na servisu, naj bi imela napako ..

oz jaz sem jim povedal, da to ni to in sedaj testirajo..

Zanima pa me, ce je normalno pr LCDjih da je spodnji del slike svetlejsi? Ker recimo poskusu sm vse mozne kote pa zmer je bil spodnji del od polovice dol ful svetlejsi.. ce sem dal temno modro ozadje recimo je tako zgledalo kot da je senceno, isto velja za bilo kaksne temne barve. Ce je bilo crno ozadje se niti ni opazilo, na barvastih pa ful. Tako da je u bistvu nemogoce delat, ce se kej igras z paint shop projem. Oz ne vids razlike med sencenim in nesencenim.. Vse je senceno. Zdej a je to napaka, al je to res pac tak monitor?

Sicer na kaksni graficni podlagi se tega ne opaz, al pa ce igras kaksn spil, ce imas pa enobarvno temno ozadje je pa ful temno. Ce pa recimo stoje pogledas [glede na besede brata, kolegov] je svetloba se malo visja, oz je nekje 70-80% ekrana svetlejs..

Pa tud recimo v windowsih je spodnja opravilna vrstica svetlo siva, zgornja temno siva..

A so dejansko mozna taka odstopanja na monitorju in je to pac tak monitor ali je to res tovarniska napaka? Ti si delal z njem, lepo bi te prosu, ce poves, kako je z temnimi barvami..

Na servisu se niso nic rekel, ker sem jim sele v petek okol 17:00 dobavil ..
..: WilliamsF1 Team & Liverpool FC :..

malinavc ::

fino te je tale maximus nategnu...hehe...


...odvisno s katere perspektive gledamo...

grmek ::

Mviper: si morda dobil Iiyamo iz servisa? Ali pa ce si vsaj zvedel kaj je novega okoli tega?

lp

MViper ::

grmek: ne se, tud nobenga obvestila nism dobu se. Sem pa govoril z veliko lastniki LCDjev in vsi so mi trdili da ni normalno to. Da mora biti slika enakomerna in pika. Slika je drugac, ce gledas stoje ali od strani, vendar venomer enakomerna ne pa pol svetla, pol temnejsa.
..: WilliamsF1 Team & Liverpool FC :..

Maximus ::

Ziu!

Soru MViper, ker se nism prej oglasu, nism nc srfu po netu (ni blo cajta).

Glede na to, da imas neenakomerno osvetljen zaslon, pol je verjetn neki narobe. Ker jz sm kr neki IIyam pretesteru (isti model) pa so ble vse enakomerno osvetljena.

Glede tiste pike, pa je cit mozn, da se je mal stegnla. Sam ce je z zaslonom neki narobe, povej naj ti ga kr zamenjajo.

Tisti zgoraj, ki je napisu, da sm te nategnu, mu je zgleda mal dolgcajt, pa neumnosti kvasi.

LP!

P.S. Povej mi mail, pa ti bom se bova se tko zmenla.

MViper ::

Maximus: mzupan@guest.arnes.si

ti bom slikco poslal k sm v PSP u bistvu narisal, kaksen imam dejanski pogled na sliko.

Kar se svetovanja tice. Ne sekiri se zarad unga modela, ti vem da si mi dober svetoval. danke :D
..: WilliamsF1 Team & Liverpool FC :..
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igranje na najvišji ločljivosti

Oddelek: Novice / Grafične kartice
454408 (3198) Suli
»

zakaj je LCD bolj zdrav (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
557120 (5804) trs
»

Nakup monitorja CRT ali LCD- svetujte

Oddelek: Kaj kupiti
332003 (1488) matej123
»

Kateri 19 inčni LCD monitor kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
91339 (1109) Lion25
»

LCD monitorji

Oddelek: Zvok in slika
161287 (1064) tha_man

Več podobnih tem