» »

FAR CRY 3

FAR CRY 3

Nemixxx ::

Pa prostega še mam čez 400gb. Problem je nekje drugje
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

denabiker ::

o FAK kakšen konec :)

drugače pa ful dobra igra za moj okus.

DarkSite ::

Imam težavo pri igri.

In sicer, ko pridem do menija premikam miško zelo počasi oz. če naredim na hitrco krog z miško potem mi miška sledi par sekund. Da ne omenjam, kaj se zgodi, ko vstopim v igro, kjer je totalen lag.

Kaj bi to bilo?

Imam pa win8, AMD Radeon HD 6450; driverji so "driver date: 3.10.2012", "Version: 8.982.10.8000"

lp

amacar ::

Grafična je zanič, probaj zmanjšati vse na low.

CarRino ::

Problem imam s crashom v misijo Doppelganger, ko ubijem rekruta fašem black screen; že že 100x šel skozi (spreminjal nastavitve, update,...) vedno crash na istem mestu!
A lahko kdo prosim pošlje save game za naslednjo misijo, mislim da je misija 14 saving Oliver! THX
email: bostjan.rant@siol.net

DarkSite ::

amacar je izjavil:

Grafična je zanič, probaj zmanjšati vse na low.


Ne vem, zakaj bi grafična bila zanič?
Ostale igre mi delujejo normalno.
Kolegi, ki imajo še slabše kartice jim FC3 dela normalno.

Kot rečeno, meni že v meniju(start new game, nastavitve, exit, itd), ko pridem v špil laga. Par sekundni zamik, ko povlečem miško čez ekran.

Oktan ::

imaš v-sync off?

DarkSite ::

Oktan je izjavil:

imaš v-sync off?


ja, imam to na off

kot rečeno meni že v meniju laga

Bolf3nk ::

popravke za igro maš naložene

amacar ::

@DarkSite, grafična je pač pod nivojem minimalnih zahtev, zato se sam ne bi čudil lagu...

Izi ::

DarkSite je izjavil:

Ne vem, zakaj bi grafična bila zanič?

Saj ni zanič, je pa preslabotna za poganjanje najbolj zahtevnih iger in Far Cry 3 sodi med bolj zahtevne igre.
Da te razsvetlim, Radeon HD6450 se po hitrosti komajda kosa z najnovejšo Intelovo integrirano grafiko. Ta pa veš, da nikoli ni bila primerna za igranje iger.

Integrirani Intel HD 3000, ki je v i5 procesorjih (na primer i5 2500) je samo za kakšnih 5% počasnejši od Radeona HD6450.
Integrirani Intel HD 4000, ki je v najnovejših i5 procesorjih (na primer i5 3570) pa je že konkretno hitrejši od tvojega HD6450 za kar okoli 20%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

krispe ::

Samo to, da ti že v meniju šteka je pa čudno. Na win7 si probal?
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

Nemixxx ::

Nič ni čudno to če že v menuju šteka to pomen ,da je res preslaba grafična.
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

DarkSite ::

Izi je izjavil:

DarkSite je izjavil:

Ne vem, zakaj bi grafična bila zanič?

Saj ni zanič, je pa preslabotna za poganjanje najbolj zahtevnih iger in Far Cry 3 sodi med bolj zahtevne igre.
Da te razsvetlim, Radeon HD6450 se po hitrosti komajda kosa z najnovejšo Intelovo integrirano grafiko. Ta pa veš, da nikoli ni bila primerna za igranje iger.

Integrirani Intel HD 3000, ki je v i5 procesorjih (na primer i5 2500) je samo za kakšnih 5% počasnejši od Radeona HD6450.
Integrirani Intel HD 4000, ki je v najnovejših i5 procesorjih (na primer i5 3570) pa je že konkretno hitrejši od tvojega HD6450 za kar okoli 20%.


Kolega ma kartico radeon HD 4600 pa mu dela normalno.

Sem mislil, da je radeon HD 6450(moja kartica) boljša od njegove radeon HD 4600?

hmm

amacar ::

HD4600 je le skupina, tako da ima ali 4650 ali 4670, v vsakem primeru so obe boljše od tvoje. Sem pa ti že na začetku povedal, da je ta grafična zanič in ni za novejše igre niti na low, kaj šele kaj več.

Izi ::

Ja, prva številka je generacija, druga številka pa pomeni moč kartice in ta je najpomembnejša, zadnji 2 številki pa skupaj pomenita koliko je kartica navita oziroma kako kvalitetne čipe ima.

Pri Radeonih mora biti druga številka višja kot 6, če hočeš uspešno poganjati nove igre. 6 je za manj zahtevne igre, 7 za povprečne, 8 za najbolj zahtevne igre, 9 pa je namenjena za največje igričarske fanatike.
Tvoja druga številka pa je 4, kar pomeni, da kartica ni namenjena za igre ampak bolj kot ne samo za multimedijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

BaToCarx ::

Nabirate kaj relikvije , pa pisma padlih vojakov?

yayo ::

Igram FC3 prvič (in verjetno zadnjič), na Veteran, trenutno sem na sedemnajsti nalogi (Down in the Docks). Po 24 urah igranja sem pobral vse relikvije, vsa pisma, splezal na vse oddajnike in osvobodil vse baze na severnem otoku. Pa vse ruzake, denarnice itd. imam na max. Zanimivo, da čeprav sovražim (oziroma nikoli ne igram) dirkalne igre sem v FC3 uspešno končal prav vse minidirke, očitno so zelo lahke. In še sam ne morem verjet, da se ne dolgočasim, ker mi ponavadi open world igre kjer se stvari ponavljajo prej ali slej začnejo presedat, vsaj Bethesdine igre.

BaToCarx ::

In kako se ti zdi zgodba opisana v pismih?

m0f0x ::

BaToCarx je izjavil:

In kako se ti zdi zgodba opisana v pismih?


Kaj v pismih je celo zgodba? To pa se mi res ne bi dalo brati :)

todman74 ::

yayo je izjavil:

Igram FC3 prvič (in verjetno zadnjič), na Veteran, trenutno sem na sedemnajsti nalogi (Down in the Docks). Po 24 urah igranja sem pobral vse relikvije, vsa pisma, splezal na vse oddajnike in osvobodil vse baze na severnem otoku. Pa vse ruzake, denarnice itd. imam na max. Zanimivo, da čeprav sovražim (oziroma nikoli ne igram) dirkalne igre sem v FC3 uspešno končal prav vse minidirke, očitno so zelo lahke. In še sam ne morem verjet, da se ne dolgočasim, ker mi ponavadi open world igre kjer se stvari ponavljajo prej ali slej začnejo presedat, vsaj Bethesdine igre.


Presenetljivo, kako imava različen okus.....men pa igra nikakor ne sede, matram se sicer z njo že okol 50 ur, bolj kot ne samo za to, ker je zima in imam malo več prostega časa, kot ponavadi. Če bi bil kakšen "pameten" RPG zunaj, bi že davno tole nehal špilat.

Ko si že omenil Bethesdine igre....Skyrim sem špilal okol 400 ur, oba Fallouta pa verjetno še več.

yayo ::

BaToCarx je izjavil:

In kako se ti zdi zgodba opisana v pismih?

Zgodba je za zdaj še nepopolna ampak se mi zdi, da intuiram kako se bo razvila, mislim, da imam nekje polovico pisem.

yayo ::

todman74 je izjavil:



Presenetljivo, kako imava različen okus.....men pa igra nikakor ne sede, matram se sicer z njo že okol 50 ur, bolj kot ne samo za to, ker je zima in imam malo več prostega časa, kot ponavadi. Če bi bil kakšen "pameten" RPG zunaj, bi že davno tole nehal špilat.

Ko si že omenil Bethesdine igre....Skyrim sem špilal okol 400 ur, oba Fallouta pa verjetno še več.


Skyrim sem igral tam nekje sto ur, verjetno sem naredil napako, da nisem delal story queste ampak sem preveč pohajal naokoli, ker preiskati jamo za jamo in dungeon za dungeonom brez neke zgodbe oziroma konteksta mi je na koncu postalo ekstremno enolično. Podobno je bilo z New Vegasom. Mene nekako pri igrah privlači tisto čemur po angleško pravijo "immersion", to da padeš not, da se počutiš kot v filmu ali v romanu, da se navežeš na zgodbo in like s katerimi imaš opravka. Bethesdine zgodbe so za moj okus preohlapne, liki so kot nekakšne kartonske kulise, ki so tam zato, da ti dajo queste. Nobenega življenja ni v njih. Ok, saj ga ni niti v FC3, po možnosti še veliko manj, ampak FC3 je streljačina, vse se dogaja hitro in temelji na refleksih, pa spopadi so veliko bolj bliskoviti kot v rpgjih, tako, da te "prime" na enem drugačnem nivoju. Meni je res žal za Skyrim, ker svet je prekrasen, samo hodil sem naokoli in ga občudoval ampak dolgoročno so se začele stvari tako ponavljati, da se je iluzija, da potujem skozi nek alternativni svet razblinila. Indiferenten mi je postal moj lik, indiferentna tudi zgodba, kamor sem se vrnil so npcji ponavljali iste fraze, na koncu sem ga občutil kot en neskončen dungeon crawl. Pa se ne želim tukaj delat pametnjakoviča. Očitno open world niso ravno zame.

todman74 ::

yayo je izjavil:

Skyrim sem igral tam nekje sto ur, verjetno sem naredil napako, da nisem delal story queste ampak sem preveč pohajal naokoli, ker preiskati jamo za jamo in dungeon za dungeonom brez neke zgodbe oziroma konteksta mi je na koncu postalo ekstremno enolično.Očitno open world niso ravno zame.


Mene pri open world privlači raziskovanje....torej veliko skritih kotičkov, ki jih mogoče niti ne opaziš, če "greš" površno skozi, ampak ko ga najdeš, moraš biti za to nagrajen (v obliki spec. orožja, oklepa...). Tega pri Far Cry ni.

Verjetno tudi jaz igram tole igro narobe, kot "raziskovalec" iščem tiste relic-e brez zemljevidov, potem pa se mi igra "vleče", preden včasih najdem kakšnega...

BaToCarx ::

yayo je izjavil:

BaToCarx je izjavil:

In kako se ti zdi zgodba opisana v pismih?

Zgodba je za zdaj še nepopolna ampak se mi zdi, da intuiram kako se bo razvila, mislim, da imam nekje polovico pisem.


Mene daje nek flashback, kot da sem bral al gledu en film. Točno ista fora jap načelnik strelja svoje, potem pa oni njega. Samo jst sem nabral samo ene tri pisma.

Aja pa igra teži nonstop z popupi sploh ne moreš na izi čilat okoli. Pa tudi mehanika spominja na farmville.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaToCarx ()

yayo ::

Z zadnjim 1.04 patchem lahko pop upe izključiš, zgodba s pismi pa se še razvija, Hiroshimo omenja pa nek tajni eksperiment, oziroma raziskovanje neke skrivnosti...

@Todman

se strinjam glede tega, da so površno naredili raziskovanje, res bi morali dati neko večjo motivacijo, pa tudi raziskovanje bi moralo biti tisto, ki ti odpre nove queste, ne pa da se naenkrat pojavi klicaj na mapi in potem greš enemu tipu, ki te pošlje nabirat rožice. Tile miniquesti so prav smešni. Ampak kot sem že napisal igra je narejena za velike množice, tipični FPS gamer rpgja ne bo povohal, oziroma bo itro zgubil potrpljenje in rekel "brez veze". Po mojem so se temu hoteli izogniti, FC3 (po mojem) cilja na COD in BF3 publiko ampak jim skuša ponuditi nekaj rahlo drugačnega. Sicer mislim, da je to fail, ker ta tip publike ne išče drugega kot adrenalinki multiplayer in mu za raziskovanje pa stealth dol visi.
Skyrim je pa tanimiv fenomen, igra se je uspela prebiti v mainstream in prodati milijone zahvaljujoč megapromociji, bi pa bilo zanimivo izvedeti koliko kupcev je igro dejansko končalo.

denabiker ::

DarkSite je izjavil:

Izi je izjavil:

DarkSite je izjavil:

Ne vem, zakaj bi grafična bila zanič?

Saj ni zanič, je pa preslabotna za poganjanje najbolj zahtevnih iger in Far Cry 3 sodi med bolj zahtevne igre.
Da te razsvetlim, Radeon HD6450 se po hitrosti komajda kosa z najnovejšo Intelovo integrirano grafiko. Ta pa veš, da nikoli ni bila primerna za igranje iger.

Integrirani Intel HD 3000, ki je v i5 procesorjih (na primer i5 2500) je samo za kakšnih 5% počasnejši od Radeona HD6450.
Integrirani Intel HD 4000, ki je v najnovejših i5 procesorjih (na primer i5 3570) pa je že konkretno hitrejši od tvojega HD6450 za kar okoli 20%.


Kolega ma kartico radeon HD 4600 pa mu dela normalno.

Sem mislil, da je radeon HD 6450(moja kartica) boljša od njegove radeon HD 4600?

hmm


pa ne se hecat no s to grafično. To je podn, to ne moreš špilat no...

todman74 ::

yayo je izjavil:


@Todman

se strinjam glede tega, da so površno naredili raziskovanje, res bi morali dati neko večjo motivacijo, pa tudi raziskovanje bi moralo biti tisto, ki ti odpre nove queste, ne pa da se naenkrat pojavi klicaj na mapi in potem greš enemu tipu, ki te pošlje nabirat rožice. Tile miniquesti so prav smešni. Ampak kot sem že napisal igra je narejena za velike množice, tipični FPS gamer rpgja ne bo povohal, oziroma bo itro zgubil potrpljenje in rekel "brez veze". Po mojem so se temu hoteli izogniti, FC3 (po mojem) cilja na COD in BF3 publiko ampak jim skuša ponuditi nekaj rahlo drugačnega. Sicer mislim, da je to fail, ker ta tip publike ne išče drugega kot adrenalinki multiplayer in mu za raziskovanje pa stealth dol visi.
Skyrim je pa tanimiv fenomen, igra se je uspela prebiti v mainstream in prodati milijone zahvaljujoč megapromociji, bi pa bilo zanimivo izvedeti koliko kupcev je igro dejansko končalo.


Dobro, se mogoče na momente pretiravam s kritiziranjem te igre....dejstvo je, da jaz nisem glih tipičen primerek "velike množice", men je bil zelo všeč DA 2, pa vsi vemo kolk jih je, ki so to igro pohvalili. Jamram samo zato, ker se mi zdi, da ji ne manjka veliko, da bi "pristala" med najboljšimi, bo pa verjetno igra vseeno uspešnica, ker ponuja za vsakega malo. Bi pa "rekel", da igra cilja bolj na AC, GTA igralce, kot pa na COD, BF3.

yayo ::

todman74 je izjavil:


Bi pa "rekel", da igra cilja bolj na AC, GTA igralce, kot pa na COD, BF3.

Točno, se nisem spomnil primerjave z GTA, ker nisem nikoli igral, mi pa je FC3 po nekaj minutah začel asocirati na Red Dead Redemption, nekakšen GTA na Divjem Zahodu, ki ga je baje delala ista ekipa kot GTA :)

Win8NonGrata ::

Evo da še jaz podam svoje mnenje o FC3.

Igra je generalno zelo všečna, dokaj zanimiva zgodba, več kot zadovoljiva grafika itd

Bom se pa raje posvetil napakam in nekatere res ne morem spregledati, ker so popolnoma neutemeljene in posledica šlapavosti razvijalcev!

Zame najbizarnejša : mouse sensitivity ! lahko ga daš do konca na low, pa se vsaj za moj okus še vedno prehitro premika... Moreš it v cfg file, spremeniti sensitivity vrednost in ponovno laufat igro, meni je šele v 5. poizkusu uspelo naštimat neko zadovoljivo občutljivost miške... Res nepotrebna pomanjkljivost ...

Igra je tudi na največji težavnosti prelahka, dobeseno sem uletaval kot rambo, tu pa tam ko sem pretiraval sem umru, sicer pa nemože mi niko ništa. Je pa res da imam zelo dober aim že iz drugih streljačin, pa tudi če igraš na 40-60 fps se miška odziva čisto drugače, jaz sem raje dal na medium settings, pa zadevo laufal na +120fps, kjer sem jih streljal kot zajce.

Kaj se mi zdi še glupo ? Razen v tistem dvoboju z nožem proti drugi osebi, ki jo ubiješ so razni kliki LM, RM in SPACE, zgolj dekoracija... Naprimer ko se nekaj podre si moral ven zlezti z klikanjem leve in desne tipke na miški, mislim nevem kaj je smisel tega... ne rabiš nobenega skilla , samo da klikaš... Namesto, da bi delali na kvaliteti in inovativnosti samo kažejo mišice, kaj se da narediti, pa čeprav je brez pomena ....

Pa igra deluje bolj tako, da zahteva 99% časa pa 1% skila... Če imaš čas jo boš obrnil pa četudi si isti invalid kot prvo minuto ko prideš v igro, sepravi da popolnoma nič ne napreduješ oz. se prilagodiš ...


Sicer pa generalno gledano zelo vredu špil.

p.s. Je kdo na koncu izbral drugo možnost (tisto bolj krvavo)

Zgodovina sprememb…

Win8NonGrata ::

Aja pa še to sem pozabil... "introti" oz tiste zgodbice vmes, ma za crknt bedno, da ni skip funkcije, sploh, ker sem imel neke težave z shranjevanjem igre in sem en in isto shit moral prenašati tudi po 3x-4x

Furbo ::

Res je. Ko osvojiš vse baze, nimaš več kaj početi. Zgodba na tirnicah me pa ne mika kaj preveč.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

BaToCarx ::

Win8NonGrata

Jst mam save tik preden greš govorit z Citro, potem pa je left pa right button. Sem videl obe. Nož je edini ki zmaga v igri. :D

Ko bom mel voljo bom nabral še vse ostalo kar sem pustil na otoku.

miraldi ::

Win8NonGrata

Evo tukaj lahko vidiš oba konca:

i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

denabiker ::

sam sem izbral Citro in sem bil šokiran...hehe

takšne luštne pupe, seks scene,... kar popestrijo igro

še več tega v novih igrah:)

laguna1234 ::

zdravo,

nujno bi rabil pomoč.

far cry 3 mi dela super, vse je ok. in grafika in save game in vse.
ampak imam pa problem da me sredi igrce, ni važno kje sm kaj delam ali kak dolgo igram, me kar vrže ven iz igrice kao da windows je ustavil pravilno delovanje programa in da išče težavo.

Res bi prosil za pomoč .

hvala

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: r3dkv1c4 ()

Berserker ::

laguna1234 je izjavil:

zdravo,

nujno bi rabil pomoč.

far cry 3 mi dela super, vse je ok. in grafika in save game in vse.
ampak imam pa problem da me sredi igrce, ni važno kje sm kaj delam ali kak dolgo igram, me kar vrže ven iz igrice kao da windows je ustavil pravilno delovanje programa in da išče težavo.

Res bi prosil za pomoč .

hvala


Slab crack verjetno. Če imaš travniško verzijo ti itak noben ne bo pomagal.

Win8NonGrata ::

Slab crack verjetno. Če imaš travniško verzijo ti itak noben ne bo pomagal.


Okej, če nisi pirat in ne maraš pirate, pa ga vseeno ne rabiš zavajat... Na PB sem potegnil delujoči update in crack (ki je tudi rešil težave, ki sem jih imel s shranjevanjem igre in bi mogoče rešil tudi njegove)

linka pa veš da ne smem dajat, tako da si poišči sam

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Če ti original ne dela, pojdi na travnik po update + crack.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Berserker ::

Win8NonGrata je izjavil:

Slab crack verjetno. Če imaš travniško verzijo ti itak noben ne bo pomagal.


Okej, če nisi pirat in ne maraš pirate, pa ga vseeno ne rabiš zavajat... Na PB sem potegnil delujoči update in crack (ki je tudi rešil težave, ki sem jih imel s shranjevanjem igre in bi mogoče rešil tudi njegove)

linka pa veš da ne smem dajat, tako da si poišči sam


Ne gre za to. Pač v kolikor ga ne uporabniki ne opozorijo, ga bo itak moderator sakcioniral. Piratstvo je pač prepovedano.

yoco ::

8-O

A poj se tuki sploh ne sme pogovarjat o piratskih igrah?

BaToCarx ::

yoco je izjavil:

8-O

A poj se tuki sploh ne sme pogovarjat o piratskih igrah?


Prepovedano je objavljanje, iskanje, ponujanje in omogočanje dostopa do vsebin, ki uživajo avtorskopravno varstvo, brez ustreznega prenosa avtorskopravnega upravičenja.

Se mi zdi da je ta člen, tako da se lahko pogovarjaš kako kaj ne dela ker maš piratsko, ne smeš pa podat preveč informacij da se je najde?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BaToCarx ()

hONDAgamer ::

men je far cry 3 top šit gejm, mi je veliko bolši od 2 jke, tam si se pol ure vozu iz enga konca mape na drugega, prevlka nasičenost grafik in vsega skupi, 3ka mi je bla tk zanimiva da sm jo v 4 dneh (nisem igral 24 ur na dan) obrnu in je res 1a špil, zanima me kakšna je igralnost prek neta? se splača kupit org za multiplayer? :)
vtec inside ;p

ABX ::

Če imate dobro grafično in vam gre motion blur na živce dodajte to vrstico v GamerProfile.xml
<Post>
<quality GameDepthOfField="0" CinematicDepthOfField="0" MotionBlur="0" id="ultrahigh" />
</Post>

Nato zaklenite datoteko z "read only"

Je pa igra zahtevna, za igrat na 60FPs z ultra nastavitvami sem moral navit 670 na 1200+ core. In še takrat moj navit i5 je prišel na 90%.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

denabiker ::

ti imaš 670, ko ima na enem benchu 5239 točk, nekateri so pa tu pisali, da dela normalno na HD 6400, ki je po benchu skoraj 20x slabša!!! HEHEHE :D:D:D
Ali pa drugače povem 4x slabša od ene integrirane v AMD 5800K. Od integrirane!!!!


DarkSite je izjavil:

Izi je izjavil:

DarkSite je izjavil:

Ne vem, zakaj bi grafična bila zanič?

Saj ni zanič, je pa preslabotna za poganjanje najbolj zahtevnih iger in Far Cry 3 sodi med bolj zahtevne igre.
Da te razsvetlim, Radeon HD6450 se po hitrosti komajda kosa z najnovejšo Intelovo integrirano grafiko. Ta pa veš, da nikoli ni bila primerna za igranje iger.

Integrirani Intel HD 3000, ki je v i5 procesorjih (na primer i5 2500) je samo za kakšnih 5% počasnejši od Radeona HD6450.
Integrirani Intel HD 4000, ki je v najnovejših i5 procesorjih (na primer i5 3570) pa je že konkretno hitrejši od tvojega HD6450 za kar okoli 20%.


Kolega ma kartico radeon HD 4600 pa mu dela normalno.

Sem mislil, da je radeon HD 6450(moja kartica) boljša od njegove radeon HD 4600?

hmm

Zgodovina sprememb…

ABX ::

In še print screen kako zgleda brez "megle".

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Win8NonGrata ::

Kako zgleda sonce "ponoči" :))

Zgodovina sprememb…

GrimReaper ::

Win8NonGrata je izjavil:

Zame najbizarnejša : mouse sensitivity ! lahko ga daš do konca na low, pa se vsaj za moj okus še vedno prehitro premika... Moreš it v cfg file, spremeniti sensitivity vrednost in ponovno laufat igro, meni je šele v 5. poizkusu uspelo naštimat neko zadovoljivo občutljivost miške... Res nepotrebna pomanjkljivost ...

To je res, ampak na minimum je enako kot v Win na sredini. Sam sem se hotel še igrat z višjim DPI in da bi znižal v igri na low, ampak sem hitro videl da ne bo šlo, in pustil lepo na 1200DPI.

Win8NonGrata je izjavil:


Igra je tudi na največji težavnosti prelahka, dobeseno sem uletaval kot rambo, tu pa tam ko sem pretiraval sem umru, sicer pa nemože mi niko ništa. Je pa res da imam zelo dober aim že iz drugih streljačin, pa tudi če igraš na 40-60 fps se miška odziva čisto drugače, jaz sem raje dal na medium settings, pa zadevo laufal na +120fps, kjer sem jih streljal kot zajce.

Od 10. pa do 30. ure se je tut men zdela dost lahka, ampak sem vseeno umiral v zmernih količinah. Prej pa ne ker še nisem mel tolk upgradov. Z dvemi bari healtha, samo enim slotom za orožje in 60 metki za AK47 ni blo nič lahkega, in mi ni preostalo drugega kot delat stranske misije, ki so kot je običaj pri open-world igrah, precej suhoparne, rutinske.
V bistvu so mi boljše linearne igre kot je prvi Far Cry. Tukaj je same igre samo 10 ur, ostalo je pa samo zato da ti olajša teh 10 ur.

Win8NonGrata je izjavil:

Aja pa še to sem pozabil... "introti" oz tiste zgodbice vmes, ma za crknt bedno, da ni skip funkcije, sploh, ker sem imel neke težave z shranjevanjem igre in sem en in isto shit moral prenašati tudi po 3x-4x

Sam sem imel s tem tut probleme, ker Alt-tab zajebava, če sem hotel kej iz igre, in sem jo moral potem povsem zapret, pa na drugem otoku mi je dvakrat na namizje vrglo. Ali pa če je tak glup checkpoint, unga ko je blo treba polja drog zažigat, vem da sem 3x poslušal.
Save slotov bi blo pa tut več lahko na PC verziji, tukej so pustili kar tako kot pri konzolni. Če bi prišel do enga večjega buga, vse na novo od začetka, ali pa brišeš igro.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

Zgodovina sprememb…

StoneFox ::

A mi lahko kdo pove kako to da mi igra deluje na grafični 8600 gt, če pa je minimum 8800? Sicer igram na low nastavitvah in pa resoluciji 1280×720, ampak igra dela brez problema. Can you run it mi pokaže tudi da imam preslab procesor, čudno :)

Bor H ::

Resolucija bo kriva. Te minimalne zahteve so približek, jasno da med 2Ghz in 1.9Ghz ne bo razlike tipa dela/ne dela. Nekje so moral mejo postavt.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085143 (10349) oo7
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616056 (9643) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326741 (13613) Izi
»

Far Cry 4 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51793366 (60572) krefi
»

Katero grafično? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
849895 (8117) fruchty

Več podobnih tem