» »

FAR CRY 3

FAR CRY 3

mitkos ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mitkos ()

fireX88 ::

kas dobro naredili :D
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

Hudo so naredli.Katera je ta lepotica nekam znana se mi zdi?

Izi ::

Bejba, ki obvlada AK-47, mokre sanje 8-)

GeForce ::

Bolj ko igram tale špil, bolj neverjetno se mi zdi da nameravajo iz otoka oditi z tistim čolnom, ki ga sestavljajo v jami, ki je 200m nad morjem?? Sem mogoče kaj zgrešil?? Ker to da bodo nekako prišli s čolnom iz jame 200m niže v morje se mi zdi malo verjetno :))

yayo ::

ehm, spoiler alert? Jaz še do tistega doktorja k kateremu te pošljejo v prvi misji nisem prišel :P

cordoba ::

Jst bom počakal še na kakšen patch. Men sploh noče klat živali v prvi nalogi, ko pritisnem miško, samo neki trza. Ne štekam..

yayo ::

Vsem ostalim pa dela, ha? Trza kako? Ko bi moral streljati? Ko nož uporabljaš? Si pogledal v nastavitvah tipkovnice, da nisi slučajno tipke za combat zamešal? Poskusi vrniti kontrole na default.

Mafionzo ::

cordoba je izjavil:

Jst bom počakal še na kakšen patch. Men sploh noče klat živali v prvi nalogi, ko pritisnem miško, samo neki trza. Ne štekam..


Žival najprej ustreliš, potem pa moraš tiščat E, da jo odre.....

vaščan ::

Kako vam kaj dela na Ati karticah?

D3m ::

Vredu. Igram na high nastavitvah, dela tekoče na moji HD 6850.
|HP EliteBook|R5 6650U|

vaščan ::

Nevem no fpsjev dost na bilokakšnih nastavitvah samo špil se zatika ni važno a imam eno 6970 ali crossfire. Ostale igre delujejo ok. Bom počakal na nove driverje sem poizkusil beta in ni nič bolje.

krispe ::

Jaz se igral večinoma na custom, shaders in post fx sem mel na medium, ostalo na ultra high in very high, do koliko pač gre.
Sem pa mel konstantno 60 fps na moji HD 6870, razen v nekaterih scenah so FPS-ji grdo padli na 30 in se kasneje spet dvignili... nevem če je to napaka v igri ali kaj, ker kakih performance dropov v ostalih igrah nimam.

Ma pa igra res zakon zgodbo in škoda, da ni še več misij.

Me pa zanima kako ste se ostali odločili na koncu? :D
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

vaščan ::

No sem našel en lep primer sicer tip trdi, da ko ne snema mu špil dela tekoče. Meni igra takole dela kot na videu sedaj sem uporabil programček radeonpro funkcijo DFC in vsynic da ne trga preveč slike konstantno 60fps stanje se je full izboljšalo toda ko se premikam naprej sploh v šprintu se še vedno pojavlja ta zopern stuttering. Video

cordoba ::

Aja ustrelim? Hm jst imam na začetku samo nož in, ko spreminjam orožja ni drugega...
Gumb je drugače prav naštiman, ampak sploh ne zamahne, samo mal trzne, bom jutr probal posnet...

amacar ::

Greš v hišo, pa vzameš pištolo, pa ubiješ svinjo. Sicer pa nož se uporabi s tipko F.

Nemixxx ::

Trzne ti pa zato , ker si v hiši in tam ni dolovljeno orožje.
|Intel Core i5 2500k 3.30Ghz-OC-[4.60ghz]|Noctua NH-U9B SE2|
|GA-P67A-UD3-B3|R9 290x 4gb|Kingston Blue HyperX 12GB 1600Mhz|

Spock83 ::

vaščan je izjavil:

No sem našel en lep primer sicer tip trdi, da ko ne snema mu špil dela tekoče. Meni igra takole dela kot na videu sedaj sem uporabil programček radeonpro funkcijo DFC in vsynic da ne trga preveč slike konstantno 60fps stanje se je full izboljšalo toda ko se premikam naprej sploh v šprintu se še vedno pojavlja ta zopern stuttering. Video


Performance/Stuttering/FPS Issues with ATI Radeon Cards
If you’ve already updated the drivers for your ATI card and you’re still facing the issues mentioned above in the title, then it’s probably because you’re running the game in DirectX 11. Switching to DirectX 9 will solve this. Additionally you can also disable MSAA and VSync in-game to get a more smoother experience.

Read more: http://www.thebitbag.com/2012/12/08/cry...

Primoz78 ::

Dobil sem pre-order verzijo iz Steama pa me zanima a se splaca zadevo menjat za Deluxe verzijo?

Lp
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

cajhi ::

A še komu ne dela multiplayer?

iloverock ::

Mene pa zanima če bi mi lahko kdo prosim končal to misijo v mojem savegamu ki jo ne morem nikakor narediti.
Savegame:https://docs.google.com/folder/d/0B_2us...
Lokacija:C:\ProgramData\Orbit\46
Za pomoč bi bil zelo hvaležen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: iloverock ()

yayo ::

r3dkv1c4 ::

mjolnir je izjavil:

Ravnokar naložil Far Cry 3, ter jo zagnal. V meniju seveda izbral prave nastavitve za moj prenosnik. Dal sem vse na medium, 1600x900, dx9 v pričakovanju da bo igralno. Ko izberem new game, mi že po lading screenu začne lagirati uvodni filmček (okoli 15 fps), kasneje pa še igra 22 fps. Posodobil gonilnike grafične kartice, problem še vedno ostaja. Na resoluciji 800x600, sem na low nastavitvah testiral delovanje in dobil ušivih 30 fps. Prenosnik je pa asus n71 z i7 procesorjem, 4 giga rama ter grafično kartico z 1 giga rama. Do sedaj še ni bilo igre, ki mi nebi delala vsaj na medium. Prvi crysis sem na high, brez AA na 1600x900 poganjal z 30+ fps.

manj kot gt660m 2gb se niti ne spravi igrat ker je šrot od slike

fireX88 ::

yayo je izjavil:

The Far Cry experience :))


to nemoreš vrjet kk to promovirajo sm da se bolj prodaja :D
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

miraldi ::

fireX88 je izjavil:

yayo je izjavil:

The Far Cry experience :))


to nemoreš vrjet kk to promovirajo sm da se bolj prodaja :D


Hahaha :))
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

yayo ::

McLovin goes Deliverance ;) Me pa zanima, če bodo izglasovali, da naj ga Vaas ubije ali ne. Pa ste videli igralca, ki igra Vaasa (kanadčan Michael Mando), so računalniški lik do pikice po njemu naredili.

EDIT
V medčasu so že objavili zaključno epizodo, haha. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

bolhapolha ::

Živjo,

mene pa zanima, če se komu ljubi odgovorit a je 3-ojka po zgodbi krajša ali dalšja od 2- ojke? Ko eni pišete, da bi bila lahko zgodba daljša oz. več misij..

Tnx.

krispe ::

bolhapolha je izjavil:

Živjo,

mene pa zanima, če se komu ljubi odgovorit a je 3-ojka po zgodbi krajša ali dalšja od 2- ojke? Ko eni pišete, da bi bila lahko zgodba daljša oz. več misij..

Tnx.


Jaz sem za FC3 rabil skupno 17h, sicer sem se tu in tam okrog vozil in jumpal iz pečin v morje, tak da nekaj ur odštej.:D :))
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

delavec44 ::

Igra je dobra samo ima pa polno hroščev. No poleg navadnega crashanja sem sedaj izgubil kamero in kamen kar mi preprečuje napredovanje v glavni misiji. Več je opisano tule (moj je zadnji post trenutno): http://forums.ubi.com/showthread.php/73... Zgleda, da ima več ljudi ta problem in zaenkrat nobene pametne rešitve.


V kolikor mi lahko kdo pošlje save okoli (raje malce prej) misije 14 Saving Oliver bi bil zelo hvaležen. Ne da se mi še enkrat začenjati igre od začetka. Email: seba44 AT gmail.com

b00mer ::

Js sm jo zdele obrnu :)

Meni je igra osebno TOP, res pa je, da ze dolgo nisem igral SP. Nisem mel nobenih crashov.
Seba44 kje so shranjeni savegame-i ? V mapi od FarCry-a jih ne najdem.
Razmislam, da bi se 2 odspilov :)

krispe ::

Vprašanje je, če bo igra sploh sprejela savegame, ker meni ga ni.

Jaz že drugič obračam, tokrat mam namen 100% obrnit :D
Prvi otok pa mi je d'best, ker na drugem otoku se čist drugače počutim, pa tudi misije so tam težje.
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

delavec44 ::

V 1.02 verziji so lokalni savegami v C:\ProgramData\Orbit\46. Če se povežete na uplay se baje skopirajo še nekam drugam, vendar jaz se nisem saj pri igranju nisem rad odvisen od nestabilne internetne povezave.
Save drugače sprejme brez problema (sem dobil že 2 :), hvala vsem). Pa še vedno bi rad, da v 1.03 popravijo ta bug, da nadaljujem enkrat z mojim likom naprej.

Furbo ::

http://cdkeyshere.com/far-cry-3-cd-key....

21EUR je torej ugodna cena za FC3?

Ali pri škatelnih verzijah dobiš kodo za STEAM ali uplay?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Furbo ()

Sssaga ::

krispe je izjavil:

bolhapolha je izjavil:

Živjo,

mene pa zanima, če se komu ljubi odgovorit a je 3-ojka po zgodbi krajša ali dalšja od 2- ojke? Ko eni pišete, da bi bila lahko zgodba daljša oz. več misij..

Tnx.


Jaz sem za FC3 rabil skupno 17h, sicer sem se tu in tam okrog vozil in jumpal iz pečin v morje, tak da nekaj ur odštej.:D :))


Haha, jaz sm še zmer na prvem otoku pa mam čez 20 ur, lol. Uživam in pregledam vsako lukno :)

--MiRaLdInJo ::

Mi prosim poveste kje se pogleda koliko preigranih ur imaš in na koliko procentih si? Pa kako se menja med navadnimi in posebnimi puščicami na loku?

yayo ::

Rekreacija v FC3: snorkeling

pirotehnika


proteini


elektricarstvo


vitamini

stock ::

Hahaha ful hudi videi ;)

oo7 ::

:)):))prvo mu,da pajka z glave potem ga pa z elektriko muči:))

denabiker ::

meni je ful dobra igra, grafika fenomenalna, resda je grafičbno dokaj zahtevna in je potrebno imeti dober pc, če hočeš kvalitetno sliko imeti.
Sedaj sem pri iskanju noža, koliko % zgodbe je že to?
Mene samo matra, ko nimam časa, šiht mi vzame skoraj pol dneva, družina in ostale obveznosti, na koncu še za normalno spanje zmanjka. Jeba.

Zgodovina sprememb…

DeeJay ::

galu je izjavil:

Meni stvar obupno šteka. Sicer špilam na Ultra, 1920x1200, brez AA, ampak bi stvar na 7950 enostavno morala biti tekoča. Namesto putra pa dobim diapozitive...

What gives..?:|

Jst mam sapphire radeon 7950OC, intel I5 3570, vse na ultra, AA na full, vsync na 1, HDAO, pa dela tekoče brez štekanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

yayo ::

DeeJay je izjavil:


Jst mam sapphire radeon 7950OC, intel I5 3570, vse na ultra, AA na full, vsync na 1, HDAO, pa dela tekoče brez štekanja.


Resolucija?

krispe ::

Mogoče je mislil vse do konca razen post fx?
Nevem kaj je sploh fora tega post fx-a, vzame največ FPS-jev ampak neke razlike med low in ultra pa ni.. :|
MSI Z97 MPower/i7 4790K + H110/GTX 970/8GB 1866Mhz/SSD 830/760T/LG 34"

todman74 ::

denabiker je izjavil:

meni je ful dobra igra
Sedaj sem pri iskanju noža, koliko % zgodbe je že to?


Men je pa igra povprečna, sem pač ljubitelj RPGjev in to FC 3 pač ni, čeprav so nekaj poskušali v tej smeri.Zgleda, da so delali igro za "ljudske množice" ( predvsem otroke, kar je sicer absurd) in to jim je tud uspelo. Za tiste, ki hočemo od igre kaj več, pa tole žal ni, čeprav bi lahko bilo drugače,če....

...ne bi bila igra smešno lahka, tudi na najvišji težavnostni stopnji.
...pri raziskovanju te igra vodi za "rokco", kot je že nekdo pred mano napisal.
...učenje "veščin", je v tej igri nepotreben balast, če tega ne znajo naredit, naj pustijo na miru.
...svet je večinoma dolgočasen (ni treba, da je Skyrim, lahko bi se zgledovali po The Witcher 2).Sicer za tole zadnje obstaja možnost, da še spremenim mnenje, sem šele na 45% igre.

V glavnem, igra bi lahko bila med najboljšimi, če bi nekaj detajlov v njej spremenili, predvsem težavnost...

DeeJay ::

yayo je izjavil:

DeeJay je izjavil:


Jst mam sapphire radeon 7950OC, intel I5 3570, vse na ultra, AA na full, vsync na 1, HDAO, pa dela tekoče brez štekanja.


Resolucija?


1920x1200... pa 3 monitorje mam aktivne. Sam samo na enmu igram.

Izi ::

todman74 je izjavil:

denabiker je izjavil:

meni je ful dobra igra
Sedaj sem pri iskanju noža, koliko % zgodbe je že to?


Men je pa igra povprečna, sem pač ljubitelj RPGjev in to FC 3 pač ni, čeprav so nekaj poskušali v tej smeri.Zgleda, da so delali igro za "ljudske množice" ( predvsem otroke, kar je sicer absurd) in to jim je tud uspelo. Za tiste, ki hočemo od igre kaj več, pa tole žal ni, čeprav bi lahko bilo drugače,če....

...ne bi bila igra smešno lahka, tudi na najvišji težavnostni stopnji.
...pri raziskovanju te igra vodi za "rokco", kot je že nekdo pred mano napisal.
...učenje "veščin", je v tej igri nepotreben balast, če tega ne znajo naredit, naj pustijo na miru.
...svet je večinoma dolgočasen (ni treba, da je Skyrim, lahko bi se zgledovali po The Witcher 2).Sicer za tole zadnje obstaja možnost, da še spremenim mnenje, sem šele na 45% igre.

V glavnem, igra bi lahko bila med najboljšimi, če bi nekaj detajlov v njej spremenili, predvsem težavnost...

Vsem je jasno, da je pri Far Cry 3 še OGROMNO možnosti za izboljšave. Predvsem v smeri RPG. Kljub temu ima igra en "čar", ki jo naredi nepozabno.

Mi je pa čudno, da se predstaviš za ljubitelja RPG in se potem pritožuješ nad težavnostjo. Ena glavnih značilnosti vseh RPGjev je ravno ta, da je začetek vedno težak ko hudič od sredine naprej pa gre za sprehod skozi park, na koncu pa smo vedno nedotakljivi in nesmrtni bogovi. Na splošno so RPG-ji ene najlažjih iger, če se seveda primerno opremiš in naučiš pravih skillov.
Pri Far Cry 3 je ravno obratno kot pri RPG-jih. Začetek je zelo lahek, potem pa postaja vedno težje, proti koncu igre, ko smo v RPG-jih vsi že nesmrtni bogovi, je tukaj kar konkretno veliko umiranja, nekaj zadnjih misij sem delal vsaj po 5-krat preden mi je uspelo priti do checkpoint točke živ.
In če ti je prelahko potem se pač ne nauči tistih skillov, ki ti dajo dodatne črtice zdravja. Celo igro preigraj z začetnimi dvemi črticami zdravja in brez kupovanja armorja, pa boš videl hudiča na drugem otoku, kjer so sovražniki mnogo bolje oboroženi in te sniper ubije z enim strelom na 100 metrov med tekom, če naokoli tekaš po nezaščiteni ravnini brez zaklonišča.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

miraldi ::

Kje lahko pogledam na koliko procentih sem in koliko ur imam preigranih? Ne najdem tega :|
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Izi ::

miraldi je izjavil:

Kje lahko pogledam na koliko procentih sem in koliko ur imam preigranih? Ne najdem tega :|

Poglej vendar v svoj "Handbook". Glavna stvar, ki jo nosiš naokoli. Na vrhu knjižice pišejo procenti od vsega kar si že naredil, spodaj se pa v posamezne razdelke dodajajo zvezdice vsega kar si dosegel.

Koliko ur imaš preigranih pa vidiš preden "naloudaš" shranjeno pozicijo igre. Na shranjenem posnetku ti piše v katerem poglavju si in koliko časa si že igral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

The Player ::

miraldi je izjavil:

Kje lahko pogledam na koliko procentih sem in koliko ur imam preigranih? Ne najdem tega :|


poglej v handbook, tam vidiš ves svoj napredek v igri

Meni osebno je bla igra zakon od začetka, še posebi, ker že kar nekaj časa nism špilu iger in mi je pasal, sam pol prot koncu mi je šlo pa zadovoljstvo zlo na dol.
Matra me tut k čim ti aktiviraš radio stolp maš poleg mape razkrite tudi skrivnosti in to ne prispeva k raziskovanju mape kvečjemu k lenobi.

pogrešam tut več akcije (ne ne mislm v stilu call of duty :))

dejansko ni na trgu nekega hardcore špila, da bi lah svojo energijo spustu.

drgač pa pošten špil :)

Izi ::

The Player je izjavil:

Matra me tut k čim ti aktiviraš radio stolp maš poleg mape razkrite tudi skrivnosti in to ne prispeva k raziskovanju mape kvečjemu k lenobi.

Je seveda, če pa si v trgovini nakupil podrobne zemljevide vseh področij in to tiste za "loot", kot tiste za skrivnosti. Zemljevidov ni potrebno kupiti, če misliš sam raziskovati, ampak brez njih ne boš niti v sanjah prišel blizu 100%. Še z njimi je včasih potrebno precej raziskovati, ko so relikvije ponavadi pod zemljo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

miraldi ::

Izi je izjavil:

miraldi je izjavil:

Kje lahko pogledam na koliko procentih sem in koliko ur imam preigranih? Ne najdem tega :|

Poglej vendar v svoj "Handbook". Glavna stvar, ki jo nosiš naokoli. Na vrhu knjižice pišejo procenti od vsega kar si že naredil, spodaj se pa v posamezne razdelke dodajajo zvezdice vsega kar si dosegel.

Koliko ur imaš preigranih pa vidiš preden "naloudaš" shranjeno pozicijo igre. Na shranjenem posnetku ti piše v katerem poglavju si in koliko časa si že igral.


Tnx. Pred nosom mel p nisem dojel haha :) A skoz v ta handbook gledam razne opise krajev, ljudi, živali, relicov itd.
Zdj vidim, da sem po 20urah na 52%. Igram zelo lagano in vse po vrsti.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085135 (10341) oo7
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616055 (9642) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326740 (13612) Izi
»

Far Cry 4 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
51793361 (60567) krefi
»

Katero grafično? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
849895 (8117) fruchty

Več podobnih tem